2% moneyback za paliwo i nawet 100 zł zwrotu miesięcznie za autostrady w promocji konta firmowego BZ WBK

7 września 2018 r. BZ WBK zmienił nazwę na Santander Bank Polska. Warunki promocji nie uległy zmianie.

2% moneyback za paliwo i nawet 100 zł zwrotu miesięcznie za autostrady w promocji konta firmowego BZ WBK

Twoja praca wymaga częstych podróży służbowych po kraju? W takim razie najnowsza promocja BZ WBK będzie dla Ciebie jak znalazł. Dzięki niej obniżysz koszty przejazdu autostradami oraz wizyt na stacjach paliw. A jeśli zdarzy Ci się awaria koła lub po prostu w Twoim aucie braknie paliwa – bezpłatny assistance pomoże Ci wyjść z opresji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Opisywana przez nas promocja Banku Zachodniego WBK tak naprawdę składa się z dwóch niezależnych akcji. Pierwsza o nazwie "Promocja samochodowa" skierowana jest do wszystkich osób fizycznych lub prawnych prowadzących we własnym imieniu działalność gospodarczą. Druga "Promocja samochodowa – bonus" dedykowana jest tym przedsiębiorcom, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadali karty debetowej Mastercard Business Debit wydawanej przez BZ WBK.

Obie promocje obowiązują do 31 marca 2019 roku.

Korzyści w promocji karty debetowej Mastercard Business Debit

Jako uczestnik "Promocji samochodowej" możesz otrzymać:

 1. 2% zwrotu za płatności kartą na stacjach paliw Circle K na terenie Polski dokonane do 31 marca 2019 roku.
 2. Zwolnienie z prowizji przy umowie pożyczki lub opłaty przygotowawczej z tytułu leasingu zawartej z BZ WBK Leasing.

Dodatkowo, jako uczestnik równoległej akcji o nazwie "Promocja samochodowa – bonus" możesz liczyć na:

 1. 5% zwrotu za płatności kartą za przejazdy autostradami na terenie Polski dokonane do 31 marca 2019 roku. Maksymalna kwota zwrotu, jaką można otrzymać, to 100 zł miesięcznie.
 2. Voucher o wartości 300 zł na usługę assistance na terenie Polski, obejmującą pomoc w przypadku awarii ogumienia oraz dowóz paliwa. Ważność vouchera to min. 9 miesięcy.

Jak otrzymać nagrody w promocji karty Mastercard Business Debit?

Jeśli w ciągu ostatnich 6 miesięcy nie posiadałeś karty Mastercard Business Debit, a chcesz wziąć udział w promocji powinieneś wykonać dwa proste kroki:

 1. Do 31 marca 2019 roku złóż wniosek o otwarcie Konta Firmowego Godne Polecenia (jeśli jeszcze go nie posiadasz) wraz z kartą Mastercard Business Debit BZ WBK. Jeśli natomiast już posiadasz rachunek firmowy, wówczas wystarczy jedynie wysłanie wniosku o kartę.
 2. Na podstawie złożonego wniosku podpisz umowę o konto firmowe i kartę debetową i ciesz się oferowanymi korzyściami.

Jeśli natomiast już korzystasz z firmowej karty i konta - wówczas zostaniesz automatycznie objęty akcją "Promocja samochodowa", w ramach której otrzymasz 2% zwrotu za płatności na stacjach paliw Circle K oraz zwolnieniem z prowizji z tytułu pożyczki bądź leasingu w BZ WBK Leasing.

Przekazanie nagród

Zwroty za zakupy na stacjach paliw Circle K oraz za płatności na autostradowych bramkach będą przekazywane na Twoje Konto Firmowe Godne Polecenia w regularnych, comiesięcznych cyklach. Zwroty za dany miesiąc będą realizowane do 15. dnia następnego miesiąca.

Przykładowo – jeśli w lipcu 2018 roku wydasz na stacjach Circle K 300 zł, a za przejazdy autostradami zapłacisz 200 zł, do 15 sierpnia trafi do Ciebie kwota w wysokości 16 zł.

