Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł do Xbox za zakup karty podarunkowej Xbox Game Pass Ultimate 3 w bankowości elektronicznej PKO BP

50 zł do Xbox za zakup karty podarunkowej Xbox Game Pass Ultimate 3 w bankowości elektronicznej PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Od pewnego czasu bank PKO BP bardzo mocno się uaktywnił w działaniach promocyjnych i nieustannie zaprasza do ciekawych akcji. Oto przykłady:

Teraz dochodzi jeszcze jedna szansa na premię. Promocja „Bonusowa karta 50 zł przy zakupie Xbox Game Pass Ultimate 3 w PKO BP” trwa do 19 grudnia 2021 r., chyba że wcześniej zostanie wyczerpana pula 500 nagród przygotowanych przez organizatora, czyli spółkę PKO BP Finat.

Akcja dla klientów z dostępem do bankowości elektronicznej

Regulamin promocji nie zawiera żadnych istotnych ograniczeń uczestnictwa. Mówi jedynie, że mogą w niej wziąć udział osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, posiadające miejsce zamieszkania na terenie Polski.

Ważne, by uczestnik promocji miał dostęp do bankowości elektronicznej, czyli serwisu internetowego iPKO lub aplikacji mobilnej IKO.

Kup kartę, zgarnij nagrodę

Zdobycie 50 zł do Xbox jest banalnie proste:

Krok 1
Krok 1

Do 19 grudnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) kup w serwisie internetowym iPKO lub aplikacji mobilnej IKO kartę podarunkową Xbox Game Pass Ultimate 3.

Nagroda
Nagroda

Bank przekaże elektroniczny bon o wartości 50 zł do wykorzystania w Xbox na adres e-mail, dla którego była kupowana karta podarunkowa. Stanie się to do 31 grudnia 2021 r.

Dwie ważne uwagi

Po pierwsze – możesz zdobyć więcej niż jedną nagrodę.

Po drugie – bony do Xbox będą ważne do 30 listopada 2022 r.

Nasze sugestie

Jak widzisz, Twoim jedynym zadaniem w tej akcji jest zakup karty podarunkowej Xbox Game Pass Ultimate 3 w bankowości elektronicznej.

Pomyśl strategicznie i zgarnij kilka nagród... Karta podarunkowa do Xbox może być prezentem dla Ciebie, ale także wykorzystana jako upominek od Mikołaja, czy z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia…

Pamiętaj, każdy zakup spełniający warunki promocji to bon o wartości 50 zł dla Ciebie.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Bonusowa karta 50 zł przy zakupie Xbox Game Pass Ultimate 3 w PKO BP”
  2. Zasady korzystania z kart podarunkowych Allegro

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.