Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Smart Pożyczka z premią 100 zł i szansą na 100 zł do empik.com za życzenia świąteczne

Krzysztof Duliński
Redaktor Najlepszekonto.pl
Smart Pożyczka z premią 100 zł i szansą na 100 zł do empik.com za życzenia świąteczne
Źródło: strona promocji

Coraz mocniej utwierdzamy się w przekonaniu, że wzięcie pierwszej pożyczki w danej firmie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów (oczywiście pod warunkiem zwrotu pieniędzy w terminie) stało się dziś rynkowym standardem. Nowością, która pojawiła się na rynku jakiś czas temu, jest możliwość otrzymania premii gotówkowej za pożyczenie pieniędzy.

Zachowaj rozsądek

Brzmi to kusząco, ale nie można ulegać emocjom. Decydując się na udział w tego typu akcjach, musisz mieć świadomość, że pożyczone pieniądze trzeba oddać w terminie. Jakiekolwiek opóźnienie oznacza nie tylko utratę premii, ale i konieczność poniesienia wszelkich opłat związanych z pożyczką udzieloną na standardowych warunkach oraz kosztów związanych z procesem windykacyjnym. Dlatego opisując promocje pożyczek, nieustannie podkreślamy, że są to akcje dla osób potrafiących zarządzać swoimi finansami, nieulegających porywom chwili, by za pożyczone pieniądze kupić coś, co im „wpadło w oko”.

Przeanalizuj swoją sytuację finansową, pomyśl nad możliwymi zagrożeniami dla spłaty zobowiązania w terminie i dopiero wtedy podejmuj decyzję, czy przystąpisz do promocji.

Kto może wnioskować o pożyczkę?

Akcja „Blue Bonus IV” została zorganizowana przez firmę Blue Services i trwa do 31 grudnia 2019 r. Może w niej wziąć udział pełnoletnia i posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych osoba fizyczna, w tym prowadząca działalność gospodarczą lub zawodową, jak również osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej.

Partnerem promocji jest spółka Aventus Group pośrednicząca w udzielaniu pożyczek w imieniu firm LTU Finanse sp. z o.o. i PIXO sp. z o.o. W tym przypadku pożyczkodawcą jest PIXO sp. z o.o. ale w akcji nie mogą uczestniczyć klienci wszystkich trzech wymienionych podmiotów.

Jak zdobyć 100 zł premii gotówkowej?

Przedstawmy więc działania niezbędne do zdobycia 100 zł premii za skorzystanie z krótkoterminowej pożyczki (do 30 dni) na kwotę do 3000 zł. Jeśli spłacisz ją w terminie, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wyniesie 0%, czyli oddasz dokładnie tyle, ile pożyczyłeś.

Krok 1
Krok 1

Do 31 grudnia 2019 r. zarejestruj się na stronie internetowej promocji, wypełniając formularz, w którym podasz dane osobowe i kontaktowe (numer telefonu, adres e-mail). Na tym etapie musisz też zaakceptować regulamin i wyrazić na rzecz organizatora zgody marketingowe i na przetwarzanie danych osobowych. W ten sposób zostanie utworzony Twój profil na stronie www.bluebonus.pl prowadzonej przez organizatora.

Informacja
Informacja

Jeśli już posiadasz swoje konto Blue Bonus, to wystarczy, że zalogujesz się na nim, korzystając z przycisku znajdującego się w dolnej części formularza rejestracji i zgłosisz chęć udziału w promocji.

Krok 2
Krok 2

Do 31 grudnia 2019 r. prześlij wniosek o pożyczkę (formularz zawiera m.in. pytania o dane osobowe i adresowe, uzyskiwane dochody, numer rachunku bankowego, na który ma być wypłacona pożyczka oraz „okienko” na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych) i po uzyskaniu pozytywnej decyzji zawrzyj umowę pożyczki.

Informacja
Informacja

Warunkiem otrzymania nagrody w wysokości 100 zł jest korzystanie z otrzymanych pieniędzy przez min. 14 dni. Inaczej mówiąc, przez minimum dwa tygodnie od chwili podpisania umowy pożyczki nie możesz od niej odstąpić, ani spłacić zaciągniętego zobowiązania.

Krok 3
Krok 3

Spełniając powyższy warunek, w styczniu 2020 r. otrzymasz e-mail od organizatora z prośbą o zalogowanie się do swojego profilu na stronie www.bluebonus.pl i uzupełnienie „numeru konta IBAN”. Brzmi tajemniczo, ale chodzi o wpisanie numeru rachunku bankowego, na który chcesz otrzymać nagrodę. Jeśli posiadasz posiadasz konto w Polsce, na początku musisz wpisać skrót PL.

Nagroda
Nagroda

Premia zostanie przesłana do 31 stycznia 2020 r. na wskazane przez Ciebie konto bankowe.

Skutki opóźnienia w spłacie

Nie spłacając pożyczki w terminie, utracisz prawo do otrzymania premii. To zdecydowanie najmniej dotkliwa kara, jaka Cię spotka.

