Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! 535 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w promocji na Black Week od BNP Paribas

HIT! 535 zł premii za DARMOWE Konto Otwarte na Ciebie w promocji na Black Week od BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Black Week z Bankiem” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest współorganizatorem akcji.

Promocja potrwa do 29 listopada 2021 roku lub do wyczerpania puli nagród. Kiedy liczba rejestracji na stronie promocji dojdzie do 2000, organizator wygasi ofertę przed wyznaczonym terminem. W ramach tej akcji do zdobycia jest:

 • kod o wartości 35 zł do serwisu Legimi. Do wyboru masz 40 e-booków,
 • 50 zł do sklepów Biedronka,
 • e-kody o wartości 450 zł na Allegro.

Kto może wziąć udział?

Zapewne nie zaskoczy Cię wiadomość, że z promocyjnej oferty mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci banku. Do tego grona zaliczają się osoby, które na dzień złożenia wniosku o konto nie są stroną umowy ramowej w BNP Paribas i jednocześnie w ciągu ostatnich 12 miesięcy nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym banku.

Ponadto - jako uczestnik promocji - musisz być osobą pełnoletnią, posiadającą pełną zdolność do czynności prawnych. Powinieneś także dysponować ważnym dowodem osobistym (dokument ten jest niezbędny do złożenia wniosku o otwarcie rachunku).

Jak zyskać 535 złotych?

Jeśli przygotowane przez bank nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do dnia 29 listopada 2021 r. zarejestruj się na stronie promocji, podając swoje imię i nazwisko, adres e-mail i PESEL.

Krok 2
Krok 2

Również do 29 listopada 2021 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Musisz to zrobić za pośrednictwem linka, który wyświetli się na ekranie natychmiast po wysłaniu formularza (ew. skorzystaj z linka otrzymanego w wiadomości e-mail).

Krok 3
Krok 3

Do 12 grudnia 2021 r. zawrzyj z bankiem w systemie Autenti umowę o wspomniane produkty (odbywa się to z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS).

Krok 4
Krok 4

Także do 12 grudnia 2021 r. nadaj PIN do karty.

Nagroda
Nagroda

Za wykonanie tych prostych czynności otrzymasz kod zakupowy do serwisu Legimi o wartości 35 zł, który będzie ważny do 30 czerwca 2022 r.

Bon zostanie przesłany w formie sms-a na Twój numer telefonu podany w formularzu rejestracyjnym nie później niż do 31 grudnia 2021 r.

Krok 5
Krok 5

Również do 12 grudnia 2021 r. wykonaj przynajmniej 1 transakcję Blikiem. 

Nagroda
Nagroda

Nagrodę za transakcję Blikiem - 50 zł do Biedronki - otrzymasz w identyczny sposób jak kod do Legimi, do 31 grudnia 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W grudniu 2021 r. wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 400 zł.

Nagroda
Nagroda

Premia za transakcje bezgotówkowe, czyli 200 zł na Allegro, trafi do Ciebie do 31 stycznia 2022 r.

Krok 7
Krok 7

W styczniu 2022 r.:

 • wykonaj płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł,
 • zapewnij wpływy na nowo otwarte konto w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Nagrodę za aktywność w styczniu - bon na Allegro o wartości 250 zł - otrzymasz do 28 lutego 2022 r.

Organizator akcji będzie Cię na bieżąco informował o przyznaniu Ci nagrody za realizację kolejnego kroku. Wiadomość o zdobyciu kodów do Legimi otrzymasz do 22 grudnia 2021 r., tę o bonie do Biedronki i pierwszym e-kodzie na Allegro dostaniesz do 26 stycznia 2022 r. Natomiast o zdobyciu drugiego vouchera na Allegro zostaniesz poinformowany do 23 lutego 2022 r.

Jeszcze jeden ważny szczegół - całkowita wartość premii jest zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych i nie musisz zgłaszać jej fiskusowi.

O czym jeszcze powinieneś pamiętać?

