Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

350 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 50 zł dla każdego dziecka w Santander Bank Polska!

350 zł na start za konto osobiste + 300 zł zwrotu za rachunki i 50 zł dla każdego dziecka w Santander Bank Polska!
Źródło: strona banku

Z promocji Santander Bank Polska można skorzystać do 30 listopada 2020 r.

Zasady akcji nie są skomplikowane. Aby otrzymać 200 zł w gotówce, należy otworzyć wybrane konto (karta debetowa jest opcjonalna, ale warto ją mieć – czytaj dalej), a następnie przez 3 miesiące spełniać dość standardowe warunki aktywności. Dodatkowe 50 zł zgarniesz za każde otwarte Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 roku życia (w tej akcji możesz wziąć udział do 25 grudnia 2020 r.).

To jeszcze nie wszystko. Kolejne 50 zł bank wypłaci Ci za otwarcie konta z polecenia, dodatkowo otrzymasz 6800 pkt (ok. 100 zł) w Bezcennych Chwilach, a płacąc domowe rachunki z Konta Jakie Chcę, możesz w ciągu roku odzyskać nawet 300 zł.

Kto może wziąć udział w promocji?

Organizator stawia uczestnikom kilka warunków. Po pierwsze, muszą być oni pełnoletni i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać polskie obywatelstwo i miejsce zamieszkania na terytorium Polski.

Po drugie, z udziału wykluczone są osoby, które od 1 listopada 2019 r. posiadały w Santander Banku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w PLN dla osoby fizycznej (również jako współwłaściciele) oraz te, które BRAŁY UDZIAŁ w promocji Konta Jakie Chcę lub Konta Jakie Chcę dla Młodych od 1 kwietnia 2019 r.

W promocji nie mogą uczestniczyć obecni i byli klienci banku, którzy od 1 kwietnia 2019 r. brali udział w akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta Jakie Chcę, Konta Jakie Chcę dla Młodych, Konta Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r. ż. organizowanej przez bank lub inny podmiot, w ramach której otworzyli Konto Jakie Chcę, Konto Jakie Chcę dla Młodych, Konto dla dziecka poniżej 18 r. ż.

Zapis w regulaminie wskazuje, że jeśli od 1 kwietnia 2019 r. przystąpiłeś do akcji specjalnej dotyczącej jednego z promowanych rachunków lub choćby realizowałeś warunki aktywności lub oczekiwałeś na nagrodę w promocji, która rozpoczęła się wcześniej, to nie możesz tym razem starać się o premię.

Jeśli natomiast posiadasz jakiś inny produkt Santandera (np. konto firmowe lub kartę kredytową), to bez problemu możesz wziąć udział w promocji.

Jak zdobyć 200 zł na start?

Przejdźmy teraz do zadań, jakie ma przed sobą uczestnik akcji:

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2020 r. złóż internetowy wniosek o wybrane konto z kartą debetową. Kliknij na odpowiednią nazwę rachunku, by przejść do strony banku:

W formularzu jest miejsce na kod polecenia, który pozwoli Ci zdobyć dodatkowe 50 zł. Jeśli nie posiadasz takiego kodu, możesz skorzystać z naszego: 1013953301

Pamiętaj o podaniu adresu e-mail oraz numeru telefonu, a także o wyrażeniu zgód na kontakt w sprawie realizacji wniosku, w celach marketingowych (drogą elektroniczną i telefoniczną) oraz na elektroniczny kanał kontaktu.

Jeśli nie wyrazisz wszystkich zgód na etapie wnioskowania o konto, to możesz nadrobić tę zaległość najpóźniej do 30 grudnia 2020 r. Nie odwołuj zgód aż do zakończenia udziału w akcji.

Krok 2
Krok 2

Do 15 grudnia 2020 r. zawrzyj umowę o wybrany rachunek za pośrednictwem kuriera lub podczas połączenia z Wideo Doradcą.

Krok 3
Krok 3

W każdym z kolejnych trzech miesięcy kalendarzowych od momentu otwarcia konta:

  • zapewnij wpływ na nowo otwarty rachunek w wysokości 1000 zł;
  • wykonaj przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem;
  • zaloguj się do aplikacji Santander Mobile.
Nagroda
Nagroda

Premia 200 zł będzie przelana na Twój rachunek w Santanderze do 15 kwietnia 2021 r.

Zyskaj 50 zł dla dziecka

Jeśli chcesz zyskać dodatkowe 50 zł na kieszonkowe dla dziecka, wywiąż się z zadań opisanych powyżej oraz dodatkowo wykonaj poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 25 grudnia 2020 r. złóż wniosek o Konto Jakie Chcę dla dziecka poniżej 18 r.ż. po zalogowaniu na swoje nowe konto.

Pamiętaj o spełnieniu wszystkich warunków koniecznych do otrzymania 200 zł premii!

Krok 2
Krok 2

Do 30 grudnia 2020 r. zawrzyj umowę o konto dla dziecka za pośrednictwem Wideo Doradcy.

Krok 3
Krok 3

Najpóźniej do 30 grudnia 2020 r. wyraź konieczne zgody na rzecz banku – na kontakt w sprawie realizacji wniosku, kontakty w celach marketingowych (drogą elektroniczną i telefoniczną) i EKK (nie dotyczy dzieci poniżej 13 r.ż.) i utrzymaj je do końca promocji, czyli 15 kwietnia 2021 r.

