100 zł bon do Rossmanna lub bilety do kina za otwarcie eKonta i 300 zł premii moneyback od mBanku

Promocja zakończyła się dnia 31 maja 2017 r.

100 zł bon do Rossmanna lub bilety do kina za otwarcie eKonta i 300 zł premii moneyback od mBanku Źródło obrazka: strona promocji

eKonto to prawdopodobnie najbardziej promowany obecnie rachunek osobisty na polskim rynku. Zaledwie kilka dni temu ruszyła promocja, w której można zyskać do 300 zł premii moneyback, a już rozpoczęła się kolejna akcja, w której do zdobycia są dodatkowe nagrody o wartości 100 zł: bilety do kina lub kupon do drogerii Rossmann. Łącznie do zyskania jest nawet 400 zł, ale trzeba się śpieszyć, ponieważ pula nagród jest ograniczona.

Sam wybierasz nagrodę: bilety do kina lub bon do Rossmanna

Organizatorem akcji „Same korzyści” jest Agora SA, partnerem zaś mBank, zachęcający do założenia eKonta w wersji standard. Nagrody, na które możesz liczyć, to:

 • dwa podwójne zaproszenia o wartości 100 zł do wybranego kina sieci Helios (seans 2D lub 3D)

  lub
 • karta podarunkowa Rossmann o nominale 100 zł.

Biorąc udział w akcji, sam decydujesz, którą nagrodę wybierasz, ale zdecydować się możesz tylko na jedną z nich: albo podwójne wejściówki do Heliosa albo bon do Rossmanna.

Promocja trwa do 31 maja 2017 r., warto się jednak pospieszyć z podjęciem decyzji, gdyż pula nagród jest ograniczona; bilety lub kartę podarunkową otrzyma 1000 pierwszych osób, które spełnią warunki oferty specjalnej. Organizator poinformuje o wyczerpaniu się puli nagród na swojej stronie internetowej, a rejestracja w promocji i złożenie wniosku o konto po tym terminie nie będą możliwe.

Kto może wziąć udział w akcji?

Tym razem warunki, jakie stawia bank są bardzo łagodne dla starych klientów tej instytucji: promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które nie posiadały konta osobistego prowadzonego w złotówkach w mBanku od 1 stycznia 2016 r.

Jak zgarnąć bonus o wartości 100 zł?

Jeżeli chcesz wziąć udział w akcji, powinieneś spełnić po kolei wszystkie poniższe warunki, jakie stawia przed Tobą organizator:

 1. Do 31 maja 2017 r. założyć swój profil na stronie promocji, podając swoje imię, nazwisko, adres e-mail. Należy także zaakceptować regulamin promocji, nie trzeba natomiast się zgadzać na marketing organizatora.
 2. Złożyć wniosek o eKonto standard w promocji wraz z kartą debetową za pomocą aktywnego linka, który otrzymasz na swoim profilu, a ponadto:
  • wyrazić zgodę na zwolnienie banku z tajemnicy bankowej w zakresie opisanym na stronie (jest to działanie konieczne do otrzymania nagrody).
 3. Zawrzeć z bankiem umowę o eKonto oraz kartę debetową. Do wyboru masz pośrednictwo kuriera, podpisanie umowy w placówce banku lub też w mKiosku.
 4. Do końca następnego miesiąca (po miesiącu, w którym otworzyłeś nowe konto), wykonać przynajmniej 5 transakcji na dowolną kwotę. Do wyboru masz trzy możliwości: płatność kartą w sklepie stacjonarnym, płatność plastikiem w Internecie lub przelew na rachunek w innym banku. Wypłaty z bankomatów, transakcje anulowane oraz przelew na konto prowadzone w mBanku nie są brane pod uwagę.
 5. Do 15 czerwca 2017 r. wybrać jedną z nagród na stronie aplikacji promocji.

Pamiętaj, że każdemu uczestnikowi przysługuje tylko jedna nagroda, a z konta w aplikacji można złożyć wniosek wyłącznie o jedno eKonto.

Wydanie nagród

O przyznaniu wybranej przez Ciebie nagrody zostaniesz poinformowany najpóźniej do 20 lipca, natomiast organizator przekaże Ci ją do 4 sierpnia 2017 r. Zaproszenia do kina wysyłane są w formie elektronicznej na Twój adres e-mail. Karta podarunkowa Rossmann jest natomiast wysyłana pocztą.

Bilety są ważne przez 6 miesięcy licząc od daty ich przesłania na Twoją skrzynkę. Karta podarunkowa Rossmann ważna jest natomiast przez 12 miesięcy i może być używana wielokrotnie, aż do wyczerpania dostępnej puli środków.

Która nagroda jest bardziej atrakcyjna? O tym każdy musi zdecydować osobiście, ale warto pamiętać, że żadna z nagród nie może zostać wymieniona na gotówkę. Na koniec warto dodać, że nagrody zwolnione są z opodatkowania.

Z regulaminem promocji zapoznasz się pod tym adresem.

