Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Załóż Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat i zgarnij 350 zł premii od BNP Paribas

Załóż Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat i zgarnij 350 zł premii od BNP Paribas
Źródło: strona promocji

To już piąta akcja, w której za założenie Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas możemy zyskać naprawdę wysoki bonus. Podobnie jak poprzednie promocje, tak i ta organizowana jest przez spółkę Ad Astra sp. z o.o., a bank jest partnerem akcji.

Promocja "Bezpiecznie w sieci" trwa do 28 lipca 2019 r. lub wyczerpania limitu 2500 zgłoszeń.

350 zł w gotówce za zwykłą aktywność

Premia w tej promocji - 350 zł - podzielona jest na dwie części: 200 zł (pierwsza nagroda) i 150 zł (druga nagroda). Każdą z nich otrzymasz po spełnieniu podobnych warunków.

Krótszy okres karencji

Wspominaliśmy już, że warunki uczestnictwa w nowej akcji są łatwiejsze niż we wcześniejszych promocjach.

Jeśli chcesz skorzystać z tej oferty specjalnej, powinieneś być osobą pełnoletnią i posiadać ważny dowód osobisty. Dodatkowo nie możesz być stroną umowy ramowej z BNP Paribas na dzień złożenia wniosku o konto, a w okresie 9 miesięcy przed tą datą wykluczone jest posiadanie przez Ciebie rachunku osobistego zarówno w BNP Paribas, jak i dawnym Raiffeisen Polbanku.

Jak sięgnąć po 350 zł premii?

Warunki uczestnictwa to jedno - do zgarnięcia pełnej puli 350 zł powinieneś jeszcze pamiętać o poniższych krokach:

Krok 1
Krok 1

Do 28 lipca 2019 r. zarejestruj się na specjalnej stronie promocji i podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail i PESEL.

Po wysłaniu formularza otrzymasz drogą mailową potwierdzenie przystąpienia do promocji oraz link, który będzie potrzebny w Kroku 2.

Krok 2
Krok 2

Również do 28 lipca 2019 r. złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na eŚwiat i usługami bankowości elektronicznej.

Krok 3
Krok 3

4 sierpnia 2019 r. to ostateczny termin, w którym powinieneś zawrzeć umowę o rachunek i kartę.

Krok 4
Krok 4

W sierpniu i wrześniu 2019 r. wykonaj:

  • transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 300 zł;
  • min. 3 przelewy przez bankowość internetową lub aplikację mobilną GOmobile.

Powyższe warunki musisz spełnić w każdym z tych dwóch miesięcy.

Informacja
Informacja

Do 20 października 2019 r. otrzymasz od organizatora informację o przyznaniu pierwszej nagrody - 200 zł - za warunki spełnione w sierpniu i wrześniu.

Krok 5
Krok 5

Po otrzymaniu wiadomości do 25 października 2019 r. zaloguj się na stronie wskazanej przez organizatora i podaj numer Konta Otwartego na Ciebie założonego w promocji.

Nagroda
Nagroda

Pierwsza nagroda - 200 zł - zostanie przelana na Twoje konto do 31 października 2019 r.

Krok 6
Krok 6

październiku i listopadzie 2019 r. wykonaj te same operacje, co w sierpniu i we wrześniu (transakcje kartą i przelewy) - warunki musisz spełnić w obu miesiącach.

Nagroda
Nagroda

Do 20 grudnia 2019 r. otrzymasz informację od organizatora o przyznaniu drugiej nagrody - 150 zł - za warunki spełnione w październiku i listopadzie.

Druga nagroda - 150 zł - zostanie przelana na Twój rachunek do 31 grudnia 2019 r.

WAŻNE: nagrodę drugą otrzymasz tylko wtedy, gdy spełnisz warunki do otrzymania nagrody pierwszej, czyli łącznie powinieneś wykonać płatności kartą i przelewy w kolejnych czterech miesiącach.

Warto wiedzieć

Każda akcja specjalna ma swoje niuanse. Także i w tej warto pamiętać o kilku kwestiach.

Po pierwsze, pamiętaj o oświadczeniach, które są wymagane podczas rejestracji w promocji, czyli zgodzie na przetwarzanie danych na potrzeby akcji przez Ad Astra i przekazanie ich do BNP Paribas oraz upoważnieniu banku do poinformowania organizatora o wypełnieniu wymagań promocji.