Nagrody stanowią przychód uczestnika promocji, który powinien zostać uwzględniony w rocznym zeznaniu podatkowym.

Regulamin akcji "Promocja samochodowa" znajdziesz tutaj.

Regulamin akcji "Promocja samochodowa – bonus" znajdziesz tutaj.

Konto Firmowe Godne Polecenia

Konto Firmowe Godne Polecenia to nowoczesny i elastyczny rachunek oferowany przez BZ WBK klientom prowadzącym działalność gospodarczą. Standardowy koszt jego prowadzenia to 25 zł miesięcznie, ale wystarczy dokonanie dowolnego przelewu do ZUS w wysokości min. 200 zł, aby opłata nie została pobrana. Z kolei podstawowa opłata za obsługę karty Mastercard Business Debit wynosi 7 zł, przy czym wystarczy wydać w danym miesiącu min. 400 zł, aby karta stała się darmowa.

Pełną analizę Konta Firmowego Godnego Polecenia możesz przeczytasz tutaj.

Naszym zdaniem

Najnowsza promocja BZ WBK to doskonała okazja do obniżenia kosztów służbowych podróży. Posługując się firmową „debetówką” możesz liczyć na zwrot 5% wydatków poniesionych na przejazdy autostradami oraz o 2% obniżyć koszty postojów na stacjach benzynowych. Dodatkowym plusem jest voucher na usługę assistance, którą wykorzystasz w razie awarii koła lub braku paliwa w baku. A jeśli zechcesz zaciągnąć firmową pożyczkę lub skorzystać z leasingu – jako uczestnik promocji zrobisz to bez żadnej prowizji.

Jedyne, co będzie Ci potrzebne, abyś mógł cieszyć się wymienionymi benefitami, to posiadanie Konta Firmowego Godnego Polecenia oraz wydanej do niego karty debetowej. Szerokiej drogi!

Z ostatniej chwili

 • 25.09.2018 16:07

  W nowej promocji BGŻ BNP Paribas za wyrobienie i aktywne korzystanie z karty kredytowej możesz zgarnąć bon o wartości 200 zł do sklepów Ikea oraz 5000 punktów mamBONUS.

 • 21.09.2018 14:38

  Nest Bank rusza do walki o nasze oszczędności! Za założenie Nest Konta w promocji możesz zyskać 3% na koncie oszczędnościowym przez pół roku.

 • 20.09.2018 17:44

  Akcja promocyjna Citibanku, w której za wyrobienie i aktywne posługiwanie się kartą kredytową BP - Payback otrzymać można nawet 300 zł premii w gotówce.

 • 19.09.2018 16:04

  Promocja bez górnego limitu premii! Jej wysokość zależy tylko od uczestnika. Santander płaci 80 zł za pozyskanie nowego klienta i oferuje dodatkową premię.

 • 14.09.2018 12:28

  Z Kontem Optymalnym lub Maksymalnym w BGŻ BNP Paribas można zyskać w sumie aż 3 miesiące darmowego korzystania z 3,5 tys. obiektów sportowych OK System.

 • 12.09.2018 16:55

  Idea Bank zmienia opłaty dla osób korzystających z kont indywidualnych i firmowych.

 • 12.09.2018 14:29

  W promocji pakietu wielowalutowego w Santander Bank Polska „zysk” ma postać gotówki, która zostanie w Waszych kieszeniach podczas transakcji za granicą.

 • 12.09.2018 12:35

  W najnowszej promocji nowi posiadacze Konta dla Młodych w PKO BP mogą zgarnąć 100 zł do wykorzystania na Allegro.

 • 11.09.2018 14:58

  Za założenie eKonta w mBanku w ramach najnowszej promocji i wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych można otrzymać nawet 300 zł.

 • 11.09.2018 12:32

  III edycja promocji, w której za założenie iKonta Biznes w Alior Banku można zgarnąć 1620 zł.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.