Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

1000 zł od Banku Millennium! 400 zł na Allegro za kartę kredytową Mastercard Impresja lub Gold + do 600 zł moneybacku

1000 zł od Banku Millennium! 400 zł na Allegro za kartę kredytową Mastercard Impresja lub Gold + do 600 zł moneybacku
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje kart kredytowych to już wręcz tradycja w Banku Millennium. Warunki zwykle są dość podobne, zmieniają się tylko nagrody – w obecnej edycji można zgarnąć 400 zł do wykorzystania na Allegro.

Tradycyjnie jest także roczne zwolnienie z opłat za „kredytówkę” oraz limit promocyjnych wniosków – tym razem przewidziano ich 20 tysięcy. Promocja potrwa do momentu ich wyczerpania, jednak nie dłużej niż do 31 sierpnia 2022 r.

Tylko dla nowych posiadaczy "kredytówek"

Do udziału w promocji zaproszone są osoby fizyczne z pełną zdolnością do czynności prawnych, które po 1 stycznia 2020 r. nie posiadały głównej karty kredytowej w Banku Millennium. Z akcji wykluczeni są także ci, którzy złożyli wniosek o rezygnację z „kredytówki” i jest on w trakcie procesowania.

Zapisany w regulaminie wymóg złożenia wniosku w Millenecie lub aplikacji mobilnej oznacza, że promocja jest adresowana do obecnych klientów banku. Jeśli jeszcze nim nie jesteś, to musisz zacząć od założenia konta osobistego.

Ale uwaga! Warunek dostępu do bankowości elektronicznej dotyczy tylko osób, które będą się starały o premię w postaci kodu do wykorzystania na Allegro. Nie musisz się nim martwić, jeśli zależy Ci wyłącznie na zwolnieniu z comiesięcznych opłat za kartę.

Jak zdobyć 400 zł na Allegro?

Poziom trudności warunków zapisanych w regulaminie akcji oceniamy jako średni. Oto, co dokładnie należy zrobić, by zdobyć 400 zł:

Krok 1
Krok 1

Otwórz konto Millennium 360°, jeśli jeszcze go nie posiadasz, by zdobyć nawet 360 zł premii i otworzyć sobie drogę do udziału w promocji karty kredytowej.

Jeśli jesteś już klientem Banku Millennium, to możesz od razu przejść do Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Do 31 sierpnia 2021 r. (pamiętaj o limicie wniosków!) złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja lub Mastercard Gold bądź Millennium Mastercard WWF / prośbę o kontakt w tej sprawie w bankowości internetowej (zakładka "Oferta" → "Nowa karta kredytowa") lub w aplikacji mobilnej.

Jest to również data graniczna na podpisanie umowy o "kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Wykonanie tych czynności da Ci prawo do zwolnienia z miesięcznych opłat za kartę w 12 kolejnych miesiącach, o ile w danym miesiącu wykonasz choć jedną transakcję bezgotówkową „kredytówką”.

Informacja
Informacja

Najpóźniej w momencie wnioskowania o kartę musisz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne i telefonicznie, w tym także od firm współpracujących z Bankiem Millennium.

Krok 3
Krok 3

Zrealizuj transakcje kartą kredytową na łączną kwotę min. 400 zł w każdym z czterech miesięcy, poczynając od miesiąca następującego po złożeniu wniosku o "kredytówkę".

Nagroda
Nagroda

Za spełnienie powyższego warunku bank przekaże Ci kartę podarunkową o wartości 400 zł do wykorzystania na Allegro. Stanie się to w wiadomości SMS przesłanej na numer telefonu wskazany przez Ciebie jako kontaktowy, najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś warunki uzyskania premii.

Posłużmy się przykładem. Jeśli złożysz wniosek o kartę w maju, to transakcje bezgotówkowe powinieneś wykonywać od czerwca do września, za co w październiku 2022 r. otrzymasz 400 zł na Allegro.

Transakcje bezgotówkowe – zasady

Zła wiadomość: niespełnienie warunku aktywności w jednym z 4 miesięcy dyskwalifikuje Cię z ubiegania się o nagrodę.

Promocją nie są objęte transakcje, w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, odrzucone bądź nieautoryzowane.

To też musisz wiedzieć

W regulaminie promocji bank zobowiązał się, że poinformuje o wyczerpaniu puli nagród na stronie produktowej karty kredytowej Impresja.

W chwili otrzymania nagrody Twoja karta kredytowa musi być aktywna i nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Zdobyta premia nie podlega opodatkowaniu, nie musisz jej wykazywać w rocznym zeznaniu podatkowym.

Karta kredytowa Impresja – co trzeba o niej wiedzieć?

Korzystanie z „kredytówki” Impresja z oferty Banku Millennium oznacza możliwość uzyskania zwrotu 5% wydatków (tzw. moneyback) w wybranych sklepach.

Maksymalna wysokość zwrotów może wynieść 50 zł / miesiąc, co daje potencjalny zysk na poziomie 600 zł w skali roku.

Warto zacząć od konta osobistego...

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, potrzebujesz sposobu, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bankowości elektronicznej. Sposobem na to może być założenie konta Millennium 360°.

...a potem skorzystać z innych ofert

To jeszcze nie wszystko, co może Ci zaoferować Bank Millennium; trwają również inne promocje:

400 zł za 4 miesiące aktywności

Wyższa niż wcześniej premia - 400 zł i to w dodatku do wykorzystania na Allegro to mocny powód do rozważenia udziału w nowej promocji kart kredytowych w Banku Millennium. Z jednej strony warunki należy spełniać krócej, bo tylko 4 miesiące, z drugiej jednak trzeba się bardziej pilnować, bowiem potknięcie w wykonywaniu transakcji w jednym miesiącu przekreśli całkowicie szansę na nagrodę.

Jeśli jesteś aktywnym klientem i zamierzasz korzystać podczas zakupów głównie z "kredytówki", bez problemu spełnisz warunki aktywności zapisane w regulaminie. Dodatkową motywacją do płacenia za zakupy właśnie kartą kredytową Banku Millennium z pewnością jest możliwość zgarnięcia nawet 600 zł moneybacku za transakcje w niektórych sklepach.

Po zakończeniu promocji będziesz musiał zdecydować, czy dalej używać karty (i zyskiwać moneyback z kartą Mastercard Impresja), czy jednak z niej zrezygnować i poszukać innej oferty.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonus 400 zł z kartą kredytową Mastercard"
  2. Regulamin promocji "Moneyback dla kart Impresja"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.