Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 400 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

MEGA HIT! 560 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas

MEGA HIT! 560 zł premii za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: najlepszekonto.pl

Organizatorem akcji „Black okazja” jest firma Hagen, natomiast BNP Paribas jest jej współorganizatorem. Do zdobycia jest w sumie:

 • 500 zł w gotówce (premia będzie wypłacona w 3 częściach: 200 zł + 200 zł + 100 zł) oraz
 • dwa eMultiBilety Premium 2D o łącznej wartości 60 zł, które możesz wymienić na wejściówki na seanse 2D do kin Helios, Cinema City, Multikino oraz wybranych kin lokalnych i studyjnych. Listę placówek honorujących eMultiBilety znajdziesz na specjalnej stronie.

Promocja potrwa najdłużej do 1 grudnia 2022 r. To jednak jedynie teoria, bo – biorąc pod uwagę atrakcyjność akcji – limit 2000 rejestracji niemal na pewno wyczerpie się dużo szybciej.

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć gotówkę i bilety do kina?

Jeśli przygotowane przez organizatora nagrody przyciągnęły Twoją uwagę i chciałbyś skorzystać z promocyjnej oferty, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 1 grudnia 2022 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 1 grudnia 2022 r. skorzystaj z linka (a dokładniej z przycisku „Otwórz konto”), który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail) i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną z kartą i usługami bankowości elektronicznej.

Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 15 grudnia 2022 r.:

 • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikację tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
 • Nadaj PIN do karty (najlepiej jest to zrobić w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki z kartą).
Nagroda
Nagroda

2 eMultiBilety Premium 2D za spełnienie powyższych wymagań (pierwsza nagroda) organizator przekaże Ci na podany podczas rejestracji numer telefonu do 31 stycznia 2023 r.

Krok 4
Krok 4

W grudniu 2022 r.:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł,
 • zapewnij wpływy na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Krok 5
Krok 5

Do 20 stycznia 2023 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody za aktywność w grudniu 2022 r. W wiadomości znajdziesz link do bezpiecznej strony internetowej. Skorzystaj z niego i do 26 stycznia 2023 r. podaj numer Konta Otwartego na Ciebie, na które ma być przekazana premia.

Nagroda
Nagroda

Premię w wysokości 200 zł (druga nagroda) otrzymasz na nowo założony rachunek do 31 stycznia 2023 r.

Krok 6
Krok 6

W styczniu 2023 r.:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł,
 • zapewnij wpływy na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Kolejna premia w wysokości 200 zł (trzecia nagroda) zostanie wysłana na Twoje Konto Otwarte na Ciebie do 28 lutego 2023 r.

Krok 7
Krok 7

W lutym 2023 r.:

 • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 250 zł,
 • zapewnij wpływy na Konto Otwarte na Ciebie w łącznej wysokości min. 700 zł.
Nagroda
Nagroda

Za spełnienie tego warunku otrzymasz 100 zł w gotówce (czwarta nagroda). Środki będą wysłane na Twój rachunek do 31 marca 2023 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że z otrzymanej premii nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Inaczej mówiąc, jeśli nie spełnisz warunków aktywności w grudniu, pozbawisz się szansy na bonus za wpływy i wydatki kartą w kolejnych miesiącach.

I jeszcze jedno - gdybyś nie podał numeru rachunku do przelewu nagrody w wymaganym terminie, to możesz to zrobić później. Ostateczny termin na dopełnienie tego wymogu upływa 28 listopada 2023 r.

Transakcje bezgotówkowe

Są określone jako każda płatność kartą za towary w punktach handlowo-usługowych, w tym przez Internet, w drodze zamówień pocztowych i telefonicznych; transakcji możesz także dokonywać przez Google Pay i Apple Pay.

Wykluczone są operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności takich jak Blik, PayU, Przelewy24, Blue Media itd. W regulaminie zapisano, że transakcje nie mogą być wykonane w miejscach o kodach MCC wymienionych w załączniku. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Wpływy na rachunek

Wymagania regulaminu spełni każde zasilenie ROR-u, które nie będzie pochodziło z Twojego konta prowadzonego w BNP Paribas (także tego, którego jesteś współposiadaczem) lub pod marką GOoptima oraz z rachunków kredytowych służących do obsługi udzielonych Ci przez BNP Paribas kredytów lub pożyczek. Ostatnie ograniczenie dotyczy kredytów zaciągniętych w Raiffeisen Polbanku, który został przejęty przez BNP.

Wykluczone są także wpłaty gotówkowe.

Krótko mówiąc, najprostszym rozwiązaniem jest przekazywanie pieniędzy ze swojego rachunku w innym banku, np. w formie zlecenia stałego, by nie zapomnieć o tym obowiązku.

Konto Otwarte na Ciebie

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Osobom, które nie chcą płacić za jej posiadanie, sugerujemy skorzystanie z Karty Otwartej na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 5 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując min. 3 transakcje bezgotówkowe w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

300 zł na Allegro z kartą kredytową

Swój zysk możesz powiększyć, sięgając także po kartę kredytową.

100 zł dla dziecka

Rozważając udział w tej akcji, warto wiedzieć o akcji, w której do zdobycia jest 100 zł za założenie konta dla pociechy.

Ciekawy zestaw bonusów

Udział w promocji Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas może być dobrą okazją do zgarnięcia dodatkowej gotówki przy okazji spełniania warunków, które i tak realizujemy na co dzień. Kilka transakcji kartą w miesiącu da się wykonać przy okazji zakupów, a wpływy można zapewnić z rachunku w innym banku. Atutem jest także krótki okres karencji (12 miesięcy).

Dwa bilety do kina to miły dodatek do gotówki. Sam zdecydujesz, czy samotnie pójdziesz na dwa seanse, czy zaprosisz do kina bliską Ci osobę. Cieszy, że nagrodą są eMultiBilety, które można wykorzystać w wielu kinach. Wcześniej wielokrotnie krytykowaliśmy fakt, że bonusy uprawniały do wejścia na seanse w konkretnej sieci; wielu osobom nie zawsze było do niej po drodze.

Przypominamy, że w tej promocji jest do rozdania tylko 2000 nagród, a to może się okazać zbyt mało, patrząc na prostotę wymagań i wysokość premii. Dlatego wykaż się refleksem i łap okazję, dopóki jest dostępna.

Powodzenia!


PS to naszym zdaniem jedna z tych okazji, którą warto polecić swoim znajomym lub rodzinie, aby wspólnie zgarnąć jeszcze więcej 🙂

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Black okazja"
 2. Regulamin programu Multibilet

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.