Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

50% rabatu za płatność Blikiem w aplikacji iTaxi

50% rabatu za płatność Blikiem w aplikacji iTaxi
Źródło: strona promocji

Miłośnicy płatności Blikiem nie mogą narzekać na brak promocji związanych z tą formą płatności. Jak tylko jedna się kończy, po kilku dniach startuje coś nowego lub odnowionego. Do tej drugiej kategorii należy właśnie akcja z iTaxi. W lipcu rabat wynosił 30%, teraz aż 50%!

Oferta dosłownie dla każdego

Regulamin nie wskazuje ograniczeń co do wieku uczestników promocji, doświadczenia w korzystaniu z Blika czy posiadania określonego konta bankowego. Mówi jedynie, że oferta trwa do 31 sierpnia 2019 r. i jest dostępna dla klientów korzystających z profilu prywatnego. Super, że można z niej skorzystać kilka razy.

Sposób na oszczędności

Twoja droga po oszczędności jest bardzo krótka:

Krok 1
Krok 1

Pobierz aplikację iTaxi (działa na urządzeniach z systemem iOS i Android), załóż konto prywatne i ustaw płatności mobilne – płatność Blikiem.

Krok 2
Krok 2

Zamów przejazd i zapłać Blikiem, zatwierdzając transakcję poprzez aplikację swojego banku.

Informacja
Informacja

Aby skorzystać z promocji, nie możesz mieć w aplikacji żadnego innego aktywnego kodu promocyjnego.

Nagroda
Nagroda

Kwota Twojego przejazdu zostanie automatycznie pomniejszona o 50%!

50% rabatu, ale…                    

Ogólna zasada mówi, że wybierając Blik jako sposób płatności za przejazd iTaxi, otrzymasz 50% rabatu. Jest jednak zastrzeżenie, że maksymalna zniżka może wynieść 15 zł. Tak więc, jeśli nawet za kurs zamówiony w aplikacji iTaxi będziesz miał zapłacić więcej niż 30 zł, to i tak zaoszczędzisz tylko 15 zł.

Przejazd za pół ceny, warto skorzystać

Z tak mocnym argumentem jak rabat w wysokości 50% aplikacja iTaxi zyskuje ogromną przewagę nad konkurentami. Wystarczy, że zapłacisz Blikiem, a za te same pieniądze dojedziesz nie tylko TAM, ale i TU, czyli wrócisz do siebie.

Wolisz przemieszczać się w inny sposób, np. na skuterze? Z Blikiem zyskasz nieco dłuższy czas wypożyczenia maszyny w Hop.City, płacąc tę samą cenę.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Blik w iTaxi"

O instytucji

Blik to system płatności mobilnych, który powstał na gruncie krajowym. Rozwiązanie stworzyła spółka Polski Standard Płatności, zawiązana w 2013 r.