Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50 zł premii dostępne zaraz po rejestracji w Twisto

50 zł premii dostępne zaraz po rejestracji w Twisto
Źródło: najlepszekonto.pl

Nie dość, że nagroda jest atrakcyjna, to do jej zdobycia nie jest wymagane nic specjalnego, wystarczy wyrażenie zgód marketingowych i założenie konta. Przyznasz, że prościej już się chyba nie da 😉.

Kup teraz, zapłać później – za darmo!

Przypomnijmy pokrótce, jakie są powody popularności czeskiego fintechu.

Twisto to karta przypominająca do złudzenia tradycyjną „kredytówkę”. Robiąc zakupy w sklepach stacjonarnych lub internetowych, korzystasz z przyznanego limitu, a na spłatę masz nawet do 45 dni. Jeśli zmieścisz się w terminie, to nie zapłacisz ani grosza. Z dokonanych płatności możesz się oczywiście rozliczyć dużo wcześniej. Istnieje też możliwość odroczenia spłaty.

Czym Twisto różni się od typowej karty kredytowej? Ano tym, że oferuje np. bardzo korzystne warunki dokonywania płatności zagranicznych (przeliczane są po kursie Mastercard i bez prowizji), a także zwroty za zakupy w wybranych sklepach (np. do 10% na AliExpress). Do tego proponuje opcję podzielenia płatności między kilka osób oraz zarządzanie kontem z poziomu niezwykle prostej i przyjaznej aplikacji mobilnej.

Jakby tego było mało, kartę Twisto wyrobisz łatwiej niż tradycyjną kredytówkę, ponieważ fintech nie dokonuje aż tak wnikliwej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej, jak to czynią banki.

Dla kogo promocja?

Wróćmy do promocji. Twisto kieruje ją do osób fizycznych z pełną zdolnością do czynności prawnych, które dotąd nie korzystały z usług fintechu. I choć regulamin promocji wprost nie wyklucza udziału obecnych i byłych klientów Twisto, to w praktyce fintech odrzuca wnioski od takich osób. Tak to przynajmniej wyglądało w poprzednich akcjach specjalnych – dajcie znać w komentarzach, czy coś się w tym zakresie nie zmieniło.

Jak widzisz, wymagania nie są komplikowane. Jeśli je spełniasz, śmiało czytaj dalej.

Wystarczy założenie konta Twisto

Chcesz zgarnąć 50 zł na spłatę należności? Poniżej Twój plan działania, który składa się zaledwie z... kilku prostych kroków:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. wejdź na stronę promocji i złóż wniosek o konto Twisto.

We wniosku zaakceptuj regulamin oraz wyraź zgodę na kontakt w celach marketingowych i otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

Wymagane zgody marketingowe Twisto

Krok 2
Krok 2

Zweryfikuj swoją tożsamość przy pomocy przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł (środki zostaną zwrócone).

Zadbaj, by Twoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres) podane w formularzu Twisto były takie same jak te, którymi dysponuje bank.

Nagroda
Nagroda

Po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku 50 zł pojawi się na Twoim koncie Twisto, w zakładce Punkty, w postaci kodu promocyjnego, który będziesz mógł wykorzystać na spłatę należności względem Twisto.

Pamiętaj, że zamknięcie konta, rozwiązanie umowy lub choćby cofnięcie zgód marketingowych czy na przetwarzanie danych przez Twisto pozbawi Cię prawa do uzyskania premii.

Garść praktycznych informacji

Składając wniosek, zwróć uwagę, czy pojawiła się informacja o aktywowanym kodzie promocyjnym:

Kliknij, aby powiększyć

Z otrzymanego kodu możesz skorzystać jednorazowo, tzn., że nie możesz go rozbić w celu np. spłaty należności z więcej niż jednego okresu rozliczeniowego. Zgodnie z regulaminem kod musisz wykorzystać do 31 grudnia 2022 r.

Wartość bonusu jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Ile kosztuje Twisto?

Konto Twisto może być darmowe, ale wiąże się to z pewnymi ograniczeniami. W bezpłatnym pakiecie Online otrzymujesz kartę wirtualną z limitem, której możesz używać, płacąc online. Pierwszego dnia miesiąca Twisto podsumuje wszystkie Twoje transakcje wykonane w poprzednim miesiącu. Z kolei do 15. dnia masz czas na uregulowanie należności. Z kosztami musisz się liczyć jedynie w przypadku opóźnień w spłacie należności oraz przy przewalutowaniach transakcji.

W płatnym planie Space (9,99 zł miesięcznie) możliwości Twisto są znacznie szersze – m.in. możesz płacić fizyczną kartą oraz nie ponosisz prowizji za przewalutowania. Warto dodać, że w dowolnej chwili możesz się wygodnie (jednym przyciskiem) przełączyć na wersję darmową w aplikacji mobilnej lub na koncie online.

Kliknij, aby powiększyć
Porównanie planów Twisto – bezpłatny Online i darmowy przez 3 miesiące Space

Sami korzystamy z tej usługi już od dłuższego czasu. Wyniki naszych doświadczeń opisaliśmy w szczegółowej analizie Twisto.

Bardzo łatwy bonus za przetestowanie Twisto

Dzięki najnowszej edycji promocji nowi użytkownicy Twisto mogą dokonać zakupów o wartości 50 zł bez ponoszenia tego kosztu. Należność w tej kwocie będą mogli spłacić dzięki otrzymanej premii.

Wartość bonusu jest godna uwagi, zważywszy na fakt, że w poprzednich edycjach do zdobycia premii konieczne było nie tylko założenie konta Twisto, ale i sięgnięcie po kartę i wykazanie się aktywnością w korzystaniu z niej. Tym razem wystarczy jedynie przejść pozytywnie proces rejestracji konta.

Warto rozważyć propozycję Twisto, skorzystać z nadarzającej się okazji na zdobycie atrakcyjnej premii.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonus na start"

O instytucji

Twisto to czeski fintech, obecny w Polsce od 2018 r., działający w strategicznym partnerstwie z ING Bankiem Śląskim. Twisto oferuje: usługę odroczonych płatności, kartę wielowalutową oraz aplikację mobilną.