2% moneyback za paliwo i nawet 100 zł zwrotu miesięcznie za autostrady w promocji konta firmowego BZ WBK

7 września 2018 r. BZ WBK zmienił nazwę na Santander Bank Polska. Warunki promocji nie uległy zmianie.

2% moneyback za paliwo i nawet 100 zł zwrotu miesięcznie za autostrady w promocji konta firmowego BZ WBK

Twoja praca wymaga częstych podróży służbowych po kraju? W takim razie najnowsza promocja BZ WBK będzie dla Ciebie jak znalazł. Dzięki niej obniżysz koszty przejazdu autostradami oraz wizyt na stacjach paliw. A jeśli zdarzy Ci się awaria koła lub po prostu w Twoim aucie braknie paliwa – bezpłatny assistance pomoże Ci wyjść z opresji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Opisywana przez nas promocja Banku Zachodniego WBK (obecnie Santander) tak naprawdę składa się z dwóch niezależnych akcji. Pierwsza o nazwie "Promocja samochodowa" skierowana jest do wszystkich osób fizycznych lub prawnych prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą. Druga - "Promocja samochodowa – bonus" - dedykowana jest tym przedsiębiorcom, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadali karty debetowej Mastercard Business Debit wydawanej przez BZ WBK (obecnie Santander).

Obie promocje obowiązują do 31 marca 2019 roku.

Korzyści w promocji karty debetowej Mastercard Business Debit

Jako uczestnik "Promocji samochodowej" możesz otrzymać:

 1. 2% zwrotu za płatności kartą na stacjach paliw Circle K na terenie Polski dokonane do 31 marca 2019 roku.
 2. Zwolnienie z prowizji przy umowie pożyczki lub opłaty przygotowawczej z tytułu leasingu zawartej z BZ WBK Leasing (obecnie Santander Leasing).

Dodatkowo, jako uczestnik równoległej akcji o nazwie "Promocja samochodowa – bonus" możesz liczyć na:

 1. 5% zwrotu za płatności kartą za przejazdy autostradami na terenie Polski dokonane do 31 marca 2019 roku. Maksymalna kwota zwrotu, jaką możesz otrzymać, to 100 zł miesięcznie.
 2. Voucher o wartości 300 zł na usługę assistance na terenie Polski, obejmującą pomoc w przypadku awarii ogumienia oraz dowóz paliwa. Ważność vouchera to min. 9 miesięcy.

Jak otrzymać nagrody w promocji karty Mastercard Business Debit?

Jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadałeś karty Mastercard Business Debit, a chcesz wziąć udział w promocji, powinieneś wykonać dwa proste kroki:

 1. Do 31 marca 2019 roku wraz z kartą Mastercard Business Debit BZ WBK (obecnie Santander).
 2. Na podstawie złożonego wniosku podpisz umowę o konto firmowe i kartę debetową i ciesz się oferowanymi korzyściami.

Jeśli już korzystasz z firmowej karty i konta - wówczas zostaniesz automatycznie objęty akcją "Promocja samochodowa", w ramach której otrzymasz 2% zwrotu za płatności na stacjach paliw Circle K oraz nie zostanie od Ciebie pobrana prowizja z tytułu pożyczki bądź leasingu w BZ WBK Leasing (obecnie Santander Leasing).

Przekazanie nagród

Zwroty za zakupy na stacjach paliw Circle K oraz za płatności na autostradowych bramkach będą przekazywane na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia w regularnych, comiesięcznych cyklach. Zwroty za dany miesiąc otrzymasz do 15. dnia następnego miesiąca.

Przykładowo – jeśli w lipcu 2018 roku wydasz na stacjach Circle K 300 zł, a za przejazdy autostradami zapłacisz 200 zł, do 15 sierpnia trafi do Ciebie kwota w wysokości 16 zł.

Nagrody stanowią przychód uczestnika promocji, który powinien zostać uwzględniony w rocznym zeznaniu podatkowym.

Regulamin akcji "Promocja samochodowa" znajdziesz tutaj.

Regulamin akcji "Promocja samochodowa – bonus" znajdziesz tutaj.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Konto Firmowe Godne Polecenia to nowoczesny i elastyczny rachunek oferowany przez BZ WBK (obecnie Santander) klientom prowadzącym działalność gospodarczą. Standardowy koszt jego prowadzenia to 25 zł miesięcznie, ale wystarczy dokonanie dowolnego przelewu do ZUS w wysokości min. 200 zł, aby opłata nie została pobrana. Z kolei podstawowa opłata za obsługę karty Mastercard Business Debit wynosi 7 zł, przy czym wystarczy wydać nią w danym miesiącu min. 400 zł, aby karta stała się darmowa.

Opisywana promocja BZ WBK (obecnie Santander) to doskonała okazja do obniżenia kosztów służbowych podróży. Posługując się firmową „debetówką” możesz liczyć na zwrot 5% wydatków poniesionych na przejazdy autostradami oraz o 2% obniżyć koszty tankowania. Dodatkowym plusem jest voucher na usługę assistance, który wykorzystasz w razie awarii koła lub braku paliwa w baku. A jeśli zechcesz zaciągnąć firmową pożyczkę lub skorzystać z leasingu – jako uczestnik promocji nie zapłacisz żadnej prowizji.

Jedyne, co będzie Ci potrzebne, abyś mógł cieszyć się wymienionymi benefitami, to posiadanie Konta Firmowego Godnego Polecenia oraz wydanej do niego karty debetowej Mastercard. Szerokiej drogi!

Z ostatniej chwili

 • 17.05.2019 17:51

  Aż 250 zł może być Twoje, jeśli założysz w BNP Paribas Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i wykażesz się aktywnością w korzystaniu z nich.

 • 17.05.2019 11:46

  Alior Bank ponownie uruchomił promocję Konta Mocno Oszczędnościowego, ale niestety - za przykładem konkurencji - obniżył je do 2,5% w skali roku.

 • 16.05.2019 12:43

  Szybka i atrakcyjna akcja. Dokonaj 2 płatności Google Pay z wykorzystaniem karty Citibanku, a otrzymasz 2 bilety do Multikina.

 • 16.05.2019 11:25

  Nawet 460 zł można zgarnąć za założenie konta w Credit Agricole i opłacanie z niego abonamentu nc+.

 • 15.05.2019 15:44

  Za płatność za zakupy w Auchan kartą zarejestrowaną w programie Visa Oferty możesz zyskać 15 zł zwrotu.

 • 14.05.2019 16:03

  W szybkiej promocji karty kredytowej Mastercard w ING możesz zyskać nawet 400 zł do wykorzystania na Circle K.

 • 14.05.2019 13:35

  Otwierając Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat od BNP Paribas można zyskać 200 zł do wydania w sklepach H&M.

 • 14.05.2019 10:44

  Decydując się na Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Świat z oferty BNP Paribas możesz zgarnąć 250 zł na paliwo na stacjach Orlen.

 • 13.05.2019 17:11

  Tym razem za założenie Konta Otwartego na Ciebie z oferty BNP Paribas można zdobyć 150 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka.

 • 9.05.2019 10:09

  Kolejna promocja dla zaproszonych klientów ING. Tym razem możesz zdobyć 40 zł za płatności telefonem.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.