Darmowa opaska zbliżeniowa od mBanku

Pula 2000 darmowych opasek zbliżeniowych wyczerpała się.

Darmowa opaska zbliżeniowa od mBanku Źródło obrazka: strona mBanku

mBank rozda 2 tysiącom swoich klientów praktyczny prezent – opaskę zbliżeniową MasterCard, za korzystanie z której nie zapłacisz ani złotówki. Nie jesteś jeszcze klientem mBanku? Żaden problem – możesz założyć eKonto z premią 160 zł za aktywne korzystanie z rachunku!

Banki raczej nie rozpieszczają swoich klientów ofertą gadżetów zbliżeniowych (szczególnie innych niż naklejki). Tymczasem mBank chce rozdać swoim klientom 2000 sztuk opasek, dzięki którym możesz płacić zbliżeniowo dokładnie tak, jak tradycyjną kartą.

Dlaczego mBank wystartował z tak nietypową propozycją? Powody są dwa. Pierwszy: bank chce sprawdzić, czy w czasach mobilnych płatności (takich jak Google Pay i Apple Pay) klienci wciąż oczekują dostępu do gadżetów zbliżeniowych. Drugi: propozycja mBanku ma związek z festiwalem Pol’and’Rock, który zastąpi organizowany do tej pory popularny Przystanek Woodstock.

Uniknij opłaty 50 zł za wydanie opaski

Standardowo wydanie opaski oferowanej przez mBank (jej okres ważności wynosi 3 lata) jest znacznie droższe niż otrzymanie „plastiku” i kosztuje aż 50 zł. Dzięki akcji unikniesz jednak tej opłaty. Nie zapłacisz też za korzystanie z opaski – bank nie pobiera od jej posiadaczy żadnej prowizji, w tym za wypłaty z bankomatów.

Oferta obowiązuje do 14 sierpnia 2018 r. lub do wyczerpania puli 2000 promocyjnych opasek. Aby skorzystać z promocji, musisz być klientem mBanku. Jeśli nie posiadasz w nim żadnego produktu, proponujemy otwarcie eKonta w innej promocji, w której za aktywne korzystanie z rachunku możesz otrzymać w sumie do 160 zł!

Złóż wniosek o opaskę… i tyle

Wróćmy jednak do szczegółów dotyczących samej akcji promocyjnej. Właściwie jedynym warunkiem otrzymania opaski jest wnioskowanie o jej wydanie. Możesz tego dokonać bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem strony promocji. Po kliknięciu przycisku „Zamów opaskę” zostaniesz przekierowany do serwisu transakcyjnego mBanku. We wniosku wyraź chęć przystąpienia do promocji i zaakceptuj jej regulamin (zapoznasz się z nim tutaj).

Opaska dotrze do Ciebie kurierem

Na stronie promocji uzyskasz także informację dotyczącą liczby opasek, które pozostały do wydania. Licznik będzie aktualizowany codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 16.00.

Gadżet zbliżeniowy od mBanku, którym wygodnie dokonasz płatności chociażby podczas festiwalu Pol’and’Rock, trafi do Ciebie za pośrednictwem kuriera.

Nie jesteś jeszcze klientem mBanku?

Jeśli nie posiadasz dostępu do bankowości internetowej banku, musisz dopiero stać się jego klientem. Warto, byś rozważył otwarcie eKonta – głównie ze względu na możliwość udziału we promocji ze zwrotem za transakcje kartą lub Blikiem.

eKonto w mBanku ze zwrotem 150 zł za transakcje kartą i Blikiem

eKonto w taryfie standard to rachunek, którego prowadzenie jest darmowe. Przy umiarkowanej aktywności możesz sobie także zapewnić zwolnienie z 4-złotowej opłaty za korzystanie z karty – wystarczy 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu.

Jako posiadacz eKonta możesz za darmo wypłacać gotówkę z bankomatów BZ WBK, Euronet i Planet Cash, o ile wypacana kwota to co najmniej 100 zł. Wypłata niższych sum wiązać się będzie z prowizją 1,30 zł, a w przypadku korzystania z „obcych” maszyn opłata wynosi 7 zł (i to niezależnie od tego, jaką sumę wypłacisz). Tak czy siak, posiadanie eKonta może się okazać właściwie bezkosztowe.

Jak zdobyć 160 zł za aktywność?

