Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

25 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile w IKO lub iPKO banku PKO BP

25 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile w IKO lub iPKO banku PKO BP
Źródło: strona promocji

Kto nie wierzy, że szybkie i proste akcje są możliwe, ten jest po raz kolejny w błędzie. Łącząc przyjemne (działanie w bankowości elektronicznej PKO BP bez wychodzenia z domu) z pożytecznym (doładowanie telefonu na kartę), możesz dostać 25 zł na Allegro.

Kto ma szansę na nagrodę?

Akcja „Bon Allegro za doładowanie” trwa tylko do 13 grudnia 2020 r. albo do wyczerpania puli nagród, których jest jedynie 1500.

Może w niej wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych i adresem zamieszkania na terenie Polski, która posiada numer telefonu pre-paid zarejestrowany w sieci T-Mobile lub Heyah.

Jak zgarnąć bonus?

Szybko i bezproblemowo:

Krok 1
Krok 1

Do 13 grudnia 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) doładuj konto swojego telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah kwotą min. 100 zł, korzystając z bankowości internetowej IKO lub aplikacji iPKO. Przydatne wskazówki znajdziesz tutaj.

Nagroda
Nagroda

Jeśli wystarczy dla Ciebie nagród, to bon na Allegro otrzymasz na numer telefonu, który doładowywałeś, najpóźniej 21 grudnia 2020 r.

Krok 2
Krok 2

Do 31 sierpnia 2021 r. wykorzystaj bonus na stronie Allegro lub w aplikacji mobilnej Allegro. Bon może zostać użyty przy okazji tylko jednej transakcji, a jego wysokość nie pokrywa kosztów wysyłki. Szczegółowe zasady realizacji voucherów znajdują się tutaj.

Warto? Z pewnością!

Pytanie czy warto uczestniczyć w tej akcji? wydaje się nam retoryczne. Po prostu TRZEBA, jeśli tylko masz numer telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah, który możesz doładować. Dodajmy, że regulamin pozwala na zdobycie więcej niż jednej nagrody.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Bon Allegro za doładowanie z T-Mobile – jesień 2020”

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.