Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

10 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska

10 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla klientów Santander Bank Polska
Źródło: najlepszekonto.pl

Program lojalnościowy Mastercard Bezcenne Chwile opiera się na zbieraniu punktów u jego partnerów, które później można wymienić na nagrody z katalogu.

Zdobycie atrakcyjnego bonusu nie jest łatwe, bo za każde wydane 5 zł możesz zdobyć maksymalnie 8 punktów. Stąd co pewien czas organizowane są akcje specjalne, w których bonusowe punkty wpadają za wykonanie jednej lub kilku ściśle określonych transakcji.

Z taką sytuacją mamy właśnie do czynienia w przypadku akcji "Bezcenne Chwile - Dzień Matki i Dzień Dziecka". Chodzi w niej o to, by do 2 czerwca 2021 r. wydać w sklepach uczestniczących w akcji kwotę wskazaną w regulaminie promocji. W przypadku sieci SMYK i Empik to przynajmniej 150 zł, zaś w perfumerii Douglas i sklepach sieci W.KRUK min. 300 zł.

Kto może otrzymać punkty?

Prawo zdobycia bonusowych punktów przysługuje osobom z pełną zdolnością do czynności prawnych, które posiadają kartę Mastercard wydaną przez Santander Bank Polska, która na dodatek jest zarejestrowana w programie Bezcenne Chwile.

Więcej transakcji = wyższa nagroda

Oto, co musisz zrobić, by zdobyć premię:

Krok 1
Krok 1

Jeśli dotąd nie zarejestrowałeś swojego "plastiku" z logo Mastercard od Santandera w Bezcennych Chwilach, zrób to jak najszybciej.

Krok 2
Krok 2

Do 2 czerwca 2020 r. wykonaj choć jedną transakcję, spełniając poniższe warunki

  • płatność na kwotę min 150 zł w SMYK-u LUB Empiku ALBO
  • zakupy za min. 300 zł w perfumerii Douglas LUB sieci W.KRUK.
Informacja
Informacja

W promocji możesz otrzymać maksymalnie 4 nagrody po 2500 punktów w Bezcennych Chwilach, po jednej za zakup spełniający wymagania regulaminu u każdego z partnerów promocji.

Nagroda
Nagroda

Promocyjne punkty zostaną dopisane do Twojego konta w Bezcennych Chwilach w ciągu 21 dni od daty spełnienia przez Ciebie zasad tej akcji. Musisz je wykorzystać w ciągu 3 miesięcy od daty ich przyznania, po tym okresie bezpowrotnie przepadną.

Przy ocenie spełnienia warunku aktywności nie będą uwzględniane transakcje zwrócone. Nie ma znaczenia, czy zakupów będziesz dokonywał w placówkach stacjonarnych, czy sklepach internetowych wymienionych sieci.

Zakupy na kwoty niższe niż wskazane powyżej oraz dokonane w różnych sklepach nie podlegają sumowaniu.

Prezent dla bliskich, nagroda dla Ciebie

Opisywana promocja może być cenną wskazówką, gdzie kupić prezenty na Dzień Matki i Dzień Dziecka. Robiąc to w sklepach partnerów promocji, zdobędziesz przy okazji punkty w programie Bezcenne Chwile i będziesz mógł wybrać z jego katalogu upominek dla siebie. Przyznasz chyba, że to ciekawy sposób, by wywołać uśmiech na twarzach wszystkich zainteresowanych.

Udanych zakupów!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bezcenne Chwile - Dzień Matki i Dzień Dziecka"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.