Prawdziwym atutem konta jest jednak promocja dla nowych klientów, w której za spełnienie określonych warunków aktywności możesz zgarnąć nawet 160 zł (30 zł miesięcznie przez 5 miesięcy w formie zwrotu za transakcje kartą lub Blikiem oraz jednorazowe 10 zł za rozpoczęcie oszczędzania dzięki usłudze „Moje cele”).

Aby otrzymać premię, należy dodatkowo przez pięć kolejnych miesięcy przynajmniej raz w miesiącu zalogować się do aplikacji mobilnej banku oraz zapewnić stały wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł.

Zwrot za płatności kartą lub Blikiem naliczany jest następująco:

 • 10 zł premii za wykonanie od 5 do 9 transakcji,
 • 20 zł premii za wykonanie od 10 do 14 transakcji,
 • 30 zł premii za wykonanie min. 15 transakcji.

Kolejna dobra wiadomość (potwierdził ją pracownik banku) jest taka, że transakcje dokonane opaską zbliżeniową również zostaną uwzględnione przy ustalaniu wysokości premii w tej promocji.

Oferta obowiązuje do 19 sierpnia 2018 r. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Praktyczny prezent od mBanku

Za udziałem w akcji przemawiają trzy argumenty. Po pierwsze, do wnioskowania o opaskę zachęca możliwość uniknięcia 50-złotowej opłaty za jej wydanie. Po drugie, korzystanie z gadżetu jest tańsze niż w przypadku zwykłej karty płatniczej – mBank nie pobiera ani comiesięcznej opłaty, ani prowizji za wypłatę gotówki z bankomatów. Po trzecie, opaska jest naprawdę praktycznym narzędziem, zwłaszcza przy okazji uczestnictwa w imprezach masowych. Jej przewaga nad kartą polega na mniejszym ryzyku kradzieży czy utraty w jakikolwiek inny sposób. Korzystając z niej, nie musisz mieć przy sobie portfela – wystarczy przyłożyć nadgarstek do terminala.

Dobrze, że osoby, które obecnie nie są klientami banku, również mają szansę na odebranie opaski. Otwarcie eKonta daje dodatkowo szansę na zgarnięcie 160 zł zwrotu za aktywność. Co więcej, dokonywanie płatności kartą w ramach promocji pomoże Ci w uniknięciu opłaty za jej użytkowanie.

Jedyny minus oferty to ograniczona liczba opasek (2000). Pospiesz się, by okazja nie przeszła Ci koło nosa!

Z ostatniej chwili

 • 19.03.2019 13:46

  Nawet 1700 zł mogą zgarnąć przedsiębiorcy, którzy otworzą iKonto Biznes w Alior Banku i będą z niego aktywnie korzystali przez rok.

 • 18.03.2019 18:33

  Ruszyła kolejna promocja Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas. Do zdobycia jest nawet 200 zł za prostą aktywność na rachunku.

 • 18.03.2019 17:29

  Korzystasz z Blika? Teraz w loterii możesz zdobyć nawet 100 tys. zł! Zasady akcji są bardzo proste. Sprawdź. 

 • 14.03.2019 14:15

  Za otwarcie Konta Przekorzystnego Biznes, bank Pekao proponuje przedsiębiorcom 3 darmowe szkolenia o rynkowej wartości kilkuset złotych.

 • 14.03.2019 13:10

  Nawet 300 zł może wrócić w ciągu roku na rachunek Twojej karty kredytowej w ING Banku Śląskim.

 • 13.03.2019 09:15

  Alior Bank ponownie oferuje oprocentowanie 2,7% na Koncie Mocno Oszczędnościowym dla nowych środków do 100 tys. zł.

 • 11.03.2019 10:51

  Klienci mBanku i Orange Finanse otrzymają premie gotówkowe i inne bonusy, gdy zrezygnują z usług Orange Finanse i zmienią warunki współpracy z mBankiem.

 • 11.03.2019 10:19

  Zapewnienie wpływów na konto Citi Priority pozwoli Ci zdobyć 150 zł w gotówce. Wykonując transakcje zagraniczne zyskasz 4% premii walutowej.

 • 8.03.2019 18:53

  Za skorzystanie z kart kredytowych, Santander proponuje punkty powitalne w Mastercard Priceless Specials. Szczególna oferta dotyczy fanów Ligi Mistrzów.

 • 8.03.2019 16:35

  mBank zachęca klientów Orange Finanse, by przenieśli swoje produkty właśnie do niego. W zamian proponuje kilkaset złotych w gotówce i dodatkowe bonusy.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.