Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: Nawet 1650 zł premii za założenie BIZnest Konta w Nest Banku.

Aż 1050 zł premii gotówkowej za bezpłatne firmowe BIZnest Konto w Nest Banku

Aż 1050 zł premii gotówkowej za bezpłatne firmowe BIZnest Konto w Nest Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Przez pewien czas Nest Bank zszedł z promocyjnej sceny, nie promował swoich rachunków, ale jak już powrócił, to z przytupem. Najpierw odpalił własną akcję promującą rachunek firmowy BIZnest Konto z premią 700 zł, a teraz porozumiał się ze spółką Rankomat, dzięki czemu premia zwiększyła się o 350 zł i tym samym wynosi 1050 zł!

Kto może wziąć udział w trwającej do 15 września 2022 r. promocji „BIZnest Konto z Bonusem” i co musi zrobić, by zdobyć tak atrakcyjny bonus? Już spieszymy z wyjaśnieniami, od razu uspokajając, że realizacja wymagań nie wiąże się ze skomplikowanymi działaniami.

Uczestnicy promocji i bonusy do zgarnięcia

Uczestnikiem akcji przygotowanej przez Rankomat może być osoba fizyczna prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą lub w ramach spółki cywilnej a także spółka jawna, partnerska, z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacja lub stowarzyszenie, która posiada siedzibę oraz rezydencję podatkową w Polsce i nie korzysta z rachunku rozliczeniowego w Nest Banku. Łączna nagroda w tej promocji wynosi 350 zł i będzie wypłacona w dwóch częściach: 100 + 250 zł.

W akcji „BIZnest Konto z premią – edycja 3” przygotowanej samodzielnie przez Nest Bank mogą brać udział te same podmioty, o ile nie posiadały w tym banku konta firmowego od 1 stycznia 2020 r. Łączna premia to 700 zł: 300 zł za aktywność (pieniądze będą przekazane przez bank w 6 ratach po 50 zł po każdym miesiącu, w którym zrealizujesz warunki aktywności) i 400 zł za skorzystanie z terminala płatniczego.

Warunki zdobycia premii

Jak wspomnieliśmy, mamy do czynienia z dwoma promocjami, których warunki można realizować równolegle. Przedstawiamy scenariusz pozwalający zgarnąć maksymalny bonus:

Krok 1
Krok 1

Do 15 września 2022 r. złóż wniosek o BIZnest Konto po zarejestrowaniu się lub zalogowaniu na swój profil na stronie promocji i nie zapomnij o wyrażeniu zgód marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2022 r. zawrzyj z Nest Bankiem umowę o rachunek firmowy.

Krok 3
Krok 3

W ramach akcji własnej Nest Banku do końca października, wykonaj kartą debetową wydaną do BIZnest Konta przynajmniej 1 operację. W ten sposób zasłużysz na 50 zł od banku.

Nagroda
Nagroda

Premię za otwarcie rachunku i dotychczasowe działania otrzymasz do 20 listopada 2022 r.

Krok 4
Krok 4

Do 17 października 2022 r. zrealizuj następujące działania wymagane przez Rankomat:

  • w celu otrzymania pierwszego bonusu (100 zł) zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną Nest Banku i zaloguj się do niej choć raz;
  • aby otrzymać drugi bonus (250 zł) wykonaj minimum 3 przelewy na rachunki bankowe prowadzone w innych bankach niż Nest Bank.

Uwaga: od Ciebie zależy, czy zdobędziesz oba bonusy, czy tylko jeden z nich.

Krok 5
Krok 5

Po zrealizowaniu powyższych zadań (lub jednego z nich) do 27 października 2022 r. otrzymasz od spółki Rankomat wiadomość e-mail lub sms z linkiem do formularza, w którym do 3 listopada 2022 r. musisz podać numer BIZnest Konta otwartego w promocji.

Nagroda
Nagroda

Bonus od Rankomatu otrzymasz na nowo otwarte konto firmowe do 15 listopada 2022 r.

Krok 6
Krok 6

Wracamy do akcji Nest Banku. W każdym z miesięcy od listopada 2022 r. do marca 2023 r.:

  • zapewnij wpływy na BIZnest Konto w łącznej wysokości min. 5 tys. zł;
  • wykonaj 3 dowolne operacje spośród wskazanych w regulaminie: płatność Blik, transakcja kartą, przelew (z wyłączeniem przelewu pomiędzy własnymi rachunkami w Nest Banku).
Nagroda
Nagroda

Pozostałe 5 premii po 50 zł będziesz otrzymywał od Nest Banku do 20. dnia roboczego w kolejnym miesiącu po ich zrealizowaniu.

