Załóż Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i odbierz... 3 zestawy klocków Lego!

Promocja zakończyła się dnia 31 marca 2019 r.

Załóż Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas i odbierz... 3 zestawy klocków Lego! Żródło obrazka:strona banku

W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas i firmy Ad Astra na uczestników czekają mocno nietypowe nagrody rzeczowe: 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł. Trzeba jednak przyznać, że ich zdobycie wcale nie jest trudne - wystarczy otworzyć Konto Optymalne, a następnie aktywnie korzystać z rachunku i karty. Niestety, do rozdania jest jedynie 500 nagród.

Bank zaprasza nowych klientów

Zacznijmy jednak od tego, kto może wziąć udział w tej promocji. Tradycyjnie musi to być osoba pełnoletnia posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Ponadto, z oferty nie mogą skorzystać klienci, który są już stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas.

Wykluczenie obejmuje również te osoby, które w ostatnich 24 miesiącach przed złożeniem wniosku o otwarcie Konta Optymalnego były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego w BGŻ BNP Paribas. I wreszcie, ostatnie obostrzenie dotyczy klientów, którzy mieli rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Raiffeisen Polbanku, który to podmiot od niedawna stał się częścią BGŻ BNP Paribas.

Rejestracja w promocji jest możliwa do 31 marca 2019 roku.

Warunki akcji krok po kroku

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i jesteś zdecydowany na założenie rachunku, wystarczy, że wykonasz poniższe czynności:

 1. Wejdź na stronę promocji i wypełnij formularz rejestracyjny - masz na to czas do 31 marca 2019 r. W formularzu koniecznie zaznacz, że akceptujesz regulamin oraz wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, w tym również zgodę na przekazanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową (są one wymagane do przekazania premii).
 2. Po otrzymaniu potwierdzenia rejestracji w promocji (komunikat na ekranie komputera + wiadomość e-mail), kliknij w udostępniony link promocyjny. Zostaniesz przekierowany do strony banku, na której złożysz wniosek o otwarcie Konta Optymalnego wraz z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej. Pamiętaj, by dane we wniosku o konto były identyczne z tymi, które podałeś w momencie rejestracji w promocji!
 3. Do 14 kwietnia 2019 r. podpisz umowę o Konto Optymalne wraz kartą i dostępem do bankowości elektronicznej (i do momentu odebrania ostatniego zestawu klocków nie rezygnuj z rachunku i wydanej do niego karty).
 4. Do 30 kwietnia 2019 r. spełnij łącznie następujące warunki:
  • aktywuj aplikację GOmobile i wykonaj nią przynajmniej jeden przelew,
  • przeprowadź min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł.

Za wywiązanie się z tych wymogów otrzymasz swój pierwszy zestaw o wartości 42,99 zł brutto (Nagroda I). Kolejne (Nagroda II i III) trafią w Twoje ręce, jeśli w maju i czerwcu spełnisz dokładnie te same zadania, które zrealizowałeś w trakcie pierwszego etapu. Musisz więc w każdym z tych dwóch miesięcy:

 • wykonać przynajmniej jeden przelew aplikacją Gomobile,
 • przeprowadzić min. 5 transakcji bezgotówkowych o łącznej wartości min. 300 zł.

Pamiętaj również o ważnej zasadzie – jeśli w którymś miesiącu nie uda Ci się spełnić warunków promocji, stracisz prawo do nagrody nie tylko za ten miesiąc, ale i za wszystkie kolejne.

O czym powinieneś pamiętać?

W regulaminie zawarto też kilka dodatkowych informacji, które warto wziąć pod uwagę. Po pierwsze – nie wszystkie transakcje bezgotówkowe kartą będą Ci uprawniały do odbioru nagród. Również w przypadku przelewów wykonanych przez aplikację Gomobile bank wprowadził pewne obostrzenia.

I tak, przez transakcje bezgotówkowe bank rozumie tylko te operacje, które zostały wykonane „plastikiem” (w grę wchodzą płatności dokonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i płatności internetowe). Natomiast skorzystanie z Blika lub usług PayU, Dotpay czy Przelewy24 nie spełnia wymogów regulaminu. W promocji nie liczą się także transakcje wykonane w punktach o określonych kodach MCC, które są wyszczególnione w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. transakcje w kasynach i zakładach bukmacherskich, w instytucjach finansowych i u brokerów ubezpieczeniowych, a także internetowe przekazy pieniężne). Niedopuszczalne są również płatności na rzecz podmiotów zagranicznych.

