Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Promocja zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne oferty dostępne w banku PKO BP.

25 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah w bankowości elektronicznej banku PKO BP

25 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah w bankowości elektronicznej banku PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Kto nie wierzy, że szybkie i proste akcje są możliwe, ten jest po raz kolejny w błędzie. Łącząc przyjemne (działanie w aplikacji IKO lub serwisie iPKO banku PKO BP bez wychodzenia z domu) z pożytecznym (doładowanie telefonu na kartę), możesz dostać 25 zł na Allegro. Niestety dotyczy to tylko osób, które jednocześnie są klientami PKO BP i sieci T-Mobile lub Heyah. Najwyraźniej bank zamierza współpracować z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi, bo poprzednia edycja tej promocji była adresowana do klientów Orange, więc nikt nie powinien czuć się poszkodowany.

Kto ma szansę na nagrodę?

Akcja „Bon Allegro za doładowanie z T-Mobile - wiosna 2021” trwa do 23 maja 2021 r. albo do wyczerpania puli nagród, których jest tylko 2000.

Może w niej wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych i adresem zamieszkania na terenie Polski, która posiada numer telefonu pre-paid zarejestrowany w sieci T-Mobile lub Heyah i jest klientem PKO BP lub marki Inteligo.

Jak zgarnąć bonus?

Szybko i bezproblemowo:

Krok 1
Krok 1

Do 23 maja 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) doładuj konto swojego telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah kwotą min. 100 zł, korzystając z aplikacji IKO lub serwisu iPKO. Przydatne wskazówki znajdziesz tutaj.

Nagroda
Nagroda

Jeśli wystarczy dla Ciebie nagród, to bon na Allegro otrzymasz na numer telefonu, który doładowywałeś, najpóźniej 31 maja 2021 r.

Krok 2
Krok 2

Do 31 marca 2022 r. wykorzystaj bonus na stronie Allegro lub w aplikacji mobilnej Allegro. Bon może zostać użyty przy okazji kilku transakcji, a jego wysokość nie pokrywa kosztów wysyłki.

Szczegółowe zasady realizacji voucherów znajdują się w regulaminie "Kart podarunkowych Allegro". Opisaliśmy je w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro - atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Warto? Z pewnością!

Pytanie czy warto uczestniczyć w tej akcji? wydaje się nam retoryczne. Po prostu TRZEBA, jeśli tylko masz numer telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah, który możesz doładować. Dodajmy, że regulamin pozwala na zdobycie więcej niż jednej nagrody i żadna z nich nie podlega opodatkowaniu.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Bon Allegro za doładowanie z T-Mobile - wiosna 2021”

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.