Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź inne akcje promocyjne w banku PKO BP.

50 zł na Allegro za zakup karty podarunkowej w bankowości elektronicznej PKO BP

50 zł na Allegro za zakup karty podarunkowej w bankowości elektronicznej PKO BP
Źródło: strona promocji

Od pewnego czasu bank PKO BP bardzo mocno się uaktywnił w działaniach promocyjnych i nieustannie zaprasza do ciekawych akcji. Oto przykłady:

Teraz dochodzi jeszcze jedna szansa na premię. Promocja „Bonusowa karta podarunkowa w iPKO i IKO” potrwa do 22 listopada 2020 r., chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula 500 nagród przygotowanych przez PKO BP.

Akcja dla klientów z dostępem do bankowości elektronicznej

Regulamin promocji nie zawiera żadnych istotnych ograniczeń uczestnictwa. Mówi jedynie, że mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Ważne, by uczestnik promocji miał dostęp do bankowości elektronicznej, czyli serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Kup kartę, zgarnij nagrodę

Zdobycie 50 zł na Allegro jest banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej załóż konto osobiste na stronie PKO BP, by zdobyć voucher o wartości 300 zł na kanały sportowe lub filmowe w Canal+. Jeśli jesteś już klientem tego banku, od razu przechodzisz do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 22 listopada 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) kup w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO kartę podarunkową o wartości min. 100 zł. Do wyboru masz m.in. Netflix, Xbox, Spotify, Google Play czy Empik. Pełną ofertę znajdziesz tutaj.

Uwaga: zakup karty podarunkowej Allegro nie uprawnia do otrzymania premii!

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże elektroniczny bon o wartości 50 zł do wykorzystania na Allegro na adres e-mail, dla którego była kupowana karta podarunkowa. Stanie się to do 30 listopada 2020 r.

Dwie ważne uwagi

Po pierwsze – możesz zdobyć więcej niż jedną nagrodę.

Po drugie – bony na Allegro będą ważne do 29 grudnia 2020 r.

Nasze sugestie

Jak widzisz, bank nie wskazuje, którą z kart podarunkowych masz kupić. Wymaga jedynie, by jej wartość wynosiła min. 100 zł.

Pomyśl strategicznie i zgarnij kilka nagród – może będzie Ci wkrótce potrzebny pakiet Office albo chcesz korzystać z zasobów Netflixa lub Spotify (nikt nie powiedział, że karta podarunkowa nie może być prezentem dla Ciebie), a może warto już kupić prezent (np. w Empiku) z myślą o Mikołaju i nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia…

Pamiętaj, każdy zakup spełniający warunki promocji to bon o wartości 50 zł dla Ciebie.

Przypominamy, że kupno karty podarunkowej Allegro nie da Ci prawa do otrzymania premii!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonusowa karta podarunkowa w iPKO i IKO - jesień 2020"
  2. Zasady korzystania z kart podarunkowych Allegro

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.