Nagroda
Nagroda

Do 15 kwietnia 2021 r. bank wypłaci 50 zł premii na Twoje Konto Jakie Chcę.

O czym warto wiedzieć?

Jak widzisz, spełnienie wszystkich warunków akcji rozciąga się nieco w czasie (zaś na samą premię przyjdzie Ci poczekać aż do połowy kwietnia przyszłego roku).

Miesiące aktywności

Jeśli założysz rachunek w ramach tej promocji w listopadzie, to na realizację zadań masz czas w listopadzie i grudniu 2020 r. oraz w styczniu 2021 r. LUB w grudniu 2020 r, styczniu i lutym 2021 r. Analogicznie, jeśli umowę o rachunek podpiszesz w grudniu, to zadania możesz wykonać w grudniu 2020 r., styczniu i lutym 2021 r. LUB w styczniu, lutym i marcu 2021 r. Ważne, aby były to 3 miesiące następujące po sobie.

Kod polecenia

Miejsce na wpisanie kodu polecenia znajdziesz na 5. etapie wypełniania wniosku (na dole strony).

Kliknij, aby powiększyć
Źródło: strona banku

Konto dla każdego dziecka

Pamiętaj też, że premię dla dziecka uzyskasz, jeśli spełnisz wszystkie warunki uprawniające do premii 200 zł. Dobra wiadomość jest taka, że premię możesz otrzymać za każde konto dziecka!

Uczestnik może otworzyć w ramach Promocji dla każdego swojego małoletniego dziecka po jednym Koncie.

Jeśli zaś chodzi o transakcje bezgotówkowe kartą lub Blikiem, to liczą się zarówno te wykonane w sklepach stacjonarnych, jak i w Internecie. Nie mogą one zostać anulowane w terminie 7 dni od daty ich rozliczenia. Ważne! Do transakcji nie są wliczane wypłaty gotówkowe z bankomatów dokonane kartą debetową lub Blikiem.

Premia zwolniona jest z opodatkowania, nie musisz się więc przejmować rozliczeniami z fiskusem.

Promocyjne konta osobiste w Santander Bank Polska

Jak wspomnieliśmy, promocją objęte są aż trzy konta. Parametry Konta Jakie Chcę oraz studenckiej wersji tego rachunku znajdziesz poniżej:

Jak widzisz, konto prowadzone jest bezwarunkowo bezpłatnie, a opłaty za kartę możesz stosunkowo łatwo uniknąć, wykonując w każdym miesiącu po co najmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Wypłaty z bankomatów Santandera są bezpłatne, a za korzystanie z maszyn obcych zapłacisz 5 zł, chyba że skorzystasz z Blika – wtedy również wypłacasz za darmo!

Wyróżnikiem konta są bezpłatne przelewy natychmiastowe. Początkowo wydają się miłym dodatkiem, ale w praktyce często się z nich korzysta.

Młodzi mają bardzo podobne warunki obsługi rachunku, ale nie muszą się przejmować kosztami wypłat ze wszystkich bankomatów w kraju, ponieważ mogą z nich korzystać za darmo. 😀

Wersja Konta Jakie Chcę dla dzieci prezentuje się następująco:

Dodatkowe bonusy

Jak wspomnieliśmy na wstępie, premie za założenie konta osobistego, to nie jedyne nagrody, jakie czekają na klientów Santandera.

50 zł w programie poleceń

Podstawową premię za otwarcie rachunku w tej promocji – 200 zł – możesz powiększyć o 50 zł, uczestnicząc w programie poleceń. Oczywiście jako posiadacz konta będziesz mógł polecać je innym, dzięki czemu zyskasz kolejne premie.

6800 pkt, czyli 100 zł, w Bezcennych Chwilach

Jeśli przed 1 października 2020 r. nie byłeś uczestnikiem tego programu, zakładając Konto Jakie Chcę z kartą Mastercard i spełniając dwa proste warunki, możesz otrzymać równowartość 100 zł w punktach Bezcenne Chwile.

300 zł za rachunki

Jako klient Santandera możesz też zdobyć nawet 300 zł w ciągu roku. Bank zwraca bowiem 1% rachunków za prąd, gaz, telefon i telewizję.

Lokata Mobilna na 1%

Mało? Co powiesz na ofertę lokaty z oprocentowaniem 1% w skali roku?

Premia dla przedsiębiorców

Nagrodę mogą zyskać także przedsiębiorcy, i to aż 1000 zł!

200 zł za „zwykłe” korzystanie z konta + nawet 500 zł w dodatkowych bonusach

Najnowsza promocja Santander Bank Polska daje kolejne powody do zadowolenia. Można w niej zdobyć nie tylko 200 zł dla siebie przy stosunkowo łatwych warunkach aktywności, ale także 50 zł dla każdego dziecka. W sam raz na kieszonkowe!

Warto przy tym docenić, że w przypadku tej promocji bank nie wymaga wnioskowania o kartę debetową, jednak warto ją zamówić, jeśli chcemy zwiększyć nasz zysk. Wpisując kod polecenia podczas składania wniosku o rachunek i spełniając wymagania programu poleceń, otrzymasz dodatkowe 50 zł, a w Bezcennych Chwilach kolejne 100 zł (6800 pkt). To się nazywa kumulacja! A przecież jeszcze możesz odzyskać w ciągu roku nawet 300 zł za domowe rachunki. I co Ty na taki mega zestaw?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bonus 200 + 50 za Konto Jakie Chcę z dzieckiem – edycja II"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.