Dodatkowe 300 zł premii moneyback od mBanku

Akcja „Same korzyści” łączy się z prowadzoną obecnie w mBanku promocją eKonta - „Zyskuj z eKontem”, w ramach której nowy klient może zyskać 2% premii moneyback za transakcje bezgotówkowe przez 6 miesięcy (maks. 50 zł miesięcznie, do 300 zł łącznie). Niestety, choć bankową promocją objęte są obie wersje eKonta: standard i plus, to w akcji Agory możesz założyć tylko eKonto w wersji standard.

Warunki udziału w ofercie specjalnej „Zyskuj z eKontem” są dość podobne: akcja skierowana jest do osób, które nie miały konta osobistego w mBanku od 1 stycznia 2016 r., ale uwaga! zasada ta dotyczy również kont oszczędnościowych oraz współwłaścicieli rachunków. Ponadto uzyskanie premii moneyback wiąże się ze spełnieniem w każdym miesiącu kilku wymogów, m.in. należy zapewnić wpływ na konto w wysokości jednorazowo min. 1000 zł oraz wykonać transakcje kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł.

Więcej o promocji „Zyskuj z eKontem” znajdziesz w tym artykule.

Ile kosztuje eKonto standard?

eKonto standard to sztandarowy rachunek osobisty w mBanku. Obecnie jest to jedno z najbardziej konkurencyjnych kont na polskim rynku. Jego podstawowe parametry prezentują się następująco:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku – bank nie wymaga regularnych wpłat na konto;
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe, 5 zł za przelewy ekspresowe, brak opłat za zlecenia stałe;
 • 4 zł miesięcznie za obsługę karty debetowej. Opłaty można łatwo uniknąć, wystarczy bowiem wykonać kartą 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu na dowolną kwotę;
 • 0 zł za wypłatę z bankomatów mBanku, BZ WBK, Planet Cash i Euronet, jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł (1,30 zł – jeżeli wypłata wynosi mniej niż 100 zł), 7 zł – pozostały bankomaty krajowe.

Z pełną analizą eKonta zapoznasz się tutaj.

Zdaniem redakcji

W najnowszej akcji Agory i mBanku możesz zdobyć kartę podarunkową Rossmann lub dwa podwójne zaproszenia do sieci kin Helios – nagrody o wartości 100 zł każda. Warunki promocji są bardzo proste: wystarczy założyć eKonto standard wraz z kartą debetową i wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę.

Co więcej, akcja łączy się z promocją zorganizowaną przez sam mBank - „Zyskuj z eKontem” - w której do zgarnięcia jest nawet 300 zł premii w ramach moneyback. Warto więc połączyć przyjemne z pożytecznym i wraz z jednym z lepszych rachunków na rynku zyskać dodatkowe profity: jedną z nagród od Agory oraz premię od mBanku (a przy okazji zwolnienie z opłaty za obsługę karty).

Z ostatniej chwili

 • 13.12.2018 17:38

  Kolejna okazja dla nowych klientów mBanku. Tym razem za otwarcie eKonta i aktywne korzystanie z rachunku możecie zdobyć 140 zł.

 • 13.12.2018 08:14

  Aktywuj automatyczne e-płatności z karty Mastercard za usługi Vectry, a nawet 30 zł wróci na rachunek Twojej karty.

 • 12.12.2018 16:41

  Jeśli korzystasz z programu lojalnościowego sieci Biedronka, możesz otrzymać bon na 400 zł do wydania w sklepach tej sieci.

 • 12.12.2018 13:58

  Dzięki promocji "Konto na zakupy" nowi posiadacze Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas mogą zyskać nawet 200 zł za aktywne korzystanie z rachunku.

 • 12.12.2018 10:16

  Zamawiasz taksówkę w aplikacji iTaxi - płacisz za przejazd Google Pay - oszczędzasz. I tak 3 razy. Maksymalnie możesz zaoszczędzić nawet 60 zł.

 • 11.12.2018 14:04

  Głodny? Skorzystaj z PizzaPortal, zapłać Visa Checkout i ciesz się nie tylko posiłkiem, ale i rabatem w wysokości 10 zł.

 • 11.12.2018 11:52

  Alior Bank przedłużył termin obowiązywania jednej z korzyści Konta Jakże Osobistego. 3% na koncie oszczędnościowym dostępne będzie do 31.12.2019 r.

 • 7.12.2018 15:52

  W promocji EnveloBanku możesz zyskać nawet 100 zł za zrealizowanie 10 płatności kartą w Internecie. Najbardziej aktywnie zgarną dodatkowe dwie stówy.

 • 6.12.2018 13:27

  Kolejna okazja z Google Pay: za zakupy na min. 200 zł w e-sklepie Media Expert można otrzymać od 30 do 150 zł rabatu.

 • 5.12.2018 13:47

  Rada Polityki Pieniężnej pozostawiła stopy procentowe NBP na niezmienionym poziomie.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.