Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Przejdź do aktualnych promocji.

Bilety do kina z Kontem Proste Zasady w Getin Banku

Bilety do kina z Kontem Proste Zasady w Getin Banku
Źródło: strona Getin Banku

Ta sympatyczna promocja organizowana jest przez sam Getin Bank i obowiązuje do 31 sierpnia 2019 r. lub wyczerpania puli 20 tys. nagród (przy czym bank zastrzega sobie prawo do zwiększenia tej puli).

Fajna nagroda do zyskania

W akcji specjalnej "Bilet do kina z Kontem Proste Zasady" możesz otrzymać dwa vouchery do kina Cinema City lub Helios na seans 2D.

Niestety tylko dla nowych klientów

Promocja skierowana jest do osób pełnoletnich, które w okresie roku przed 1 czerwca 2019 r. nie posiadały w Getin Banku jakiegokolwiek konta osobistego.

Tylko dwa kroki do wykonania

Od otrzymania biletów do kina dzielą Cię tylko dwa kroki:

  1. Do 31 sierpnia 2019 r. załóż Konto Proste Zasady.
  2. Do końca drugiego pełnego miesiąca po zawarciu umowy o rachunek wykonaj przynajmniej jeden przelew na konto w innym banku przez Internet lub bankowość mobilną.

UWAGA: Za przelew spełniający warunki promocji Getin Bank nie będzie uznawał przelewu na Twoje konto w innym banku - musi to być rachunek innej osoby.

Jeszcze kilka słów o nagrodach...

Bilety do kina zostaną wydane uczestnikom w kolejności spełnienia warunków promocji, warto zatem pospieszyć się z założeniem konta i wykonaniem przelewu.

Bank prześle nagrody w postaci dwóch kodów na skrzynkę w bankowości internetowej i mobilnej do 7 dni roboczych po spełnieniu wszystkich wymogów akcji. Na dzień wydania biletów musisz mieć aktywne Konto Proste Zasady.

W tym miejscu mniej przyjemna informacja - jako uczestnik niestety nie możesz wybrać, do której sieci kin chcesz otrzymać voucher.

Kody wymienne na bilety 2D są ważne do 31 maja 2020 r. Możesz otrzymać tylko jedną nagrodę.

i o Koncie Proste Zasady

Konto Proste Zasady w Getin Banku to nowoczesny i wygodny rachunek o przystępnych opłatach. Kosztu jego prowadzenia unikniesz, wykonując tylko jedną transakcję kartą, a do tego nie zapłacisz ani za obsługę "plastiku", ani za wypłaty z bankomatów.

Promocja z biletami do kina łączy się z innymi akcjami specjalnymi Getin Banku - na przykład z programem poleceń, gdzie za założenie rachunku z rekomendacji innej osoby zyskasz 50 zł premii, a potem możesz sam polecać konta innym osobom i otrzymać nawet 500 zł nagrody!

Warto także wspomnieć o atrakcyjnych propozycjach oszczędnościowych dla klientów banku - np. 3% dla "nowych środków" na Koncie Oszczędnościowym czy 4% dla 10 tys. zł na Lokacie Mobilnej.

Prosta promocja z szansą na więcej

Lubimy takie nieskomplikowane akcje, gdzie wystarczy spełnić co najwyżej dwa warunki i to małym kosztem. Za założenie rachunku i jeden przelew Getin Bank oferuje nowym klientom bilety do kina i możliwość połączenia tej akcji z programem poleceń, gdzie do zyskania jest nawet 550 zł! Jedynym mankamentem całej oferty jest brak możliwości wyboru sieci kin, jednak jeśli nie stanowi to dla Ciebie problemu, to korzystaj z propozycji Getin Banku i ciesz się nagrodami.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji