Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł premii za wniosek w programie 500+ i Konto Junior w eurobanku

50 zł premii za wniosek w programie 500+ i Konto Junior w eurobanku
Źródło: strona promocji

Co prawda od kilku miesięcy wiadomo, że eurobank stanie się wkrótce częścią Banku Millennium, ale marketingowcy eurobanku nie zaprzestają starań o dobre samopoczucie obecnych klientów i pozyskanie nowych. Właśnie zorganizowali akcję, w której w bardzo prosty sposób możesz zdobyć 50 zł.

Kto ma szansę na premię?

Akcja „Bonus za 500+” adresowana jest do obecnych, jak i potencjalnych klientów eurobanku. Ci pierwsi muszą być (współ)posiadaczem jednego z rachunków: Active, Prestige, Classic, Na co dzień lub W pełni.

W przypadku nowych klientów wystarczy, by byli osobą fizyczną z pełną zdolnością do czynności prawnych.

Konieczne też jest, by uczestnik promocji nie złożył dotąd wniosku o świadczenie w ramach programu Rodzina 500+ na okres 2019/2021.

Szybka akcja

Cała konieczna aktywność sprowadza się do wykonania poniższych kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2019 r. złóż wniosek o Konto w pełni. Jeśli jesteś już klientem eurobanku, to ten etap Cię nie dotyczy.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2019 r. zrealizuj następujące działania:

  • w serwisie eurobank online złóż wniosek o świadczenie w programie Rodzina 500+. Pamiętaj, że jeśli już to zrobiłeś lub uczynisz to przed przystąpieniem do promocji, to nie otrzymasz premii;
  • działając jako przedstawiciel ustawowy swego małoletniego dziecka, zawrzyj z eurobankiem umowę o Konto Junior.
Nagroda
Nagroda

50 zł premii otrzymasz na swój rachunek do 31 października 2019 r.

Rachunki w eurobanku – co trzeba o nich wiedzieć?

W przypadku tej akcji warto poznać podstawowe informacje dotyczące dwóch rachunków – dla dorosłego i dziecka.

Konto w pełni

Konto w pełni to jedyny rachunek osobisty dla osób pełnoletnich z oferty eurobanku. Jego prowadzenie jest bezwarunkowo bezpłatne. Opłata za kartę uzależniona jest od tego, czy pochodzi ona od Visy czy Mastercarda.

Konto Junior

Będąc klientem eurobanku, nie zapłacisz za prowadzenie rachunku dla swojego dziecka. Od jego aktywności zależy, czy bank pobierze opłatę za kartę.

Prosta akcja, miły bonus

Zapewne to jedna z ostatnich akcji promocyjnych w eurobanku, który 1 października 2019 r. stanie się częścią Banku Millennium (pisaliśmy o tym w tym artykule). Uczestnicząc w niej, nie tylko zgarniesz w bardzo łatwy sposób 50 zł, ale będziesz miał świadomość, że byłeś jednym z ostatnich nowych klientów eurobanku. Kto wie, czy po połączeniu Bank Millennium nie będzie Cię zachęcał w jakiś sposób do tego, byś zrezygnował z rachunku z oferty eurobanku na rzecz konta z jego portfolio.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonus za 500+"

O banku

eurobank rozpoczął działalność w Polsce w 2003 r, a dwa lata później stał się częścią grupy finansowej Societe Generale. Bank początkowo specjalizował się w kredytach gotówkowych, potem rozszerzył swoje usługi również o pozostałe usługi finansowe dla osób fizycznych (konta osobiste, produkty oszczędnościowe i inwestycyjne itp.). W 2012 r. został uznany jedną z najsilniejszych marek w Polsce.