Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Do 200 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Diners Club + niższa opłata w pierwszym roku (nawet 0 zł!)

Do 200 zł premii za wyrobienie karty kredytowej Diners Club + niższa opłata w pierwszym roku (nawet 0 zł!)
Źródło: strona promocji

Organizatorem promocji, która potrwa do 31 marca 2020 r., jest spółka Blue Services, z kolei jej partnerem – Diners Club Polska.

Akcja skierowana jest do osób fizycznych, w tym prowadzących działalność gospodarczą, które nie posiadają i nigdy wcześniej nie korzystały z karty kredytowej Diners Club (wymiana na promocyjną „kredytówkę” nie wchodzi w grę), a do tego na dzień 12 lutego 2020 r. nie posiadały żadnej karty płatniczej wydanej przez tę instytucję.

Organizator wymaga ponadto jedynie pełnoletniości oraz pełnej zdolności do czynności prawnych.

Jaka karta, taka nagroda

Promocja dotyczy 3 kart kredytowych, z czego każda wiąże się z nieco inną nagrodą:

  1. Diners Club Traveler – 100 zł premii + zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej za kartę główną i karty dodatkowe (standardowa opłata roczna to 100 zł za kartę główną i 50 zł za dodatkową).
  2. Diners Club LOT – 100 zł premii + zwolnienie z pierwszej opłaty rocznej za kartę główną i karty dodatkowe (standardowa opłata roczna to 350 zł za kartę główną i 175 zł za dodatkową).
  3. Diners Club PREMIUM Vintage – 200 zł premii + zmniejszenie do 500 zł pierwszej opłaty rocznej za kartę główną (standardowa opłata roczna to 1000 zł za kartę główną i 500 zł za każdą z pierwszych 3 kart dodatkowych).

Jak możesz wywnioskować po samej wysokości standardowych opłat, w promocji oferowane są bardzo drogie i ekskluzywne karty kredytowe. Tymczasem Ty możesz z nich korzystać na znacznie korzystniejszych warunkach przez okrągły rok. Zainteresowany?

Złóż wniosek o wyjątkową kartę i zgarnij premię

Oto prosta instrukcja dla uczestników promocji:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2020 r. zarejestruj się na stronie organizatora, wypełniając dostępny formularz. Podaj swoje dane oraz zaakceptuj wszystkie zgody i regulaminy. Kliknij w link aktywacyjny wysłany w wiadomości e-mail, a następnie nadaj hasło do logowania w serwisie BlueBonus.

Jeśli masz już konto na stronie organizatora, po prostu się zaloguj.

Krok 2
Krok 2

Wybierz „Przejdź do promocji”. Zostaniesz przekierowany na stronę Diners Club, na której – również do 31 marca 2020 r.złóż wniosek o wybraną kartę („Wypełnij wniosek prywatny”). Wnioski złożone poza przekierowaniem ze strony organizatora nie wezmą udziału w akcji!

Informacja
Informacja

Jak wynika z informacji podanej na stronie organizatora, Diners Club rozpocznie proces weryfikowanie wniosków w promocji dopiero po 1 marca 2020 r.

Krok 3
Krok 3

Podpisz umowę o kartę kredytową za pośrednictwem kuriera i aktywuj ją na infolinii Diners Club Polska.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 30 dni od momentu aktywacji karty wykonaj za jej pomocą przynajmniej jedną transakcję gotówkową lub bezgotówkową na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Wypłata premii (100 lub 200 zł) będzie widoczna na wyciągu wygenerowanym po zakończeniu miesiąca, w którym wykonałeś transakcję.

Jednocześnie – jako uczestnik promocji – korzystasz z obniżki lub zwolnienia z pierwszej opłaty rocznej.

Wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych.

Pamiętaj, że za promocyjną transakcję kartą nie zostaną uznane „transakcje/opłaty/prowizje o charakterze uznaniowym lub obciążeniowym”. W regulaminie podano takie przykłady, jak opłaty za wizyty w salonikach lotniskowych, prowizję za wypłatę z bankomatu i inne koszty związane z użytkowaniem karty. Najlepiej wykonać po prostu klasyczną płatność kartą w sklepie lub przez Internet.

Co trzeba wiedzieć o kartach kredytowych Diners Club?

Wszystkie karty kredytowe od Diners Club mają kilka cech wspólnych. Oferują one 59-dniowy okres bezodsetkowy oraz oprocentowanie niespłaconej kwoty na poziomie 8% w skali roku. Limit kredytowy wynosi 3000 zł (Diners Club Traveler), 15 000 zł (Diners Club LOT) lub 30 000 zł (Diners Club PREMIUM Vintage).

Ze szczegółowymi parametrami wszystkich kart zapoznasz się poniżej:

Wiele dodatkowych korzyści

Karty kredytowe Diners Club wiążą się z licznymi korzyściami, często niedostępnymi dla posiadaczy zwykłych „kredytówek”. Wystarczy wspomnieć o:

  • zwrocie 5% przy rezerwacjach dokonanych za pośrednictwem serwisu Booking.com,
  • dostępie do platformy rezerwacyjnej ClubMiles,
  • wstępie do ponad 850 saloników lotniskowych na całym świecie,
  • kompleksowej ofercie ubezpieczeń w podróży za granicą.

