Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Rekordowy bonus Twisto: 100 zł premii dostępne zaraz po rejestracji!.

Świąteczny bonus Twisto: aż 100 zł premii dostępne zaraz po rejestracji!

Świąteczny bonus Twisto: aż 100 zł premii dostępne zaraz po rejestracji!
Źródło: Twisto

To już 8. odsłona promocji „Bonus z Twisto”. Przy okazji poprzednich edycji fintech oferował różne premie - 20 zł, 60 zł.... Tym razem jest to jednak aż 100 zł! Na dodatek Twisto nie wymaga niczego więcej niż wyrażenia zgód marketingowych i założenia konta!

21 grudnia Twisto zmienił zapisy w regulaminie. Od tego dnia można zyskać 60 zł premii, a promocja została przedłużona do 10 stycznia. Szczegóły opisujemy tutaj.

Kup teraz, zapłać później – za darmo!

Przypomnijmy pokrótce, jakie są powody popularności czeskiego fintechu. Twisto to karta przypominająca do złudzenia tradycyjną „kredytówkę”. Robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet do 45 dni. Jeśli zmieścisz się w terminie to nie zapłacisz ani grosza. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Jakby tego było mało, kartę Twisto wyrobisz łatwiej niż tradycyjną kredytówkę, ponieważ fintech nie dokonuje aż tak wnikliwej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, jak to czynią banki.

Dla kogo promocja?

Wróćmy do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które dotąd nie korzystały z usług fintechu. I choć regulamin promocji wprost nie wyklucza udziału obecnych i byłych klientów fintechu, to w praktyce Twisto odrzuca wnioski od takich osób. Tak to przynajmniej wyglądało w poprzednich akcji specjalnych – dajcie znać w komentarzach, czy coś się w tym zakresie nie zmieniło.

Jak widzisz, wymagania nie są komplikowane. Jeśli je spełniasz, śmiało czytaj dalej.

Wystarczy założenie konta Twisto

Chcesz zgarnąć 100 zł na spłatę należności? Poniżej Twój plan działania, który składa się zaledwie z... trzech prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 24 grudnia 2020 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto Twisto.

We wniosku zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Wymagane zgody marketingowe Twisto

Krok 2
Krok 2

Zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł (środki zostaną zwrócone).

Zadbaj, by Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres) podane w formularzu Twisto były takie same jak te, którymi dysponuje bank.

Nagroda
Nagroda

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku 100 zł pojawi się na Twoim koncie Twisto, w zakładce Punkty, w postaci kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto.

Pamiętaj, że zamknięcie konta, rozwiązanie umowy lub choćby cofnięcie zgód marketingowych czy na przetwarzanie danych pozbawi Cię prawa do uzyskania premii!

Garść praktycznych informacji

Składając wniosek, zwróć uwagę, czy pojawiła się informacja o aktywowanym kodzie promocyjnym:

Kliknij, aby powiększyć

Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go rozbić w celu np. spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Ile kosztuje Twisto?

Konto Twisto może być darmowe, ale wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. W bezpłatnym pakiecie Online otrzymujesz kartę wirtualną z limitem, której możesz używać płacąc online. Pierwszego dnia miesiąca Twisto podsumuje wszystkie Twoje transakcje wykonane w poprzednim miesiącu. Z kolei do 15. dnia masz czas na uregulowanie należności. Z kosztami musisz się liczyć jedynie w przypadku opóźnień w spłacie należności oraz przy przewalutowaniach transakcji. 

W płatnym planie Space (9,99 zł miesięcznie) możliwości Twisto są znacznie szersze – m.in. możesz płacić fizyczną kartą oraz nie ponosisz prowizji za przewalutowania. Warto dodać, że przez pierwsze 3 miesiące z pakietu Space możesz korzystać zupełnie za darmo. Później, w dowolnej chwili, możesz się wygodnie (jednym przyciskiem) przełączyć na wersję darmową w aplikacji mobilnej lub na koncie online.

Kliknij, aby powiększyć
Porównanie planów Twisto – bezpłatny Online i darmowy przez 3 miesiące Space

Sami korzystamy z tej usługi już od dobrych kilku miesięcy. Wyniki naszych doświadczeń opisaliśmy w szczegółowej analizie Twisto 

Bardzo łatwy bonus za przetestowanie Twisto

Dzięki najnowszej edycji promocji nowi użytkownicy Twisto mogą dokonać zakupów o wartości 100 zł bez ponoszenia tego kosztu. Należność w tej kwocie będą mogli spłacić dzięki otrzymanej premii.

Wartość bonusu jest imponująca, biorąc pod uwagę premie z poprzednich edycji, kiedy nagroda była niższa, a regulamin wymagał, by sięgnąć po kartę i wykazać się aktywnością w korzystaniu z niej. Naprawdę trudno wyobrazić sobie łatwiejsze warunki uzyskania premii niż te obowiązujące w obecnej edycji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonus z Twisto" – edycja 8

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.