Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Płać darmową opaską od mBanku

Płać darmową opaską od mBanku
Źródło: strona promocji

Opaska z kartą w formie silikonowej opaski pełni rolę karty płatniczej. Pozwala na dokonanie szybkiej i wygodnej płatności w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, gdyż bransoletka jest odporna na wilgoć. Wystarczy, że zbliżysz opaskę do terminala i gotowe. Na dodatek, mając taką bransoletkę, wypłacisz również pieniądze z bankomatów umożliwiających transakcje zbliżeniowe.

Akcje jest skierowana do obecnych klientów mBanku i nie ma w niej żadnych wykluczeń. Można więc założyć konto w mBanku i od razu wnioskować o wydanie opaski.

Gdzie i jak szukać opaski?

Promocja trwa do 31 stycznia 2019 r. Przewidujemy, że zakończy się wcześniej, gdyż mBank przygotował tylko 500 sztuk opasek. Od poniedziałku do piątku, do godz. 16:00, na stronie poświęconej tej promocji będzie na bieżąco aktualizowana liczba dostępnych sztuk.

Ruszaj do działania:

Krok 1
Krok 1

Do 31 stycznia 2019 r. udaj się do oddziału mBanku, by uzyskać od doradcy specjalny kod rabatowy.

Krok 2
Krok 2

Także do 31 stycznia 2019 r. złóż wniosek o wydanie opaski na stronie promocji.

Pamiętaj, by wpisać w nim otrzymany w placówce kod rabatowy, zaznaczyć punkty dotyczące przystąpienia do tej akcji i zaakceptować jej regulamin.

Nagroda
Nagroda

Osoby, których wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez mBank i Mastercard Opaska, otrzymają bransoletkę bezpłatnie. Wszelkie pozostałe opłaty i prowizje będą pobierane zgodnie z obowiązującym aktualnie „cennikiem”.

Uwaga: bank nie pobiera za opaskę opłaty miesięcznej. Bezpłatne jest też korzystanie z bankomatów.

Jak korzystać z opaski?

Bransoletki dostarczy Ci kurier. W pakiecie otrzymasz dwie sztuki - czarną i czerwoną oraz mikrokartę. Nie tylko dlatego, by łatwiej dobrać kolor zakładanej w dany dzień opaski do nastroju i garderoby, ale i „na wszelki wypadek”. Gdybyś uszkodził jedną z bransoletek, zostanie Ci jeszcze druga.

Na stronie mBanku znajdziesz dokładną instrukcję przygotowania opaski „do pracy”. Wystarczy, że wyłamiesz otrzymaną z banku mikrokartę i włożysz ją w odpowiednie miejsce na bransoletce i już możesz iść na zakupy.

Płatności dokonujesz praktycznie tak samo, jak płacąc zbliżeniowo kartą. Tyle tylko, że zamiast „plastiku” do terminala zbliżasz nadgarstek z opaską. W przypadku transakcji na kwotę powyżej 50 zł musisz ją potwierdzić kodem PIN.

To nie koniec podobieństw między bransoletką i kartą. Opaska też ma swój „termin ważności” – 3 lata, i można ją zastrzec w przypadku zgubienia lub kradzieży.

eKonto Standard z mBanku

Jak wspomnieliśmy, o wydanie bransoletki mogą się ubiegać klienci mBanku. Jeśli nie masz jeszcze rachunku w tym banku, to może rozważysz jego założenie.

eKonto standard to sztandarowy rachunek mBanku, który przy niewielkiej aktywności staje się w zasadzie bezpłatny. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, przelewy internetowe i wypłaty gotówki z bankomatów Santandera, Planet Cash i Euronet (jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł). Prowizja za obsługę karty wynosi 4 zł, jednak możesz jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Podobne zasady obowiązują przy rachunku eKonto w pakiecie plus. Do tego, by było ono darmowe konieczne jest zapewnienie w każdym miesiącu wpływu w wysokości co najmniej 1 000 zł

Plusem w przypadku rachunku w tym pakiecie są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych.

Dokładną analizę eKonta znajdziesz tutaj.

140 zł za założenie i aktywność

Do 14 lutego 2019 r. trwa promocja eKonta w wersji standard lub plus. Jeśli założysz jeden z tych rachunków w ramach tej akcji, to możesz zyskać nawet 140 zł. Wymagania sprowadzają się do zapewnienia wpływu na nowo otwarte konto i wykonania transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

200 zł za wynagrodzenie

Nieco dłużej, bo do 28 lutego 2019 r. trwa akcja, w której za założenie rachunku i podjęcie decyzji o przelewaniu na niego wynagrodzenia mBank nagrodzi Cię bonusem w wysokości 200 zł.

Szczegóły tej promocji znajdziesz tutaj.

Bonusy w programie poleceń

Będąc już klientem mBanku możesz polecać jego produkty. Zależnie od tego z jakiego skorzysta polecona przez Ciebie osoba, bank wypłaci Ci odpowiednią premię – od 50 do 300 zł. Limit miesięczny to 2 000 zł premii.

Bliższe informacje znajdziesz w naszym artykule.

Praktyczny gadżet

Część osób potraktuje taką opaskę jako „bajer” czy gadżet, ale dla wielu z pewnością będzie bardzo praktycznym narzędziem do dokonywania płatności. Za korzystaniem z bransoletki przemawia mniejsze niż w przypadku karty ryzyko jej utraty, łatwość dokonywania płatności. Chodzi nie tylko o szybkość działania, ale brak konieczności wyjmowania „plastiku” czy telefonu – wystarczy przyłożyć nadgarstek z opaską do terminala.

Walory te, plus fakt, że wnioskowanie o bransoletkę w ramach promocji oznacza uniknięcie opłaty w wysokości 50 zł za jej wydanie, zapewne sprawią, że akcja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pierwsza edycja zakończyła się błyskawicznie

Nie zwlekaj, ruszaj do oddziału po kod rabatowy i składaj wniosek o wydanie opaski.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Mastercard opaska za 0 zł - II edycja"

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.