Dodatkowa premia za terminal

Pozostało nam jeszcze opisanie zasad zdobycia 400 zł za skorzystanie z terminala płatniczego. Niezbędne działania wyglądają następująco:

Krok 1
Krok 1

W trakcie wnioskowania o BIZnest Konto wyraź zainteresowanie terminalem płatniczym z oferty firmy Fiserv Polska.

Możesz to też zrobić później w bankowości elektronicznej, ale musisz się zmieścić w okresie 30 dni od otwarcia rachunku.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 60 dni od założenia BIZnest Konta podpisz umowę dotyczącą POS.

Krok 3
Krok 3

Zadbaj, by w ciągu 60 dni od zawarcia umowy o terminal na Twoim rachunku firmowym pojawiły się pierwsze wpływy z Fiserv Polska z tytułu płatności bezgotówkowych na POS-ie.

Nagroda
Nagroda

Bonus otrzymasz do 20. dnia roboczego kolejnego miesiąca po tym, w którym podpisałeś umowę o terminal. Wysokość premii uzależniona jest od zadeklarowanego przez Ciebie okresu korzystania z POS-u i wynosi od 100 zł (przy chęci używania terminala przez rok) do 400 zł (przy deklaracji korzystania z POS przez 4 lata).

Istotne szczegóły

Zakres wymaganych zgód marketingowych uzależniony jest od statusu Twojej firmy. W przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej musisz zgodzić się na przekazywanie ich za pośrednictwem wiadomości SMS/MMS, w rozmowie telefonicznej, na adres e-mail oraz za pośrednictwem bankowości internetowej i aplikacji mobilnej. Przy pozostałych formach prawnych wystarczy zgoda na informacje marketingowe w rozmowach telefonicznych oraz za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej (np. komputera, tabletu, smartfonu).

Wpływy na rachunek nie mogą pochodzić z Twoich rachunków (indywidualnych lub firmowych) w Nest Banku, z Twoich kredytów lub lokat.

Wymagane przelewy możesz zrealizować na dowolny rachunek w innym banku niż Nest Bank. Regulamin promocji nie zawiera dodatkowych wytycznych.

Do chwili otrzymania ostatniej części nagrody nie możesz odwołać udzielonych zgód marketingowych.

Zwracamy uwagę, że zdobyte premie będą miały związek z prowadzoną przez Ciebie działalnością gospodarczą, w związku z czym muszą zostać ujęte po stronie przychodów Twojej firmy i rozliczone z fiskusem według obowiązujących Cię zasad.

BIZnest Konto w Nest Banku

Bezwarunkowo darmowe konto firmowe i bezpłatna karta debetowa do niego to ewenement na rynku, a takie właśnie jest BIZnest Konto z oferty Nest Banku.

Dodatkowa nagroda (albo nagrody)

Twoja nagroda za nawiązanie współpracy z Nest Bankiem może być jeszcze wyższa, jeśli zdecydujesz się rekomendować jego produkty w ramach programu poleceń.

Kumulacja promocji cieszy

Jeśli na początku wątpiłeś, że w prosty sposób możesz otrzymać kilkaset złotych, a nawet ponad tysiąc, jeśli sięgniesz po terminal, to chyba przekonaliśmy Cię, że naprawdę jest to możliwe bez większego wysiłku. Pamiętaj, że kumulacja nagród dostępna będzie do końca sierpnia, do momentu zakończenia akcji własnej Nest Banku. Nie ma pewności, czy bank zdecyduje się na jej kontynuowanie we wrześniu, kiedy to zakończy się promocja przygotowana przez Rankomat.

Nie odkładaj decyzji w nieskończoność. Im szybciej podejmiesz działania, tym wcześniej nagrody zaczną wpływać na Twoje konto. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin akcji promocyjnej "BIZnest Konto z bonusem" (promocja z Rankomatem)
  2. Regulamin promocji "BIZnest Konto z premią - edycja 3" (akcja własna Nest Banku)

O banku

Nest Bank to marka stworzona z myślą o całej rodzinie. Zgodnie z filozofią instytucji bliskiej ludziom Nest Bank konsekwentnie wdraża i rozwija najnowocześniejsze metody płatności oraz innowacyjne rozwiązania internetowe i mobilne. W swojej ofercie posiada produkty finansowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak i mikroprzedsiębiorstw.