Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

20 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci Orange w aplikacji IKO banku PKO BP

20 zł na Allegro za doładowanie telefonu w sieci Orange w aplikacji IKO  banku PKO BP
Źródło: najlepszekonto.pl

Kto nie wierzy, że szybkie i proste akcje są możliwe, ten jest po raz kolejny w błędzie. Łącząc przyjemne (działanie w aplikacji IKO banku PKO BP bez wychodzenia z domu) z pożytecznym (doładowanie telefonu na kartę), możesz dostać 20 zł na Allegro. Niestety dotyczy to tylko osób, które jednocześnie są klientami PKO BP i sieci Orange. Najwyraźniej bank zamierza współpracować z różnymi operatorami telekomunikacyjnymi, bo poprzednia edycja tej promocji była adresowana do klientów T-Mobile.

Kto ma szansę na nagrodę?

Akcja „Bon Allegro za doładowanie z Orange - wiosna 2021” trwa do 11 kwietnia 2021 r. albo do wyczerpania puli nagród, których jest 3000.

Może w niej wziąć udział osoba fizyczna z pełną zdolnością do czynności prawnych i adresem zamieszkania na terenie Polski, która posiada numer telefonu pre-paid zarejestrowany w sieci Orange.

Jak zgarnąć bonus?

Szybko i bezproblemowo:

Krok 1
Krok 1

Do 11 kwietnia 2021 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) doładuj konto swojego telefonu w sieci Orange kwotą min. 100 zł, korzystając z aplikacji IKO. Przydatne wskazówki znajdziesz tutaj.

Nagroda
Nagroda

Jeśli wystarczy dla Ciebie nagród, to bon na Allegro otrzymasz na numer telefonu, który doładowywałeś, najpóźniej 30 kwietnia 2021 r.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2021 r. wykorzystaj bonus na stronie Allegro lub w aplikacji mobilnej Allegro. Bon może zostać użyty przy okazji tylko jednej transakcji, a jego wysokość nie pokrywa kosztów wysyłki

Szczegółowe zasady realizacji voucherów znajdują się w regulaminie "Kart podarunkowych Allegro". Opisaliśmy je w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro - atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Warto? Z pewnością!

Pytanie czy warto uczestniczyć w tej akcji? wydaje się nam retoryczne. Po prostu TRZEBA, jeśli tylko masz numer telefonu w sieci Orange, który możesz doładować. Dodajmy, że regulamin pozwala na zdobycie więcej niż jednej nagrody.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „Bon Allegro za doładowanie z Orange - wiosna 2021”

O banku

Bank opiera swoją działalność na segmencie detalicznym, korporacyjnym oraz inwestycyjnym, łącząc przy tym tradycję z nowoczesnością. Wartości istotne dla PKO BP to wiarygodność, satysfakcja klienta, ciągłe doskonalenie oraz przedsiębiorczość.

W ofercie PKO BP dla klientów detalicznych znajdziemy szeroką gamę produktów: rachunki osobiste i oszczędnościowe, lokaty terminowe, kredyty i pożyczki gotówkowe, kredyty hipoteczne oraz produkty inwestycyjne.