Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

20 zł na spłatę należności dla nowych użytkowników Twisto + iPhone 12 o wartości 3849 zł

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

20 zł na spłatę należności dla nowych użytkowników Twisto + iPhone 12 o wartości 3849 zł
Źródło: Twisto

To już 6. odsłona promocji „Bonus z Twisto”. Przy okazji poprzednich edycji fintech oferował 50 zł, a nawet 100 zł. Tym razem jest to tylko 20 zł, ale lepsze to niż nic ;)

Narzekać nie wypada z jeszcze jednego powodu – warunki są obecnie jeszcze łatwiejsze do spełnienia. Twisto wymaga bowiem... zaledwie jednej transakcji wydaną przez niego kartą.

Regulamin nie wskazuje daty zakończenia promocji. Znalazło się w nim za to zastrzeżenie, że premię otrzyma tylko 5000 uczestników.

iPhone 12 w konkursie

To jednak nie koniec niespodzianek. Jeśli otworzysz konto Twisto do 31 października 2020 r., zyskasz szansę na wygranie iPhone'a 64 GB 12 o wartości 3849 zł. To najnowszy model smartfona od Apple – dość powiedzieć, że konkurs wystartował w dniu oficjalnej prezentacji telefonu (do regularnej sprzedaży trafi on dopiero na przełomie października i listopada).

O warunkach konkursu "Płać po swojemu z Twisto" piszemy w dalszej części tekstu.

Kup teraz, zapłać później

Przypomnijmy pokrótce, jakie są powody popularności czeskiego fintechu. Twisto to karta przypominająca do złudzenia tradycyjną „kredytówkę”. Robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet do 45 dni. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Dla kogo promocja?

Wróćmy do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które dotąd nie korzystały z usług fintechu. Podanie przez obecnego lub byłego użytkownika innego adresu e-mail przy rejestracji nic nie da – jego wniosek zostanie odrzucony.

Jak widzisz, warunki nie są szczególnie skomplikowane. Jeśli je spełniasz, śmiało czytaj dalej.

Wystarczy jedna transakcja

Chcesz zgarnąć 20 zł na spłatę należności oraz zyskać szansę na najnowszy model smartfona od Apple? Poniżej Twój plan działania:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej (pamiętaj o limicie 5000 bonusów!) wejdź na stronę promocji, a następnie:

  • otwórz internetowe konto Twisto;
  • złóż wniosek o kartę;
  • zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji na swoim koncie Twisto.

Krok 3
Krok 3

Wykonaj przy pomocy karty Twisto (fizycznej lub wirtualnej) przynajmniej 1 transakcję na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

20 zł pojawi się na twoim koncie po wykonaniu transakcji. Premia ma postać kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto.

Krok 4
Krok 4

Do 31 października 2020 r. wyślij na [email protected] wiadomość e-mail (koniecznie z adresu mailowego podanego podczas zakładania konta!) zawierającą:

  • Twoje imię, nazwisko i numer PESEL oraz
  • odpowiedź na pytanie konkursowe Jakie plany zrealizujesz z limitem Twisto?
Nagroda
Nagroda

Autora najbardziej kreatywnej odpowiedzi na powyższe pytanie wskaże trzyosobowa komisja. Jeśli to Ty okażesz się zwycięzcą, 22 listopada 2020 r. otrzymasz maila ze stosowną informacją i formularzem, który będziesz musiał wypełnić (dotyczy on rozliczenia nagrody z fiskusem).

iPhone'a otrzymasz przesyłką kurierską w terminie 14 dni od momentu odesłania wypełnionego formularza.

Pamiętaj, że zamknięcie konta, wycofanie wniosku o kartę, rozwiązanie umowy lub choćby cofnięcie zgód marketingowych czy na przetwarzanie danych pozbawi Cię prawa do uzyskania premii!

Garść praktycznych informacji

Na etapie wnioskowania o kartę będziesz mógł wskazać preferowany limit, ale ostateczna decyzja o jego przyznaniu będzie rzecz jasna uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Jeszcze zanim dotrze do Ciebie fizyczna karta, możesz płacić Twisto w niektórych sklepach internetowych dzięki usłudze Twisto Pay.

Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go rozbić w celu spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego.

Odpowiedź na pytanie konkursowe powinna spełniać szereg warunków. Przede wszystkim powinna musi ona napisana w języku polskim. Dla formalności wspomnijmy też, że nie może ona zawierać treści obraźliwych, wulgarnych i dyskryminujących, jak również danych osobowych czy kontaktowych. Każda odpowiedź może być wykorzystana i modyfikowana przez Twisto w celach marketingowych.

Wartość bonusu 20 zł jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych. Z kolei zapłatą podatku od nagrody rzeczowej (iPhone'a) zajmie się Twisto.

Zarabiaj dalej na poleceniu Twisto znajomym!

Równolegle trwa też program poleceń, w którym jako klient Twisto będziesz mógł polecać usługę znajomym. Każda skuteczna rekomendacja przyniesie Ci 10 zł bonusu (max. 50 zł):

Niestety, nowi użytkownicy nie mogą połączyć premii 20 zł z bonusem 10 zł za rejestrację z polecenia.

Łatwy bonus za przetestowanie Twisto

Dzięki najnowszej edycji promocji nowi użytkownicy Twisto mogą dokonać zakupów o wartości 20 zł bez ponoszenia tego kosztu. Należność w tej kwocie będą mogli spłacić dzięki otrzymanej premii.

Wartość bonusu nie jest może imponująca, ale trudno wyobrazić sobie łatwiejsze warunki jego uzyskania – wystarczy rejestracja i wykonanie zaledwie jednej płatności. Poza tym warto docenić fakt, że promocja po dłuższej przerwie jednak powróciła. Do tego każdy nowy klient zyskuje szansę na cenną nagrodę rzeczową – iPhone'a 12.

W związku z tym spodziewamy się szybkiego wyczerpania puli premii. Nie warto zwlekać!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonus z Twisto – edycja 6"
  2. Regulamin konkursu "Płać po swojemu z Twisto"

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.

Więcej o Twisto