Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Rekordowy bonus Twisto: 100 zł premii dostępne zaraz po rejestracji!.

Aż 60 zł na spłatę należności dla nowych użytkowników Twisto

Aż 60 zł na spłatę należności dla nowych użytkowników Twisto
Źródło: Twisto

To już 7. odsłona promocji „Bonus z Twisto”. Przy okazji poprzednich edycji fintech oferował różne premie, a ostatnio... zaledwie 20 zł. Tym razem jest to jednak aż 60 zł!

Narzekać wręcz nie wypada. Twisto wymaga bowiem wykonania w sumie czterech transakcji wydaną przez niego kartą.

Regulamin nie wskazuje daty zakończenia promocji. Znalazło się w nim za to zastrzeżenie, że premię otrzyma tylko 5000 uczestników.

Kup teraz, zapłać później

Przypomnijmy pokrótce, jakie są powody popularności czeskiego fintechu. Twisto to karta przypominająca do złudzenia tradycyjną „kredytówkę”. Robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet do 45 dni. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Dla kogo promocja?

Wróćmy do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które dotąd nie korzystały z usług fintechu. Podanie przez obecnego lub byłego użytkownika innego adresu e-mail przy rejestracji nic nie da – jego wniosek zostanie odrzucony.

Jak widzisz, warunki nie są szczególnie skomplikowane. Jeśli je spełniasz, śmiało czytaj dalej.

Wystarczą 4 transakcje

Chcesz zgarnąć 60 zł na spłatę należności oraz zyskać szansę na najnowszy model smartfona od Apple? Poniżej Twój plan działania:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej (pamiętaj o limicie 5000 bonusów!) wejdź na stronę promocji, a następnie:

  • otwórz internetowe konto Twisto;
  • złóż wniosek o kartę;
  • zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji na swoim koncie Twisto.

Krok 3
Krok 3

W ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta wykonaj przy pomocy karty Twisto (fizycznej lub wirtualnej) przynajmniej 1 transakcję na dowolną kwotę.

Krok 4
Krok 4

W miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta wykonaj kolejne 3 transakcje kartą.

Nagroda
Nagroda

60 zł pojawi się na twoim koncie w postaci kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto.

Pamiętaj, że zamknięcie konta, wycofanie wniosku o kartę, rozwiązanie umowy lub choćby cofnięcie zgód marketingowych czy na przetwarzanie danych pozbawi Cię prawa do uzyskania premii!

Garść praktycznych informacji

Na etapie wnioskowania o kartę będziesz mógł wskazać preferowany limit, ale ostateczna decyzja o jego przyznaniu będzie rzecz jasna uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Jeszcze zanim dotrze do Ciebie fizyczna karta, możesz płacić Twisto w niektórych sklepach internetowych dzięki usłudze Twisto Pay.

Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go rozbić w celu spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Łatwy bonus za przetestowanie Twisto

Dzięki najnowszej edycji promocji nowi użytkownicy Twisto mogą dokonać zakupów o wartości 60 zł bez ponoszenia tego kosztu. Należność w tej kwocie będą mogli spłacić dzięki otrzymanej premii.

Wartość bonusu jest całkiem imponująca, biorąc pod uwagę premię z poprzedniej edycji. Do tego trudno wyobrazić sobie łatwiejsze warunki jego uzyskania – wystarczy rejestracja i wykonanie zaledwie czterech płatności.

W związku z tym spodziewamy się szybkiego wyczerpania puli premii. Nie warto zwlekać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonus z Twisto" – edycja 7

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.