Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 20 zł na spłatę należności dla nowych użytkowników Twisto.

Ponownie 100 zł na spłatę należności dla nowych użytkowników Twisto!

Michał Radzimiński
Michał Radzimiński

Jestem dociekliwym redaktorem, stale poszukującym nowych wyzwań. Lubię pisać o pieniądzach, choć wcale nie są dla mnie najważniejsze w życiu.

Ponownie 100 zł na spłatę należności dla nowych użytkowników Twisto!
Źródło: Twisto

To już 5. odsłona promocji „Bonus z Twisto”. Przy okazji poprzedniej edycji trochę narzekaliśmy na wysokość premii, którą obniżono do 50 zł. Z tym większą radością przyjęliśmy informację, że fintech powrócił do przyznawania nowym użytkownikom aż 100 zł na spłatę należności!

Regulamin nie wskazuje daty zakończenia promocji. Ponownie znalazło się w nim za to zastrzeżenie, że premię otrzyma tylko 5000 uczestników. Biorąc pod uwagę atrakcyjność bonusu, warto się pospieszyć.

Kup teraz, zapłać później

Przypomnijmy pokrótce, jakie są powody rosnącej popularności czeskiego fintechu. Twisto to karta przypominająca do złudzenia tradycyjną „kredytówkę”. Robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet do 45 dni. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty pod warunkiem uregulowania 10% należności.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Dla kogo promocja?

Wróćmy do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które dotąd nie korzystały z usług fintechu. Podanie przez obecnego lub byłego użytkownika innego adresu e-mail przy rejestracji nic nie da - jego wniosek zostanie odrzucony (sprawdziłem).

Jak widzisz, warunki nie są szczególnie skomplikowane. Jeśli je spełniasz, śmiało czytaj dalej.

Wystarczą 3 transakcje

Chcesz zgarnąć 100 zł na spłatę należności? Poniżej Twój plan działania:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej (pamiętaj o limicie 5000 bonusów!) wejdź na stronę promocji, a następnie:

  • otwórz internetowe konto Twisto (Free lub Credit);
  • złóż wniosek o kartę;
  • zaakceptuj regulamin promocji oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.
Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu karty dokonaj jej aktywacji na swoim koncie Twisto.

Krok 3
Krok 3

Wykonaj przy pomocy karty Twisto co najmniej 3 transakcje na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

100 zł pojawi się na twoim koncie po wykonaniu 3 transakcji. Premia ma postać kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto.

Pamiętaj, że zamknięcie konta, wycofanie wniosku o kartę, rozwiązanie umowy lub choćby cofnięcie zgód marketingowych czy na przetwarzanie danych pozbawi Cię prawa do uzyskania premii!

Garść praktycznych informacji

Od dłuższego czasu do weryfikacji tożsamości Twisto nie wymaga zdjęcia dokumentu – wystarczy przelew weryfikacyjny. Na etapie wnioskowania o kartę będziesz mógł wskazać preferowany limit, ale ostateczna decyzja o jego przyznaniu będzie rzecz jasna uzależniona od indywidualnej oceny zdolności kredytowej.

Jeszcze zanim dotrze do Ciebie fizyczna karta, możesz płacić Twisto w niektórych sklepach internetowych dzięki usłudze Twisto Pay.

Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go „rozbić” w celu spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Znowu stówka!

Dzięki najnowszej edycji promocji nowi użytkownicy Twisto mogą dokonać zakupów o wartości nawet 100 zł bez ponoszenia tego kosztu. Należność w tej kwocie będą mogli spłacić dzięki otrzymanej premii, która jest dwukrotnie wyższa niż ostatnio.

Co prawda fintech zdecydował się jednocześnie na lekkie podniesienie poziomu trudności uzyskania nagrody (aktualnie wymaga wykonania nie jednej, a trzech transakcji), ale nie wpływa to na atrakcyjność oferty. 100 zł w zamian za 3 płatności na dowolną kwotę – brzmi nieźle, prawda?

Jeśli się z tym zgadzasz, lepiej nie zwlekaj. Pula bonusów jest ograniczona!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonus z Twisto" Edycja V

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.

Więcej o Twisto