Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 2 sierpnia 2019 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Nest Bank lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Nawet 400 zł premii za terminal płatniczy od Nest Banku.

BIZnest Konto w Nest Banku z premią 300 zł + 100 zł za terminal

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

BIZnest Konto w Nest Banku z premią 300 zł + 100 zł za terminal
Źródło: strona promocji

Nest Bank postanowił przypomnieć o swoim rachunku firmowym. Zakładając atrakcyjne BIZnest Konto i płacąc z niego składki ZUS oraz przyjmując na ten rachunek należności od kontrahentów, możesz zyskać nawet 300 zł. Do tego wciąż jest aktualna promocja z terminalem płatniczym, w której czeka dodatkowe 100 zł.

Nest Bank pokazuje, że choć nie należy do gigantów, to potrafi ambitnie zawalczyć z największymi o klienta firmowego. W swojej najnowszej akcji specjalnej „BIZnest Konto z premią 300 zł” stawia bardzo niewielkie wymagania przed jej uczestnikami. W zamian oferuje atrakcyjną nagrodę, którą można zdobyć w krótkim czasie i to w bardzo łatwy sposób.

Promocja ma trwać do 10 sierpnia 2019 r., ale wydaje się to mało prawdopodobne, bo do rozdania jest tylko 200 bonusów.

Przyjmy się więc warunkom uczestnictwa w tej elitarnej, z racji liczby nagród, promocji.

Kto ma szansę na premię?

Akcja adresowana jest do przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą z siedzibą w Polsce. Z udziału w promocji wyłączone są osoby, których wniosek o BIZnest Konto jest już w trakcie rozpatrywania lub były posiadaczami tego rachunku w ciągu ostatnich 24 miesięcy (licząc wstecz od daty przystąpienia do promocji).

Warunki uzyskania nagrody

Czas na najważniejsze informacje – co trzeba zrobić, by zasłużyć na nagrodę. Naprawdę niewiele:

Drukuj

Uważaj na szczegóły!

W regulaminie promocji znajdują się bardzo istotne zapisy, które warunkują zdobycie nagrody.

Terminowa płatność i wpływ na konto

Zauważ, że regulamin promocji mówi o „terminowej płatności” zaliczki podatku dochodowego i składki ZUS. Na dodatek ta druga musi być zapłacona w pełnej wysokości.

Powinieneś też wiedzieć, jak definiowane jest pojęcie „wpływ na rachunek”. Najprościej mówiąc, są to wszelkie przelewy pochodzące z kont, które nie należą do Ciebie. Nie możesz więc przesłać sobie pieniędzy z własnego rachunku (indywidualnego lub firmowego) w Nest Banku czy innym banku, ani wykorzystać środków z lokaty czy kredytu, które dotyczą Twojej osoby.

Bank może sprawdzić Twoją rzetelność

Nest Bank zastrzegł też sobie prawo poproszenia uczestnika promocji o dostarczenia w terminie 7 dni od wezwania, na wskazany przez bank adres e-mail, skanu dokumentu księgowego (np. obliczenia zaliczki na podatek dochodowy) potwierdzającego wysokość daniny dla urzędu skarbowego. W ten sposób Nest Bank sprawdzi, czy kwota przelewu odpowiada wysokości należnej zaliczki i czy tym samym został spełniony warunek promocji.

W sytuacji, gdy w danym miesiącu nie będziesz miał obowiązku dokonania płatności miesięcznej zaliczki podatku dochodowego lub rozliczasz się z fiskusem kwartalnie, aby spełnić warunek akcji musisz opłacić pełną składkę ZUS.

I jeszcze dwie kwestie

Do czasu wypłaty nagrody nie możesz złożyć wypowiedzenia umowy BIZnest Konta. Gdybyś to zrobił, zostaniesz wykluczony z udziału w promocji, stracisz prawo do premii.

Przyznana Ci nagroda będzie stanowiła przychód z działalności gospodarczej, w związku z czym musisz ją ująć po stronie przychodów swojej firmy i rozliczyć się z niej przed urzędem skarbowym.

Przydatne informacje o BIZnest Koncie w Nest Banku

Szczegółowa analiza BIZnest Konta przynosi bardzo miłe zaskoczenie. Okazuje się, że bank pobiera opłaty za niewiele czynności i na dodatek są one niewysokie. Na szczególną pochwałę zasługuje przejrzysta bankowość elektroniczna z bardzo wieloma przydatnymi funkcjonalnościami.

100 zł za terminal

Wspomnieliśmy na wstępie o dodatkowych 100 zł za terminal. Otrzymasz je, jeśli w ciągu 90 dni od podpisania z Nest Bankiem umowy o to urządzenie (udostępniane przez First Data Polska), na Twoim rachunku firmowym zostanie zarejestrowany choćby jeden wpływ z tytułu płatności bezgotówkowej dokonanej na terminalu.

W ramach programu Polska Bezgotówkowa, brak prowizji od transakcji kartą obowiązuje do 100 tys. zł obrotu wykonywanego kartami przez pierwsze 12 miesięcy. Po tym okresie miesięczne koszty związane z dzierżawą terminala płatniczego będą zgodne z zawartą umową z First Data Polska S.A.

Nagroda praktycznie bez wysiłku

W tej akcji Twoja aktywność ograniczy się do założenia BIZnest konta oraz opłacenia z niego przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe składek ZUS lub należności dla urzędu skarbowego. Musisz jeszcze zapewnić wpływ na rachunek w wysokości min. 2000 zł, ale to już raczej zadanie dla Twoich kontrahentów. Ty musisz ich tylko poinformować, by przelewali Ci należność właśnie do Nest Banku.

I co o tym myślisz? Spróbujesz sięgnąć po atrakcyjną premię?

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "BIZnest Konto z premią 300 zł"
  2. Regulamin promocji "Terminal płatniczy z Nest Bankiem"

O banku

Nest Bank (wcześniej FM Bank PBP, do którego należały Smart Bank oraz BIZ Bank) rozpoczął swoją działalność 28 października 2016 r. Właścicielem marki jest brytyjski fundusz inwestycyjny AnaCap, zarządzający funduszami o wartości 2,9 mld EUR. Bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rodzin. Misją Banku jest dostarczanie stabilnych i bezpiecznych produktów zarówno dla osób prywatnych, jak i dla małych przedsiębiorców.

Czytaj więcej

Komentarze