Płać darmową opaską od mBanku

Promocja już się zakończyła. 500 bransoletek zostało błyskawicznie odebranych przez klientów mBanku.

Płać darmową opaską od mBanku Źródło obrazka: strona promocji

mBank przygotował zaledwie 500 darmowych silikonowych opasek na rękę, którymi możesz zapłacić bez wyciągania portfela czy telefonu. Szybko i bezpiecznie. Ciekawa propozycja dla miłośników takich prezentów. Tym atrakcyjniejsza, że pozwala zaoszczędzić 50 zł pobierane standardowo przez bank za wydanie takiej bransoletki.

Opaska z kartą w formie silikonowej opaski pełni rolę karty płatniczej. Pozwala na dokonanie szybkiej i wygodnej płatności w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, gdyż bransoletka jest odporna na wilgoć. Wystarczy, że zbliżysz opaskę do terminala i gotowe. Na dodatek, mając taką bransoletkę, wypłacisz również pieniądze z bankomatów umożliwiających transakcje zbliżeniowe.

Akcje jest skierowana do obecnych klientów mBanku i nie ma w niej żadnych wykluczeń. Można więc założyć konto w mBanku i od razu wnioskować o wydanie opaski.

Gdzie i jak szukać opaski?

Promocja trwa do 31 stycznia 2019 r. Przewidujemy, że zakończy się wcześniej, gdyż mBank przygotował tylko 500 sztuk opasek. Od poniedziałku do piątku, do godz. 16:00, na stronie poświęconej tej promocji będzie na bieżąco aktualizowana liczba dostępnych sztuk.

Ruszaj do działania:

 1. Udaj się do oddziału mBanku, by uzyskać od doradcy specjalny kod rabatowy;
 2. Złóż wniosek o wydanie opaski na stronie promocji. Pamiętaj, by wpisać w nim otrzymany w placówce kod rabatowy, zaznaczyć punkty dotyczące przystąpienia do tej akcji i zaakceptować jej regulamin.

Ile to kosztuje?

Osoby, których wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez mBank i Mastercard Opaska, otrzymają bransoletkę bezpłatnie. Wszelkie pozostałe opłaty i prowizje będą pobierane zgodnie z obowiązującym aktualnie „cennikiem”.

Wyjaśnijmy od razu, że bank nie pobiera za opaskę opłaty miesięcznej. Bezpłatne jest też korzystanie z bankomatów.

Jak korzystać z opaski?

Bransoletki dostarczy Ci kurier. W pakiecie otrzymasz dwie sztuki - czarną i czerwoną oraz mikrokartę. Nie tylko dlatego, by łatwiej dobrać kolor zakładanej w dany dzień opaski do nastroju i garderoby, ale i „na wszelki wypadek”. Gdybyś uszkodził jedną z bransoletek, zostanie Ci jeszcze druga.

Na stronie mBanku znajdziesz dokładną instrukcję przygotowania opaski „do pracy”. Wystarczy, że wyłamiesz otrzymaną z banku mikrokartę i włożysz ją w odpowiednie miejsce na bransoletce i już możesz iść na zakupy.

Płatności dokonujesz praktycznie tak samo, jak płacąc zbliżeniowo kartą. Tyle tylko, że zamiast „plastiku” do terminala zbliżasz nadgarstek z opaską. W przypadku transakcji na kwotę powyżej 50 zł musisz ją potwierdzić kodem PIN.

To nie koniec podobieństw między bransoletką i kartą. Opaska też ma swój „termin ważności” – 3 lata, i można ją zastrzec w przypadku zgubienia lub kradzieży.

eKonto Standard z mBanku

Jak wspomnieliśmy, o wydanie bransoletki mogą się ubiegać klienci mBanku. Jeśli nie masz jeszcze rachunku w tym banku, to może rozważysz jego założenie.

eKonto standard to sztandarowy rachunek mBanku, który przy niewielkiej aktywności staje się w zasadzie bezpłatny. Bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta, przelewy internetowe i wypłaty gotówki z bankomatów Santandera, Planet Cash i Euronet (jeżeli wypłacana kwota wynosi min. 100 zł). Prowizja za obsługę karty wynosi 4 zł, jednak możesz jej uniknąć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Podobne zasady obowiązują przy rachunku eKonto w pakiecie plus. Do tego, by było ono darmowe konieczne jest zapewnienie w każdym miesiącu wpływu w wysokości co najmniej 1 000 zł

Plusem w przypadku rachunku w tym pakiecie są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów zagranicznych.

Dokładną analizę eKonta znajdziesz tutaj.

140 zł za założenie i aktywność

Do 14 lutego 2019 r. trwa promocja eKonta w wersji standard lub plus. Jeśli założysz jeden z tych rachunków w ramach tej akcji, to możesz zyskać nawet 140 zł. Wymagania sprowadzają się do zapewnienia wpływu na nowo otwarte konto i wykonania transakcji bezgotówkowych kartą lub Blikiem.

200 zł za wynagrodzenie

Nieco dłużej, bo do 28 lutego 2019 r. trwa akcja, w której za założenie rachunku i podjęcie decyzji o przelewaniu na niego wynagrodzenia mBank nagrodzi Cię bonusem w wysokości 200 zł.

Szczegóły tej promocji znajdziesz tutaj.

Bonusy w programie poleceń

Będąc już klientem mBanku możesz polecać jego produkty. Zależnie od tego z jakiego skorzysta polecona przez Ciebie osoba, bank wypłaci Ci odpowiednią premię – od 50 do 300 zł. Limit miesięczny to 2 000 zł premii.

Bliższe informacje znajdziesz w naszym artykule.

Praktyczny gadżet

Część osób potraktuje taką opaskę jako „bajer” czy gadżet, ale dla wielu z pewnością będzie bardzo praktycznym narzędziem do dokonywania płatności. Za korzystaniem z bransoletki przemawia mniejsze niż w przypadku karty ryzyko jej utraty, łatwość dokonywania płatności. Chodzi nie tylko o szybkość działania, ale brak konieczności wyjmowania „plastiku” czy telefonu – wystarczy przyłożyć nadgarstek z opaską do terminala.

Walory te, plus fakt, że wnioskowanie o bransoletkę w ramach promocji oznacza uniknięcie opłaty w wysokości 50 zł za jej wydanie, zapewne sprawią, że akcja będzie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pierwsza edycja zakończyła się błyskawicznie

Nie zwlekaj, ruszaj do oddziału po kod rabatowy i składaj wniosek o wydanie opaski.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.