Także w przypadku przelewów w aplikacji mobilnej bank nie będzie honorował przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak PayU, Dotpay, Przelewy 24, BLIK i tym podobnych.

Przekazanie nagród

Informację o przyznaniu poszczególnych nagród otrzymasz na adres e-mail, który podałeś podczas rejestracji w promocji. Wiadomość dotycząca pierwszego zestawu dotrze do Ciebie najpóźniej do 19 maja 2019 r., natomiast o otrzymaniu drugiej i trzeciej nagrody bank poinformuje Cię odpowiednio: do 19 czerwca i do 19 lipca. Poszczególne zestawy zostaną wysłane pocztą na Twój adres do końca miesiąca, w którym otrzymasz wiadomość.

I znów musimy cię uczulić na drobny haczyk, który może Cię pozbawić nagród. W pierwszej wiadomości mailowej znajdziesz link z unikalnym kodem, za pomocą którego musisz zalogować się na stronie organizatora promocji, a następnie podać adres do wysyłki. Na wykonanie tej czynności masz czas najpóźniej do 26 maja 2019 r. Pamiętaj! Jeśli nie dopełnisz tej prostej formalności, organizator nie będzie mógł Ci przekazać zestawów!

i jeszcze jedno. Bank zastrzega także, że w przypadku wyczerpania zapasu zestawów o numerach wymienionych w regulaminie zdobywca nagrody otrzyma inny zestaw Lego o wartości nie niższej niż 42,99 zł brutto.

Nagrody są zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych.

Czy warto założyć Konto Optymalne?

Zanim weźmiesz udział w najnowszej promocji, sprawdź koszty związane z prowadzeniem rachunku. W naszej opinii Konto Optymalne to całkiem przystępny rachunek osobisty, który można polecić zwłaszcza osobom preferującym płatności mobilne.

Do największych atutów Konta Optymalnego należą niskie koszty – bank nie pobiera opłat za prowadzenie rachunku i obsługę karty, bez dodatkowej prowizji wypłacisz gotówkę z bankomatów BGŻ BNP Paribas (w Polsce i za granicą), Planet Cash (w Polsce) i Global Alliance (za granicą).

Jeśli jesteś zwolennikiem bankowych nowinek technologicznych, to także nie będziesz zawiedziony. Wraz z kontem zyskujesz bowiem możliwość dokonywania płatności mobilnych za pomocą Blika, Google Pay czy Masterpassa oraz dostęp do nowej aplikacji mobilnej GOmobile, do której można się logować za pomocą odcisku palca.

Więcej informacji na temat Konta Optymalnego znajdziesz w naszej analizie tego rachunku.

Podsumowanie

Ewidentnie widać, że BGŻ BNP Paribas zachęca nowych klientów do otwarcia rachunku osobistego zgodnie z zasadą „dla każdego coś dobrego”. Były już karnety sportowe, premie gotówkowe, bony zakupowe do Ikei i karty do Biedronki. W tej promocji nagroda jest jednak naprawdę oryginalna, gdyż na uczestników akcji czekają 3 zestawy klocków Lego o łącznej wartości 130 zł.

Cóż… oferty specjalne z nagrodami rzeczowymi mają to do siebie, że są atrakcyjne dla określonej grupy klientów. Jeśli więc chcesz zdobyć łatwym kosztem prezent dla swojej pociechy – nic nie stoi na przeszkodzie, abyś skorzystał z najnowszej oferty. Zasady akcji nie są zbyt skomplikowane, a sam rachunek ma wiele zalet.

Jeśli jednak nagroda Ci nie odpowiada, możesz skorzystać z równoległej promocji, w której na uczestników czeka 200 zł w gotówce.

Z ostatniej chwili

 • 23.04.2019 10:43

  Czy pomyślałeś o tym, by otworzyć dziecku rachunek bankowy? Jeśli nie - albo masz wątpliwości, czy to ma sens - to podajemy Ci 5 powodów, by to zrobić.

 • 23.04.2019 08:48

  Droga po 100 zł od Santandera do wykorzystania na Pyszne.pl jest niezwykle krótka i łatwa: wystarczy, że wybierzesz jeden z produktów kredytowych banku.

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.