Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska + bonusy w innych akcjach

Krzysztof Duliński
Krzysztof Duliński

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska + bonusy w innych akcjach
Źródło: strona promocji

Regulamin promocji jest tak skonstruowany, że mogą w niej wziąć udział obecni, jak i nowi klienci Santander Bank Polska. Pierwsi mają szansę tylko na punkty powitalne, drudzy - dodatkowo – na kilkaset złotych w innych akcjach.

Bezcenne Chwile

Być może nie słyszałeś jeszcze o Bezcennych Chwilach, bo Mastercard nie zrobił zbyt wiele „szumu”, zmieniając starą nazwę swojego programu lojalnościowego – Priceless Specials - na nową Bezcenne Chwile. Przy okazji zaktualizowano zasady gromadzenia punktów i wprowadzono dodatkowe kategorie nagród.

Akcja promująca Bezcenne Chwile wśród klientów Santandera trwa do 30 listopada 2019 r. lub do wyczerpania puli premii, które zgarnie 17 300 osób.

Kto może zdobyć punkty?

W regulaminie nie ma zapisów dotyczących karencji i wykluczeń pewnych grup klientów. Jest jedynie warunek sięgnięcia po nową kartę, jedną z dwóch objętych promocją.

Niezbędne działania

Naprawdę niewiele trzeba zrobić, by cieszyć się z premii.

Krok 1
Krok 1

Do 30 listopada 2019 r. zawnioskuj o kartę debetową Dopasowana Mastercard lub „kredytówkę” World Mastercard. Pamiętaj o ograniczonej puli nagród.

Krok 2
Krok 2

Po otrzymaniu „plastiku”, także do 30 listopada 2019 r., zarejestruj swoją kartę w programie Bezcenne Chwile. Pamiętaj o zaakceptowaniu jego regulaminu.

Nagroda
Nagroda

Nagrodę - 1600 punktów - otrzymasz na konto w programie w ciągu 14 dni roboczych od chwili spełnienia wymagań akcji. Zdobyty bonus musisz wymienić na jedną z nagród z katalogu programu w ciągu 1 miesiąca od otrzymania punktów. Potem stracą one ważność.

Dodajmy, że nagrodę możesz zdobyć za każdą nową kartę Mastercarda wydaną przez Santander Bank Polska, którą zarejestrujesz w programie Bezcenne Chwile.

Potem sam zdecydujesz, jaką nagrodę wybierzesz. Nie musisz się przy tym martwić rozliczeniem z urzędem skarbowym, gdyż premia o takiej wartości zwolniona jest z opodatkowania.

Nagrody dodatkowe czekają

Wspomnieliśmy na wstępie o dodatkowych premiach dla tych, którzy nie współpracują jeszcze z Santanderem. Czas opowiedzieć o szczegółach.

Podstawa to założenie Konta Jakie Chcę. W aktualnie trwającej promocji związanej z przeniesieniem wynagrodzenia do Santandera możesz zgarnąć 150 zł. Otwierając ten rachunek w ramach programu poleceń, zdobędziesz dodatkowe 80 zł.

Jednym z warunków przywołanej akcji jest skorzystanie z karty debetowej banku. Skoro tak, to po jej otrzymaniu zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile i zgarnij 1600 punktów powitalnych.

Będąc już klientem Santandera, możesz otrzymywać 1% zwrotu wydatków na prąd, gaz, telefon, internet, telewizję, maksymalnie 25 zł/miesiąc, czyli 300 zł rocznie.

Jest jeszcze specyficzna promocja związana z kartami kredytowymi, ale do niej podchodzimy z dystansem.

Przeciętny bonus bez żadnego wysiłku

Chcąc zdobyć 1600 punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, musisz tylko sięgnąć po kartę debetową Dopasowana Mastercard lub „kredytówkę” World Mastercard. Regulamin nie wymaga, byś ich aktywnie używał, wykonywał jakiekolwiek transakcje, wystarczy samo zarejestrowanie „plastiku” w programie.

Uwiniesz się z tym w kilka chwil. Jesteśmy przekonani, że nieco dłużej zajmie Ci wybór nagrody, na którą wymienisz zdobyte punkty.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bezcenne punkty na start z Santander Bank Polska"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.

Więcej o Santander Bank Polska