Inne konsekwencje uderzą Cię mocno „po kieszeni”. Zakładając, że pożyczyłeś 3000 zł, będziesz zobowiązany do zapłaty kwoty 3831,55 zł, na którą złożą się: pożyczona kwota (3000 zł), prowizja za udzielenie pożyczki (811 zł), odsetki kapitałowe (20,55 zł). Do tego dojdą koszty związane z czynnościami podjętymi przez pożyczkodawcę w celu odzyskania pieniędzy. Zapłacisz też odsetki od przeterminowanego zadłużenia w wysokości 14% w skali roku. Musisz wiedzieć, że będą one liczone nie od pożyczonej kwoty, ale od sumy wszelkich opłat należnych pożyczkodawcy.

Zwróć na to uwagę

Uczestnicząc w tej promocji, powinieneś wiedzieć o kilku istotnych kwestiach.

Weryfikacja zdolności kredytowej

Dane, które podasz we wniosku o pożyczkę, są szyfrowane i przesyłane w bezpieczny sposób do pożyczkodawcy.

Weryfikacja zdolności kredytowej odbywa się przy pomocy specjalnego programu po zalogowaniu się przez Ciebie do bankowości internetowej Twojego banku. Na podstawie wpływów i przelewów z Twojego rachunku system ocenia, czy możesz otrzymać pożyczkę.

Udzielająca pożyczki firma PIXO sp. z o.o. nie współpracuje z Biurem Informacji Kredytowej (BIK). Przy ocenie zdolności kredytowej dane są sprawdzane w:

  • Krajowym Rejestrze Długów Biura Informacji Gospodarczej;
  • Kaczmarski Group;
  • Platformie Wymiany Informacji Pożyczkowej (CRIF).

Informacje o nagrodzie

Wpisując numer rachunku bankowego, na który ma być przekazany bonus, upewnij się, że podałeś go prawidłowo. Gdybyś popełnił błąd, to nagroda pozostanie w dyspozycji organizatora.

Premia nie podlega opodatkowaniu, cała kwota należy do Ciebie.

Szansa na 100 zł na empik.com       

Jeśli jesteś osobą kreatywną, „chodzi” Ci po głowie pomysł na złożenie nieszablonowych życzeń świątecznych, to masz szansę na wygranie vouchera o wartości 100 zł do wykorzystania na empik.com. Wystarczy, że do 23 grudnia 2019 r. wejdziesz na specjalną stronę i wpiszesz tam treść życzeń. Codziennie komisja konkursowa wyłoni 5 zwycięzców.

Lista laureatów będzie ogłaszana na wspomnianej stronie poprzez podanie imienia i pierwszej litery nazwiska. Zwycięzcy otrzymają też powiadomienie w formie wiadomości sms.

Warunkiem przekazania nagrody jest terminowe spłacenie pożyczki. Gdy to się stanie, organizator konkursu (PIXO sp. z o.o.) potwierdzi Twoją tożsamość w rozmowie telefonicznej, po czym niezwłocznie wyśle voucher na adres podany w profilu klienta.

Zwracamy uwagę, że w konkursie mogą wziąć udział tylko pożyczkobiorcy, którzy wzięli pożyczkę niezwiązaną z prowadzoną przez siebie działalnością gospodarczą czy zawodową.

100 zł dla sumiennych + szansa na 100 zł dla kreatywnych

Zakładając, że Twoja zdolność kredytowa zostanie pozytywnie zweryfikowana i otrzymasz pożyczkę, to działania niezbędne do otrzymania 100 zł ograniczą się do… braku aktywności. Po prostu przez 14 dni nie powinieneś oddawać pieniędzy, by zdobyć premię.

Skoro już weźmiesz udział w tej promocji, to warto też, byś pomyślał nad oryginalnymi życzeniami świątecznymi i spróbował zawalczyć o bon do empik.com. Zdobywając go, będziesz miał podwójną motywację, by spłacić pożyczkę zgodnie z umową, bo, jak napisaliśmy, warunkiem przekazania vouchera jest terminowe uregulowanie zobowiązania.

Czujemy się w obowiązku raz jeszcze podkreślić, że decyzja o zaciągnięciu pożyczki musi być podjęta na spokojnie i odpowiedzialnie, z pełną świadomością możliwych zysków (premia), ale i kosztów (odsetki za zwłokę, koszty windykacji), gdybyś nie oddał pieniędzy w terminie. Tylko terminowe uregulowanie długu sprawi, że RRSO Twojej “smart pożyczki” wyniesie 0%, czyli nie poniesiesz żadnych kosztów.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Blue Bonus 4"
  2. Regulamin konkursu

O instytucji

Właścicielem platformy Smartpozyczka.pl jest firma Aventus Group pośredniczącą w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych w imieniu m.in. LTU Finanse sp. z o.o. i PIXO sp. z o.o. Firma deklaruje, że kieruje się przepisami prawa i zasadami etycznymi.