Warto w tym miejscu zwrócić uwagę na kilka ograniczeń, związanych z wymienionymi wcześniej wymogami. Jeśli chcesz, by bank wypłacił Ci nagrodę, musisz uwzględnić kilka szczegółów:

 • W formularzu rejestracyjnym koniecznie zaznacz wszystkie zgody oraz oświadczenia (są to: akceptacja regulaminu, zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora oraz na wymianę informacji między bankiem a organizatorem).
 • Zwróć uwagę, by w formularzu rejestracyjnym i wniosku o umowę ramową z bankiem podać ten sam numer telefonu oraz adres e-mail.
 • Wykonując płatności kartą, pamiętaj, że nie wszystkie transakcje będą przez bank honorowane. Za transakcję bezgotówkową spełniającą warunek promocji zostanie uznana płatność kartą w sklepach stacjonarnych i internetowych, jak również mobilna płatność zbliżeniowa (Google Pay, Apple Pay). Nie mogą to jednak być operacje typu Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz transakcje o kodach MCC wymienionych w załączniku nr 2 do regulaminu (m.in. gry hazardowe i przekazy pieniężne).
 • Transakcja Blikiem to po prostu płatność wykonana z wykorzystaniem tej metody, regulamin nie wspomina o żadnych ograniczeniach.
 • Wpływ nie może być wpłatą gotówkową, pochodzić z innych Twoich rachunków w BNP Paribas (także tych, których jesteś współposiadaczem) albo prowadzonych pod marką GOoptima oraz z kont służących do obsługi pożyczek i kredytów udzielonych Ci przez BNP Paribas lub dawny Raiffeisen Polbank. Najprościej będzie Ci spełnić ten warunek, zlecając przelew ze swojego konta w innym banku.
 • Ostatni wymóg jest już bardzo prosty - w dniu przekazania nagrody musisz posiadać aktywne konto i kartę.

Kilka słów o nagrodach

Kod do serwisu Legimi, to ciąg znaków, który pozwoli Ci na skorzystanie bezpłatnie z jednego ebooka lub audiobooka z listy zawierającej 40 pozycji i stanowiącej załącznik nr 3 do regulaminu.

E-bon do Biedronki możesz wykorzystać jednorazowo lub podczas kilku zakupów, aż do wyczerpania całej kwoty. Wystarczy, że poinformujesz kasjera, iż płacisz bonem i podasz mu otrzymany ciąg cyfr.

Za aktywne korzystanie z karty otrzymasz dwa bony do Allegro o wartości 200 i 250 zł. Każdy z nich możesz wykorzystać podczas jednych zakupów. Gdybyś kupił coś tańszego, to system transakcyjny wyda Ci resztę w postaci elektronicznego vouchera. O zasadach korzystania z bonów Allegro pisaliśmy w tekście "Bony, vouchery, kupony Allegro – atrakcyjna nagroda w promocjach bankowych".

Jeśli nie korzystałeś dotąd z Allegro, albo nie miałeś tam przypisanej karty płatniczej, to mamy dla Ciebie informację o ciekawej promocji, w której do zdobycia jest 30 monet Allegro, czyli 30 zł. Decydując się na szybkie założenie konta w BNP Paribas i aktywowanie otrzymanej karty, masz szansę załapać się do grona szczęśliwców, którzy zdobędą monety Allegro.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas – garść informacji

Zanim jednak zdecydujesz się na udział w promocji, poświęć chwilę na analizę parametrów Konta Otwartego na Ciebie. Bo choć premia w najnowszej akcji jest całkiem atrakcyjna, najważniejsze powinny być koszty związane z prowadzeniem nowego rachunku.

Zacznijmy od dobrej informacji – konto prowadzone jest bezpłatnie, a do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych. Sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda jest płatna 5 zł/miesiąc, ale opłaty możesz uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe.

Dodatkowe 300 zł na Allegro za kartę kredytową

Jest jeszcze jeden argument do podjęcia szybkiej decyzji o przystąpieniu do tej promocji. Otóż, jako klient BNP Paribas będziesz mógł bez problemu sięgnąć po kartę kredytową i zdobyć dodatkowe 300 zł na Allegro.

Dla każdego coś miłego

W promocjach konta osobistego z oferty BNP Paribas zawsze można liczyć na atrakcyjne nagrody. Atutami tej akcji są nie tylko atrakcyjne bonusy, ale i krótki okres karencji (12 miesięcy) i nieskomplikowane warunki aktywności, których realizacja nie powinno nikomu sprawić kłopotów.

Pamiętaj jednak, że o nagrody w tej akcji będzie mogło powalczyć jedynie 2000 osób, które najszybciej zarejestrują swój udział w promocji. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji „Black Week z Bankiem"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.