Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

20 zł na kolejne zakupy za płatność Blikiem na Morele.net

20 zł na kolejne zakupy za płatność Blikiem na Morele.net
Źródło: strona promocji

Powiedzenie, że im więcej płacisz, tym więcej zyskujesz, wydaje się dość absurdalne, ale jest prawdziwe, o ile korzysta się z form płatności przynoszących zniżki, moneyback czy inne bonusy. Pisaliśmy o tym w artykule „Jak zarobić na codziennych wydatkach”.

Bardzo często na benefity mogą liczyć miłośnicy Blika. Tym razem do zdobycia jest 20 zł na kolejne zakupy w sklepie internetowym Morele.net.

Kto zyska bonus?

Każdy, kto zapłaci Blikiem za zakupy o wartości min. 100 zł. Akcja trwa do 13 września 2020 r. lub do wyczerpania puli rabatów (niestety nie jest podana jej wielkość) przygotowanej przez organizatora, czyli spółkę Morele.net.

Jak zdobyć 20 zł?

Zgarnięcie 20 zł nie wymaga wielkiego wysiłku.

Krok 1
Krok 1

Do 13 września 2020 r. zrób zakupy na Morele.net o wartości min. 100 zł (bez kosztów dostawy) i zapłać za nie Blikiem.

Nagroda
Nagroda

W ciągu 15 dni otrzymasz wiadomość na adres e-mail podany podczas składania zamówienia. Znajdziesz w niej elektroniczny kod dający prawo do 20 zł rabatu na kolejne zakupy. Możesz go wykorzystać w ciągu 30 dni od daty przesłania.

Z treści regulaminu wynika, że z promocji możesz skorzystać wielokrotnie.

Każdy bonus mile widziany

20 zł to może i niewiele, ale dwie dychy tu, kolejne dwie w innej akcji, potem następny bonus i w sumie w ciągu roku można zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Spójrz na inne okazje związane z Blikiem.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Blik w Morele"

O instytucji

Blik to system płatności mobilnych, który powstał na gruncie krajowym. Rozwiązanie stworzyła spółka Polski Standard Płatności, zawiązana w 2013 r.