Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Nawet 35900 punktów (ok. 500 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową z oferty mBanku

Nawet 35900 punktów (ok. 500 zł) w programie Bezcenne Chwile za kartę kredytową z oferty mBanku
Źródło: najlepszekonto.pl

Idea programu lojalnościowego Mastercard Bezcenne Chwile sprowadza się do zbierania punktów za transakcje wykonywane kartą z logo tej organizacji płatniczej. Zgromadzenie takiej ich liczby, która pozwoli na wybranie z katalogu atrakcyjnej nagrody, nie jest łatwe, gdyż wydanie 50 zł to zaledwie 1 punkt. Na szczęście u partnerów programu punkty można zbierać szybciej i na dodatek organizowane są akcje promocyjne dla nowych i obecnych uczestników Bezcennych Chwil, w których – po spełnieniu określonych każdorazowo wymagań – otrzymuje się pewną liczbę bonusowych punktów.

Propozycja dla nowych posiadaczy karty

Tak naprawdę to obecnie mamy do czynienia z dwoma promocjami dotyczącymi kart kredytowych: World Mastercard oraz World Mastercard Intensive z oferty mBanku. Akcja „Bezcenne prezenty”, związana z koniecznością wydania „kredytówką” 500 zł, trwa do 19 stycznia 2022 r. Z kolei promocja, w której nagrodą są punkty powitalne za pierwszą transakcję kartą (1300 lub 2500 pkt.), też zakończy się w tym dniu.

Dodajmy jeszcze, że w ramach pierwszej akcji otrzymasz nie tylko punkty w programie Bezcenne Chwile, ale także zwolnienie z opłaty za wydanie karty, dzięki czemu zaoszczędzisz 30 lub 50 zł.

W obu promocjach mogą uczestniczyć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych, które w czasie ich trwania zawnioskują o wydanie karty kredytowej World Mastercard / World Mastercard Intensive lub zmianę swojej obecnej „kredytówki” na tą objętą ofertą specjalną.

Bank zastrzegł w regulaminach, że o bonusowe punkty nie można się ubiegać w sytuacji, gdy nowa karta będzie wydana w miejsce zastrzeżonej, jako duplikat lub w wyniku odnowienia.

Prosta droga po bonusowe punkty

Zdobycie 21 300 lub 35 900 punktów w Bezcennych Chwilach jest naprawdę proste. Zresztą, spójrz sam:

Krok 1
Krok 1

Do 19 stycznia 2022 r. zawnioskuj na stronie mBanku o kartę kredytową World Mastercard lub World Mastercard Intensive bądź też złóż wniosek o zamianę na jedną z tych dwóch kart dotychczas posiadanej „kredytówki”.

Krok 2
Krok 2

Jeśli nie uczestniczysz jeszcze w programie Mastercard Bezcenne Chwile, przystąp do niego i zarejestruj w nim otrzymaną kartę.

Będąc już uczestnikiem tego programu, podepnij do swojego profilu w nim swoją nową "kredytówkę".

Krok 3
Krok 3

Do 19 stycznia 2022 r. wykonaj swoją kartą kredytową choć jedną transakcję na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Za zrealizowanie tego warunku na Twoje konto w Bezcennych Chwilach wpłynie 1300 punktów (w przypadku karty World Mastercard) lub 2500 punktów (gdy podpisałeś umowę o kartę World Mastercard Intensive); będą one ważne przez 6 miesięcy od daty ich przyznania.

Krok 4
Krok 4

W ciągu 45 dni od dnia podpisania umowy o kartę kredytową – jednak nie później niż do 28 lutego 2022 r.wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 500 zł.

Nagroda
Nagroda

W zależności od karty taka aktywność zostanie nagrodzona przyznaniem Ci 20 000 lub 33 400 punktów w Bezcennych Chwilach. One też będą ważne przez pół roku od dnia ich przekazania.

Z pewnością ucieszy Cię informacja, że zdobyty bonus nie podlega przepisom podatkowym, nie musisz się z niego rozliczać przed urzędem skarbowym.

Transakcje bezgotówkowe

Twoje zadanie sprowadza się do wykonania transakcji bezgotówkowych otrzymaną kartą kredytową. Ważne jest więc, byś zrealizował je dokładnie tak, jak życzy sobie tego mBank.

Powinna to być płatność za towary lub usługi. Niedozwolone są przelewy z rachunku karty, transakcje w ramach usługi mTransfer, operacje z wykorzystaniem czeków podróżnych, płatności dotyczące ubezpieczeń, podatków, zakupu losów, uczestnictwa w grach hazardowych, a także wszelkie doładowania portfeli elektronicznych oraz korzystanie z Blika.

Karta kredytowa World Mastercard od mBanku

Nie da się ukryć, że to „kredytówka” dla osób, które realizują nią płatności na znaczne kwoty, co pozwala uniknąć opłaty rocznej. Płacąc nią za zakupy w sklepach internetowych, korzystasz z bezpłatnego ubezpieczenia w zakresie przedłużonej gwarancji, najniższej ceny oraz ochrony od utraty zakupów.

Karta kredytowa World Mastercard Intensive

Z kolei tę kredytówkę możesz zamówić tylko wtedy, gdy jesteś posiadaczem mKonta Intensive. Prowizja pobierana po zakończeniu każdego roku jej użytkowania wynosi 400 zł, jednak bank zrezygnuje z pobierania opłaty, o ile roczna wartość lub liczba transakcji bezgotówkowych wyniesie minimum 30 000 zł.

Jeśli nie masz jeszcze mKonta Intensive, możesz w prosty sposób powiększyć swoją pulę nagród, otwierając rachunek w promocji. Otrzymasz wówczas 250 zł za aktywne korzystanie z konta, a po wyrobieniu karty kredytowej - kolejne 500 zł za udział w programie Bezcenne Chwile - łącznie więc zarobisz aż 750 zł :-)

Punkty kuszą, ale…

Pokaźna liczba punktów, która ma konkretny wymiar finansowy (ok. 300 zł lub 500 zł) z pewnością kusi, by sięgnąć po jedną z kart kredytowych objętych promocją. Zwracamy jednak uwagę na wysokie opłaty związane z obiema kredytówkami i wyśrubowane warunki ich uniknięcia. Nie jest to więc propozycja dla każdego. Dobrze ją przemyśl, zanim zdecydujesz się na udział w tej akcji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "1300 punktów za pierwszą transakcję"
  2. Regulamin promocji "Bezcenne prezenty"
  3. Reagulamin promocji "2500 punktów za pierwszą transakcję kartą World Mastercard Intensive”

O banku

mBank w krótkim czasie zrewolucjonizował polski rynek usług bankowych. Do dziś kieruje się zdefiniowaną przed laty misją: „maksimum korzyści i wygoda w finansach osobistych” i systematycznie wprowadza nowoczesne produkty i usługi. Obecnie obsługuje ok. 5 mln klientów detalicznych i posiada ok. miliona aktywnych użytkowników bankowości mobilnej.