Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 3300 zł premii: 1800 zł moneyback za paliwo z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem + 1500 zł za aktywność w Alior Banku

Nawet 3300 zł premii: 1800 zł moneyback za paliwo z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem + 1500 zł za aktywność w Alior Banku

Ceny paliw mocno wpływają na koszty funkcjonowania wielu firm, dla których eksploatacja pojazdów jest jednym z najważniejszych wydatków. Dlatego doceniamy pomysł Alior Banku na ulżenie przedsiębiorcom, danie im szansy, by odzyskali część wydatków na stacjach paliw. Już spieszymy z wyjaśnieniami, co trzeba zrobić, by tankować taniej.

W promocji możesz zyskać 10% zwrotu wydatków na stacjach paliw, przy czym maksymalna miesięczna kwota zależy od statusu klienta. Nowi posiadacze kont firmowych zyskają max. 200 zł miesięcznie (1800 zł w ciągu 9 miesięcy trwania promocji), zaś obecni 100 zł miesięcznie (łącznie 900 zł przez 9 miesięcy).

Biznes na plusie, ceny na minusie

Odbywająca się pod powyższym tytułem akcja promocyjna trwa do 30 września 2023 r. i adresowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów firmowych Alior Banku.

Jako nowy klient traktowany jest przedsiębiorca, który przed rozpoczęciem promocji (2 stycznia 2023 r.) nie miał w Aliorze rachunku firmowego. Założenie go z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem to nie tylko szansa na moneyback na stacjach paliw, ale i okazja na zdobycie atrakcyjnej premii za operacje na koncie (o szczegółach piszemy niżej).

Obecni klienci mogą wziąć udział w promocji, o ile posiadali konto firmowe w dniu rozpoczęcia akcji, ale nie mają dotąd wydanej do niego karty debetowej, a teraz sięgną po wspomnianą wyżej "debetówkę".

1500 zł za aktywność

Jeśli nie jesteś jeszcze klientem firmowym Alior Banku, to jest to dla Ciebie bardzo korzystna okoliczność. Możesz bowiem wziąć udział w promocji dla nowych klientów i zgarnąć w ciągu roku nawet 1500 zł.

Niech pieniądze wracają do Ciebie

Czynności, które pozwolą Ci odzyskać część wydatków na paliwo, są bardzo proste i łatwe do zrealizowania:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2023 r. załóż iKonto Biznes w Alior Banku wraz z firmową kartą debetową Mastercard z Plusem.

Jeśli już posiadasz rachunek firmowy w Aliorze, ale nie korzystasz dotąd z żadnej karty debetowej, podpisz umowę o wspomnianą wyżej "debetówkę".

Krok 2
Krok 2

W każdym miesiącu trwania promocji, czyli do 30 września 2023 r., wykonaj:

  • transakcje bezgotówkowe i/lub transakcje gotówkowe wszystkimi posiadanymi przez siebie kartami Mastercard z Plusem na łączną kwotę min. 500 zł;
  • minimum jeden przelew do ZUS lub US z rachunku firmowego.

Jeśli nie spełnisz choć jednego z tych warunków, nie otrzymasz premii za dany miesiąc.

Krok 3
Krok 3

Płać firmową kartą debetową Mastercard z Plusem na stacjach paliw. Bank będzie Ci zwracał 10% wydatków na paliwo, maksymalnie 200 zł/miesiąc (w przypadku nowych klientów) lub 100 zł (dotyczy obecnych klientów Aliora).

Nagroda
Nagroda

Należną Ci kwotę otrzymasz na rachunek firmowy do 15. dnia roboczego miesiąca następującego po tym, w którym dokonałeś płatności.

Krok 4
Krok 4

W przypadku, gdy nawiązałeś teraz współpracę z Alior Bankiem jako klient firmowy, aktywnie korzystaj z rachunku przez 12 miesięcy; wykonuj operacje, za które bank przyznaje premie. Jeśli w danym miesiącu zrealizujesz min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą, to otrzymasz premię według „cennika” określonego w regulaminie akcji "1500 zł dla firm".

Nagroda
Nagroda

Należna Ci nagroda trafi na Twoje iKonto Biznes do końca miesiąca następującego po tym, w którym wykonałeś premiowane transakcje.

Bardzo ważne informacje

Z zapisów regulaminu wynika, że miejsce wykonania transakcji będzie identyfikowane według kodów MCC. Musi to być punkt usługowo–handlowy posiadający jeden z numerów: 5172, 5541, 5542 lub 5983. To bardzo ważna informacja, gdyż może się zdarzyć, że zatankujesz w miejscu, które z racji przeważającej innej działalności będzie określone innym kodem MCC. Na szczęście w Aliorze nie ma problemu z upewnieniem się, czy dana transakcja zostanie objęta moneybackiem. Kod miejsca płatności znajdziesz w bankowości elektronicznej w szczegółach transakcji.

Promocją nie są objęte hurtowe zakupy paliwa oraz płatności połączone z usługą typu cashback, czyli wypłaty w terminalach POS.

Moneyback otrzymasz tylko wtedy, gdy w dniu wypłaty Twój rachunek firmowy nie będzie zamknięty ani w trakcie okresu wypowiedzenia.

Przyznana Ci premia ma związek z Twoją działalnością gospodarczą, jest więc przychodem podatkowym, z którego musisz się rozliczyć z fiskusem według zasad, jakie stosujesz w swojej firmie.

Oferta firmowa Alior Banku

Nagrody w promocji to miły upominek, ale ważniejsze są koszty korzystania z konta firmowego na co dzień. Pod tym względem Alior Bank nie ma się czego wstydzić. Spójrz na informacje dotyczące iKonta Biznes.

Premia na trudne czasy

Cieszy nas, że Alior Bank ponownie nagradza klientów firmowych i to na lepszych zasadach. Noworoczna promocja trwa aż 9 miesięcy i przez ten czas można zyskać 900 zł - w przypadku obecnych klientów - bądź 1800 zł - dla nowych posiadaczy konta biznesowego. Warto także docenić, że zdobycie moneybacku nie wymaga żadnych skomplikowanych działań, robienia czegoś specjalnego ponad normalne korzystanie z rachunku firmowego i wydanej do niego firmowej karty debetowej Mastercard z Plusem.

Krótko mówiąc, to akcja z gatunku tych, w których wypada wziąć udział. Zwłaszcza jeśli jest się nowym klientem firmowym Aliora, co oznacza szansę zdobycia w ciągu roku kolejnych bonusów, w sumie nawet 1500 zł.

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Biznes na-plusie, ceny na minusie" edycja 2

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.