Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Akcja została zakończona z powodu wyczerpania puli nagród. Sprawdź aktualne promocje w Banku Pocztowym.

20 000 punktów (ok. 250 zł) dla posiadaczy kart Mastercard z oferty Banku Pocztowego

20 000 punktów (ok. 250 zł) dla posiadaczy kart Mastercard z oferty Banku Pocztowego
Źródło: najlepszekonto.pl

Promocje dla nowych czy obecnych klientów Banku Pocztowego są rzadkością. Z tym większą radością informujemy o bardzo pokaźnej premii - 20 tys. punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile (równowartość 250 zł), które można zdobyć za zarejestrowanie karty płatniczej od Pocztowego w Bezcennych Chwilach. Radosny nastrój psuje bardzo ograniczona pula nagród - jest ich tylko 875. Bez zbędnej zwłoki przechodzimy więc do przedstawienia szczegółów akcji.

Kto może zdobyć punkty powitalne?

Promocja prowadzona jest pod hasłem "Bezcenne 20 tysięcy punktów". Jej adresatami są osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające kartę Mastercard wydaną przez Bank Pocztowy. Regulamin mówi, że mogą to być karty wydane dla klientów indywidualnych, jak i firmowych. Ważne, by nie były dotąd zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile.

Promocja trwa do 15 września 2022 r., przy czym nagrodzonych zostanie tylko 875 osób, które jako pierwsze spełnią wymagania regulaminu. O wyczerpaniu puli nagród bank poinformuje na swojej stronie internetowej.

Wydasz 50 zł - zdobędziesz 250 zł

Tak, w powyższym śródtytule nie ma błędu. Za wydanie kartą 50 zł otrzymasz 20 tys. punktów powitalnych w programie Bezcenne Chwile, które stanowią równowartość 250 zł. Oto szczegóły:

Krok 1
Krok 1

Do 15 września 2022 r. przystąp do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją kartę płatniczą wydaną przez Bank Pocztowy.

Jeśli uczestniczysz już w Bezcennych Chwilach z kartą innego banku, to Twoje zadanie ogranicza się do zarejestrowania w programie karty od Pocztowego.

Rejestracji karty możesz dokonać w bankowości internetowej, placówce Banku Pocztowego lub dzwoniąc na infolinię.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od daty rejestracji karty w programie wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 50 zł spełniające wymagania regulaminu (o szczegółach piszemy niżej).

Nagroda
Nagroda

Punkty pojawią się na Twoim koncie w Bezcennych Chwilach w ciągu 30 dni roboczych od chwili spełnienia wszystkich wymagań akcji i będą ważne przez 6 miesięcy od daty ich przekazania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Nie wszystkie płatności, jakich dokonasz kartą, zostaną zaliczone do wymaganej kwoty 50 zł. Wykluczenie obejmuje transakcje z wykorzystaniem czeków (w tym czeków podróżnych); zapłatę składek ubezpieczeniowych, podatków lub danin publicznych a także wszelkich odsetek lub innych opłat za zwłokę. Niedozwolone są także płatności związane z grami losowymi (w tym zakup losów w loteriach), doładowania portfeli cyfrowych / wirtualnych (w tym portfela elektronicznego SkyCash) oraz zakup lub doładowanie różnego rodzaju kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów.

W regulaminie wskazano też konkretne kody MCC, którymi nie mogą się posługiwać punkty handlowo-usługowe, w których dokonasz płatności:

 • 4829 – internetowe przekazy pieniężne;
 • 5122 – definiujący m.in. właścicieli aptek;
 • 5715 – hurtownie napojów alkoholowych;
 • 5813 – bary, tawerny, kluby nocne i dyskoteki;
 • 5912 – drogerie i apteki;
 • 5921 – sklepy z piwem, winem, alkoholem;
 • 6010 – instytucje finansowe (gotówka z kas banków);
 • 6011 – instytucje finansowe (gotówka z bankomatów);
 • 6012 – instytucje finansowe (towary i usługi);
 • 6050 – przekazy pieniężne w instytucjach finansowych;
 • 6051 – przekazy pieniężne w instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne);
 • 6540 – instytucje niefinansowe (zakup / obciążenie karty);
 • 7511 – obstawianie zakładów (włącznie z loteriami), żetony w kasynach.

Naprawdę szybka akcja

Pula nagród – 875 sztuk – jest naprawdę bardzo niewielka. Trzeba się więc spieszyć, by znaleźć się w gronie szczęśliwców, którzy zdobędą punkty powitalne. Zainteresowanie nimi może być duże, bo rzadko się zdarza, by minimalna wręcz aktywność (w tym przypadku wydanie kartą w ciągu 30 dni min. 50 zł) przynosiła tak atrakcyjną nagrodę (równowartość 250 zł).

Nie zatrzymujemy Cię dłużej. Przemyśl tę propozycję i podejmij decyzję, czy chcesz z niej skorzystać.

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Bezcenne 20 tysięcy punktów"
 2. Regulamin akcji "Płać kartą bo warto"
 3. Regulamin promocji "Punkty powitalne dla kart Mastercard z logo Poczty Polskiej"
 4. Regulamin programu Priceless Specials

O banku

Bank Pocztowy to polski bank detaliczny działający od 1990 r. Jego głównymi akcjonariuszami są Poczta Polska S.A. oraz PKO BP S.A.

Bank specjalizuje się w produktach oferowanych w polskich złotych dla klientów detalicznych (w tym osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą), obsługuje także klientów instytucjonalnych, w tym z obszaru mieszkalnictwa.