Dodatkowo karta Diners Club LOT zapewnia odprawę przy stanowiskach klasy biznes i to nawet z biletem w klasie ekonomicznej (lotniska w Polsce przy połączeniach PLL LOT), a najdroższa Diners Club PREMIUM Vintage – usługę concierge i assistance oraz ubezpieczenie w podróży również na terenie kraju.

Porównanie korzyści dostępnych dla posiadaczy poszczególnych kart przedstawia tabela:

Karty prywatne Diners Club - porównanie korzyści
Diners Club TRAVELLER Diners Club LOT Diners Club PREMIUM VINTAGE
Korzystanie z saloników na lotniskach 125 zł za każdą wizytę. 5 bezpłatnych wizyt w ciągu roku, o ile w ciągu 30 dni przed wizytą dokonano transakcji na kwotę min. 1000 zł (w przeciwnym razie 125 zł). 10 bezpłatnych wizyt w ciągu roku, , o ile w ciągu 30 dni przed wizytą dokonano transakcji na kwotę min. 1000 zł (w przeciwnym razie 125 zł).
Przejście Fast Track (na Lotnisku Chopina w Warszawie) Gdańsk, Wiedeń (+ Katowice, jeśli pasażer korzysta z wizyty w saloniku). Warszawa (Lotnisko Chopina), Gdańsk, Wiedeń (+ Katowice, jeśli pasażer korzysta z wizyty w saloniku). Warszawa (Lotnisko Chopina), Gdańsk, Wiedeń (+ Katowice, jeśli pasażer korzysta z wizyty w saloniku).
Ubezpieczenie w podróży zagranicznej Do wartości 0,5 mln zł. Do wartości 1 mln zł.

Do wartości 1 mln zł ( w tym pakiet dla pasjonatów sportów zimowych, golfa i jazdy na rowerze).

Ubezpieczenie obejmuje także podróże krajowe.

Assistance domowy nie nie tak
Dostęp do platformy rezerwacyjnej ClubMiles tak (+5% zwrotu za dokonanie rezerwacji na Booking.com poprzez link umieszczony na platformie) tak (+5% zwrotu za dokonanie rezerwacji na Booking.com poprzez link umieszczony na platformie) tak (+5% zwrotu za dokonanie rezerwacji na Booking.com poprzez link umieszczony na platformie)
Punkty premiowe Diners Club (wymienialne na mile w programie Miles & More) nie tak (+ 2000 punktów powitalnych tak (+ 3000 punktów powitalnych
Program lojalnościowy DC (wymienialne na Mile ClubMiles) tak (+ 1000 punktów powitalnych) nie tak (+ 2000 punktów powitalnych)
Możliwość zamówienia zawieszki bagażowej Diners Club tak tak tak
Diners Club Safer World (pomoc w odnalezieniu kluczy, portfela, dokumentów, telefonu itd.) nie nie tak
Usługi concierge nie nie tak
Opracowanie własne na postawie informacji dostępnych na stronie Diners Club (dinersclub.pl).

Niezła okazja na skorzystanie z ekskluzywnej karty

Trudno wyobrazić sobie lepszą okazję, by sprezentować sobie jedną z najbardziej ekskluzywnych kart kredytowych na świecie. Najważniejszą zachętą jest nawet nie premia 100 lub 200 zł, a zwolnienie lub wyraźne obniżenie opłaty za użytkowanie karty w pierwszym roku.

Minusy? Musisz mieć świadomość, że w kolejnych latach ten koszt jest już znacznie wyższy. Wszystkie karty od Diners Club cechują wysokie opłaty, no ale za przywileje się płaci…

Do tego należy pamiętać, że karta kredytowa – o ile nie zachowasz należytej ostrożności – może stać się źródłem niemałych problemów finansowych. Skorzystanie z oferty Diners Club proponujemy szczególnie osobom obytym z tego rodzaju produktem; jeśli jednak chcesz skorzystać z promocji jako „nowicjusz”, koniecznie zapoznaj się wcześniej z poradnikiem dotyczącym rozsądnego korzystania z karty kredytowej.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji „BlueBonus III”
  2. Tabela Opłat i Prowizji dla kart prywatnych wydawanych przez Diners Club Przy współpracy z Blue Services
  3. Tabela Opłat i Prowizji dla kart prywatnych wydawanych przez Diners Club (standardowa)

O instytucji

Diners Club Polska wydaje w Polsce karty płatnicze z okresem bezodsetkowym sięgającym 59 dni. Karty Diners Club są przeznaczone dla małych i średnich firm, przedstawicieli wolnych zawodów i aktywnych podróżników, którzy cenią sobie wygodę i bezpieczeństwo.