Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

5 dolarów rabatu na AliExpress za płatność Blikiem podczas Blik Week

5 dolarów rabatu na AliExpress za płatność Blikiem podczas Blik Week
Źródło: strona promocji

Ostatnie tygodnie przynoszą wiele propozycji dokonywania zakupów internetowych. Sprzedawcy kuszą dogodnymi ratami, odłożeniem płatności w czasie i rabatami. W ten nurt wpisuje się najnowsza akcja promocyjna Blika, która przynosi 5 USD zniżki za zakupy na AliExpress. Promocja pod dość tajemniczą nazwą „11.11 z Blik” potrwa do 15 listopada 2020 r., przy czym obowiązuje ograniczona liczba rabatów.

Godziny zakupów i liczba rabatów

Regulamin akcji precyzuje, że zakupów należy dokonywać w określonych godzinach oraz przypisuje na poszczególne dni określoną pulę zniżek. Oto szczegóły:

  • 9-10 listopada 2020 r. oraz 13-15 listopada 2020 r. rabaty będą przyznawane między 23:00 a 24:00. W każdym z tych dni rozdanych zostanie 1000 bonusów.
  • 11 i 12 listopada 2020 r. zniżki obowiązują przez cały dzień i w sumie jest ich 18 000.

Kto może otrzymać zniżkę?

Z rabatu może skorzystać każdy użytkownik AliExpres pod warunkiem złożenia zamówienia, którego wartość przekracza 60 USD. Niestety zniżkę możesz otrzymać tylko raz.

Jak zapłacić mniej?

Zasady są bardzo proste.

Krok 1
Krok 1

Wejdź na AliExpress w dniach 9-10 listopada lub 13-15 listopada w godzinach 23:00-24:00 albo też 11-12 listopada o dowolnej porze i wybierz towary, których wartość przekroczy 60 USD.

Nagroda
Nagroda

Jako formę płatności wskaż Blika; rabat zostanie naliczony automatycznie.

Nie korzystałeś dotąd z tej platformy zakupowej i masz obawy dotyczące dokonywania tam zakupów? Zachęcamy do lektury tekstu „Jak korzystnie płacić na AliExpress? Sprawdzamy metody płatności”.

Blik i masz rabat

Akcje z natychmiastowymi rabatami są bardzo satysfakcjonujące, bo efekt działania jest widoczny od razu. W tym przypadku nieco kłopotliwe może być złożenie zamówienia na wymaganą kwotę – min. 60 dolarów – uprawniającą do otrzymania rabatu, gdyż na 11 listopada zapowiadane są wielkie wyprzedaże sięgające 70%. Może więc okazać się, że zakupy nie zmieszczą się w przeciętnej paczce, ale będzie to wielka paka.

Powodzenia w polowaniu na okazje i rabaty. Masz jeszcze kilka dni na przemyślenie, co chciałbyś kupić. Przypominamy, że akcja startuje w poniedziałek 9 listopada.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "11.11 z Blik"

O instytucji

Blik to system płatności mobilnych, który powstał na gruncie krajowym. Rozwiązanie stworzyła spółka Polski Standard Płatności, zawiązana w 2013 r.