Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

6000 punktów (ok. 90 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska

6000 punktów (ok. 90 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile opiera się na zbieraniu punktów u jego partnerów, które później można wymienić na nagrody z katalogu.

Zdobycie atrakcyjnego bonusu nie jest łatwe, bo za każde wydane 5 zł możesz zdobyć maksymalnie 8 punktów. Stąd co pewien czas organizowane są akcje specjalne, w których bonusowe punkty wpadają za wykonanie jednej lub kilku ściśle określonych transakcji.

Z taką sytuacją mamy właśnie do czynienia w przypadku akcji "Bezcenne Chwile na koniec lata". Chodzi w niej o to, by do 30 września 2021 r. wydać w podmiotach uczestniczących w akcji kwotę wskazaną w regulaminie:

  • Multikino - 50 zł,
  • Empik (sklep stacjonarny lub internetowy) - 100 zł,
  • Homla (placówka stacjonarna lub sklep internetowy) - 100 zł,
  • Smyk (sklep stacjonarny lub internetowy) - 100 zł.

Transakcja spełniająca warunki regulaminu oznacza bonus w postaci 1500 punktów w Bezcennych Chwilach, tak więc płacąc u każdego z partnerów tej promocji, otrzymasz 6000 punktów, które stanowią równowartość ok. 90 zł.

Kto może otrzymać punkty?

Prawo zdobycia bonusowych punktów przysługuje osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która na dodatek jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Okazja do rozpoczęcia współpracy

Opisywana promocja może być kolejnym pretekstem do rozpoczęcia współpracy z Santanderem, jeśli dotąd nie jesteś klientem tego banku. Znacznie ważniejszym jest jednak możliwość zdobycia pokaźnego bonusu za założenie w nim konta osobistego.

4000 punktów na powitanie

Jeśli nie uczestniczysz dotąd w Bezcennych Chwilach, to możesz zyskać podwójnie – nie tylko w opisywanej akcji, ale i w promocji przygotowanej dla nowych uczestników Bezcennych Chwil, w której do zgarnięcia jest 4000 punktów (równowartość ok. 60 zł)

Więcej transakcji = wyższa nagroda

Oto, co musisz zrobić, by zdobyć premię:

Krok 1
Krok 1

Jeśli dotąd nie zarejestrowałeś swojego "plastiku" z logo Mastercard od Santandera w Bezcennych Chwilach, zrób to jak najszybciej.

Pamiętaj, że możesz wziąć udział w specjalnej akcji dla nowych uczestników i zdobyć 4000 punktów powitalnych.

Krok 2
Krok 2

Do 30 września 2020 r. wykonaj choć jedną transakcję spełniającą poniższe warunki:

  • płatność na kwotę min. 50 zł w Multikinie,
  • zakupy na kwotę min 100 zł w sklepie stacjonarnym lub internetowym Empik, Homla albo Smyk.
Informacja
Informacja

W promocji możesz otrzymać maksymalnie 4 nagrody po 1500 punktów w Bezcennych Chwilach, po jednej za zakup spełniający wymagania regulaminu u każdego z partnerów promocji.

Nagroda
Nagroda

Promocyjne punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 21 dni od daty spełnienia przez Ciebie zasad tej akcji. Musisz je wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty ich przyznania, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Przy ocenie spełnienia warunku aktywności nie będą uwzględniane transakcje zwrócone.

Zakupy na kwoty niższe niż wskazane powyżej oraz dokonane w różnych sklepach nie podlegają sumowaniu.

Wybór nagrody należy do Ciebie

Opisywana promocja pozwoli Ci w krótkim czasie zdobyć znaczącą liczbę punktów w Bezcennych Chwilach. Od Ciebie zależy, ile transakcji premiowanych punktami zrealizujesz, a tym samym jak wysoki bonus zgarniesz. O tym, na co przeznaczysz zdobyte punkty, też zdecydujesz samodzielnie. Udanych zakupów!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bezcenne chwile na koniec lata"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.