Przekazanie nagród

Nagroda zostanie przekazana na Twoje aktywne Konto Otwarte na Ciebie - musi być ono otwarte na dzień wypłaty obu premii, podobnie jak Karta Otwarta na eŚwiat.

Wiadomość o przyznaniu premii nadejdzie do Ciebie drogą mailową z adresu [email protected] W e-mailu organizator poda Ci również link i unikalny kod, dzięki którym zalogujesz się na specjalnej stronie i podasz numer rachunku do wypłaty nagrody.

Jak bank rozumie transakcje bezgotówkowe i przelewy w tej promocji?

W świetle regulaminu, transakcje bezgotówkowe rozumiane są szeroko - jako płatności kartą debetową w sklepach stacjonarnych i internetowych (w tym zamówienia telefoniczne i pocztowe). Dozwolone są transakcje przez Google Pay i Apple Pay, jednak już płatności przez systemy typu Blik, PayU czy Dotpay nie zostaną uznane przez organizatora.

Jeśli chodzi o przelewy, to określone są jako przelewy z Konta Otwartego na Ciebie dokonane przez bankowość elektroniczną, czyli [email protected] (bankowość internetowa) lub aplikację mobilną Gomobile (uwaga: działa ona na Androidzie od 5.0 w górę!). Organizator nie uwzględnia tu przelewów natychmiastowych ani tzw. pay-by-linków (przelewów przez PayU, Dotpay) i Blika.

Kilka słów o Koncie Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

Podstawowy rachunek osobisty w BNP Paribas prezentuje się całkiem interesująco:

Konto Otwarte na Ciebie prowadzone jest bezpłatnie, a do rachunku możesz wybrać jedną z trzech kart debetowych. Pamiętaj, że w promocji wymagana jest Karta Otwarta na eŚwiat. Jej obsługa kosztuje wprawdzie 6 zł miesięcznie, a opłaty nie można uniknąć, jednak w zamian otrzymujemy bezpłatne wypłaty z bankomatów w kraju i ubezpieczenie "Cyber Pomoc", które chroni użytkownika np. w sytuacji uzyskania dostępu do konta przez kogoś niepowołanego.

Dodatkowe 400 zł na zakupy

Atrakcyjna premia za Konto Otwarte na Ciebie, to nie wszystko, co możesz zyskać korzystając z produktów BNP Paribas. Do 31 sierpnia 2019 r. trwa promocja, w której do zdobycia jest 400 zł za sięgnięcie po kartę kredytową tego banku.

Warunkiem otrzymania premii jest wykonanie "kredytówką" w 4 kolejnych miesiącach po podpisaniu umowy o korzystanie z niej, transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 1000 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek, przysługuje Ci voucher o wartości 100 zł. Możesz go wykorzystać w sklepach Empik, Douglas, RTV ERURO AGD lub serwisie Allegro.

Szczegóły tej akcji opisaliśmy w tym artykule.

Wysoki zysk za spełnienie prostych warunków

Wakacje już w pełni i byliśmy przekonani, że bankowcy również nieco odpoczną z kolejnymi promocjami kont osobistych. Myliliśmy się - nowa akcja specjalna BNP Paribas “rozbija bank” premii związanych z Kontem Otwartym na Ciebie. 350 zł w gotówce to naprawdę solidna nagroda za aktywności na rachunku, które spełniamy na co dzień (przelewy i transakcje kartą). Nie zapominajmy przy tym o krótszym niż zwykle okresie karencji, za co należą się tej promocji dodatkowe plusy.

Jedyne, co psuje nam humor przy tej promocji, to sztywna opłata za Kartę Otwartą na eŚwiat (6 zł), co sprawia, że nasz efektywny zysk w promocji będzie niższy o 30 zł.

Jeśli zależy Ci na karcie z ubezpieczeniem od zagrożeń w Internecie, a do tego chcesz zyskać pokaźną premię, ta akcja powinna spełnić Twoje oczekiwania - jeśli jednak warunki są dla Ciebie zbyt skomplikowane, spójrz na inne promocje Konta Otwartego na Ciebie w BNP Paribas.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji Bezpiecznie w sieci

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.