Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

25 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile w IKO lub iPKO banku PKO BP

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

25 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci T-Mobile w IKO lub iPKO banku PKO BP
Źródło: strona promocji

Kto nie wierzy, że szybkie i proste akcje są możliwe, ten jest po raz kolejny w błędzie. Łącząc przyjemne (działanie w bankowości elektronicznej PKO BP bez wychodzenia z domu) z pożytecznym (doładowanie telefonu na kartę), możesz dostać 25 zł na Allegro.

Kto ma szansę na nagrodę?

Akcja „Bon Allegro za doładowanie” trwa tylko do 11 października 2020 r. albo do wyczerpania puli nagród, których jest jedynie 2000. Może w niej wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych i adresem zamieszkania na terenie Polski, która posiada numer telefonu pre-paid zarejestrowany w sieci T-Mobile lub Heyah.

Jak zgarnąć bonus?

Szybko i bezproblemowo:

Krok 1
Krok 1

Do 11 października 2020 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) doładuj konto swojego telefonu kwotą min. 100 zł, korzystając z bankowości internetowej IKO lub aplikacji iPKO. Przydatne wskazówki znajdziesz tutaj.

Nagroda
Nagroda

Jeśli wystarczy dla Ciebie nagród, to bon na Allegro otrzymasz na numer telefonu, który doładowywałeś, najpóźniej 31 października 2020 r.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2020 r. wykorzystaj bon na stronie Allegro. Szczegółowe zasady realizacji voucherów znajdują się tutaj.

Warto? Z pewnością!

Pytanie czy warto uczestniczyć w tej akcji? wydaje się nam retoryczne. Po prostu TRZEBA, jeśli tylko masz numer telefonu w sieci T-Mobile lub Heyah, który możesz doładować.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bon Allegro za doładowanie z T-Mobile"

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.

Więcej o PKO BP