Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Plus500

Plus500

Plus500 to znany broker zagraniczny, który powstał tuż po wybuchu kryzysu finansowego w 2008 roku. Od tego czasu dynamicznie rozwija swoją działalność, otwierając się na klientów z kolejnych krajów, w tym z Polski. Obecnie kojarzony jest z reklamami na YouTube i sponsorowaniem klubów piłkarskich, takich jak Atletico Madryt i Legia Warszawa, niemniej na uwagę zasługuje też sama jego oferta. 

Plus500

U brokera Plus500 znajdziesz wszystko to, co jest potrzebne do komfortowego handlu na rynku forex, akcji, surowców, towarów czy kryptowalut. W poszczególne instrumenty możesz inwestować swobodnie za pośrednictwem kontraktów CFD i opcji, korzystając przy tym z autorskiej platformy handlowej i przyjaznej w obsłudze aplikacji mobilnej.

Wybór instrumentów jest szeroki, ale miej na uwadze, że w ofercie brokera nie znajdziesz rzeczywistych akcji, obligacji czy kryptoaktywów. Niezależnie od tego, którymi z produktów jesteś zainteresowany, najważniejszym kosztem będzie dla Ciebie spread, w którym niejako zawiera się już marża brokera. Samo prowadzenie rachunku i zawieranie transakcji jest bezpłatne. 

Konta bankowe: Plus500