Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 31 stycznia 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Bank Millennium lub przeczytaj prześwietlenie najlepszej aktualnie promocji tej instytucji: Zyskaj 200 zł za kartę kredytową Banku Millennium + 760 zł w ramach moneyback.

8 biletów do kina (o wartości nawet 240 zł) za ubezpieczenie samochodu online w Banku Millennium

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

8 biletów do kina (o wartości nawet 240 zł) za ubezpieczenie samochodu online w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

Bank Millennium po raz kolejny stara się zachęcić swoich klientów do wykupienia ubezpieczenia komunikacyjnego za pomocą swojej bankowości elektronicznej. Długi czas obowiązywania oferty – do 31 stycznia 2020 r. - sprzyja temu, by skorzystało z niej wiele osób. Przyjrzyjmy się więc bliżej szczegółom tej propozycji.

Kto może zdobyć bilety do kina?

W tym przypadku nie ma typowego wykluczenia wynikającego z okresu karencji. Obowiązuje niestety zasada, że kto już raz otrzymał nagrodę za wykupienie ubezpieczenia komunikacyjnego w Banku Millennium, ten nie może skorzystać z promocji ponownie.

Bilety do kina może zdobyć klient banku spełniający wszystkie poniższe wymagania:

  • Jest osobą pełnoletnią z pełną zdolność do czynności prawnych;
  • posiada w Banku Millennium rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub kartę kredytową;
  • ma dostęp do bankowości elektronicznej;
  • Jest właścicielem samochodu, skutera lub motocykla, który chcą ubezpieczyć. Nie może to być jednak pojazd w leasingu, wykorzystywany w działalności gospodarczej ani samochód z kierownicą po prawej stronie.

Jak wykupić polisę, by otrzymać nagrodę?

Wymagane działania są bardzo proste. Po prostu trzeba ubezpieczyć swój pojazd:

Drukuj

Uwaga: 31 stycznia 2020 r. to nie tylko ostatni dzień na złożenia wniosku o ubezpieczenie, ale i opłacenia składki lub przynajmniej jej pierwszej raty!

Dodatkowe informacje

  • Ubezpieczycielem jest Grupa ERGO Hestia.
  • Wartość polisy OC musi przekraczać 500 zł.
  • Nie możesz odstąpić od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni od jej zawarcia. Gdybyś to zrobił, nie otrzymasz bonusu. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy zrezygnujesz z polisy AC, a ubezpieczenie OC będzie spełniało warunki promocji. W tym przypadku otrzymasz nagrodę za wykupienie samego OC, czyli 4 bilety.
  • Kody cyfrowe będziesz mógł wymienić na bilety w kinach Helios w terminie wskazanym w wiadomości sms. Zgodnie z regulaminem, będzie to czas nie krótszy niż 90 dni.
  • Premia otrzymana w ramach tej promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Oferta do przemyślenia

Promocje związane z wykupieniem ubezpieczenia komunikacyjnego w bankowości elektronicznej Banku Millennium mają charakter cykliczny. W poprzednich edycjach nagrodą była gotówka przekazywana na konto osobiste lub rachunek karty kredytowej. Szczerze mówiąc, uważamy, że była ona atrakcyjniejsza od proponowanych teraz biletów do kina. Po pierwsze dlatego, że pieniądze można wykorzystać na dowolny cel. Po drugie, sieć kin Helios nie jest równomiernie rozmieszczona na terenie Polski i skorzystanie z nagrody dla wielu osób może być uciążliwe, czy wręcz niemożliwe.

Zupełnie osobną kwestią jest sprawdzenie, czy propozycja Ergo Hestii, która jest w tym przypadku ubezpieczycielem, odpowiada Ci pod względem zakresu ochrony oraz wysokości składki.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bilety do kina za ubezpieczenie samochodu"

O banku

Bank Millennium rozpoczął swoją działalność w 1989 r. jako Bank Inicjatyw Gospodarczych (BIG S.A.) i był pierwszym bankiem notowanym na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (w 1992 r.). W 1997 r. połączył się z Bankiem Gdańskim S.A., tworząc BIG Bank GDAŃSKI, a rok później we współpracy z Banco Comercial Portugues wprowadził sieć nowoczesnych usług detalicznych Millennium. Portugalski bank został strategicznym udziałowcem BIG Banku Gdańskiego, który w 2003 r. ostatecznie zmienił nazwę na Bank Millennium.

Czytaj więcej