Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bardzo łatwe 400 zł na start i do 240 zł premii moneyback za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + 7% dla oszczędności

Bardzo łatwe 400 zł na start i do 240 zł premii moneyback za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku + 7% dla oszczędności
Źródło: najlepszekonto.pl

W nowej akcji Alior Banku "Bankuj mobilnie – edycja V” nagrodą za otwarcie Konta Jakże Osobistego i spełnienie mało skomplikowanych warunków jest 8 premii w formie przelewu na rachunek, wszystkie o wartości 50 zł, czyli w sumie 400 zł. Oferta jest dostępna do 30 września 2022 r.

Uczestnicy promocji

Na początku sprawdźmy, czy możesz skorzystać z oferty specjalnej Alior Banku.

Ponieważ jest to akcja dedykowana nowym klientom, wykluczone są z niej osoby, które posiadały w tej instytucji konto osobiste w ciągu 2 lat przed złożeniem wniosku o rachunek w ramach opisywanej akcji. Regulamin tej edycji nie wspomina o wykluczeniu właścicieli kont osobistych w dawnym T-Mobile Usługi Bankowe oraz posiadaczy Kart Kibica.

Przeszkodą nie jest natomiast posiadanie konta oszczędnościowego lub firmowego w Alior Banku czy rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Recepta na zdobycie 400 zł w gotówce

Jeśli chcesz otrzymać łącznie 400 zł, musisz wykonać poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 30 września 2022 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową na stronie internetowej banku i w ciągu 30 dni podpisz umowę o wspomniane produkty.

Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych.

Krok 2
Krok 2

W ciągu 30 dni od zawarcia umowy aktywuj przynajmniej 2 korzyści do konta.

Krok 3
Krok 3

Aby zgarnąć 8 premii gotówkowych po 50 zł, w każdym z kolejnych 8 miesięcy po miesiącu podpisania umowy o konto zrealizuj poniższe zadania:

 • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej;

 • wykonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Premie będą wypłacane na Twoje Konto Jakże Osobiste do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki.

Ważne informacje

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe musisz wykonać za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Jakże Osobistego. Możesz płacić w placówkach stacjonarnych, jak i w sklepach internetowych.

Pamiętaj o aktywacji dwóch korzyści do konta w ciągu miesiąca od zawarcia umowy!

Koniecznie zwróć przy tym uwagę, czy dana placówka nie posługuje się „zakazanymi” w regulaminie akcji kodami MCC. Przy wcześniejszych edycjach mieliśmy sygnały od naszych czytelników, że bank bardzo skrupulatnie sprawdza ten warunek i zakupy w sklepie oznaczonym niewłaściwym kodem skutkują utratą premii bez możliwości reklamacji. Dlatego unikaj punktów zaklasyfikowanych pod następującym numerem:

 • 7995, określającym kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określającym profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określającym m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określającym instytucje finansowe,
 • 6211, określającym brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określającym przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określającym internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określającym narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

W Alior Banku bez problemu sprawdzisz, czy wykonałeś transakcję we właściwym miejscu, gdyż bank podaje kod MCC miejsca płatności w szczegółach każdej z nich.

Z doświadczenia wiemy również, że niektórym osobom łatwo jest zapomnieć o zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku w danym miesiącu, a więc miej to szczególnie na uwadze.

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Fakt, że w jednym miesiącu nie zrealizujesz warunków zapisanych w regulaminie, nie wykluczy Cię z możliwości ubiegania się o premię w kolejnych. To bardzo rozsądne podejście, motywujące do działania, eliminujące obawy przed przystąpieniem do akcji, że w razie nieprzewidzianych okoliczności życiowych po kilku miesiącach starań można stracić całą premię.

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – premie, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, zwolnione są z opodatkowania.

Ciekawa oferta Alior Banku

Zastanawiając się nad udziałem w tej akcji, powinieneś zwrócić uwagę na warunki prowadzenia Konta Jakże Osobistego oraz wiedzieć o promocyjnym oprocentowaniu na Koncie Mocno Oszczędnościowym.

Warunkowo darmowe Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste nie należy do najtańszych, lecz może stać się całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz regularne wpływy w wysokości min. 1500 zł (w przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 10 zł).

Opłaty za kartę unikniesz, wydając "plastikiem" co miesiąc min. 300 zł.

Jest to jeden z nielicznych rachunków, który możesz sam częściowo skonfigurować za pomocą tzw. korzyści. Z dwóch z nich możesz korzystać bezpłatnie, każda kolejna (opcjonalna) kosztuje 3,50 zł/miesiąc. Wybór konkretnych korzyści zależy od Twoich potrzeb czy upodobań.

Naszym zdaniem do najciekawszych bonusów można zaliczyć podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym oraz 1% moneyback za płatności telefonem w sklepach stacjonarnych, maksymalnie 20 zł/miesiąc. Może to niewiele, ale w skali roku możesz odzyskać nawet 240 zł, a to już znaczna kwota.

Godne uwagi są też darmowe wypłaty z bankomatów krajowych/zagranicznych czy pakiet darmowych przelewów natychmiastowych. Inne propozycje są bardziej "niszowe", ale z pewnością znajdą swoich zwolenników - chociażby możliwość zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile, dzięki któremu otrzymasz punkty za wykonanie płatności kartą u partnerów programu.

Więcej informacji o korzyściach do tego rachunku znajdziesz w analizie Konta Jakże Osobistego.

Oprocentowanie dla większych oszczędności

Wyższe kwoty można ulokować w ramach kolejnych edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego. Warunkiem jest zapewnienie wpływu na konto osobiste (np. otwarte w promocji).

To jeszcze nie wszystkie promocje w Alior Banku

Być może podjęcie decyzji o udziale w tej akcji ułatwi Ci informacja, że bank proponuje także liczne i ciekawe bonusy, z których jako klient tej instytucji również będziesz mógł skorzystać. Są wśród nich propozycje dla klientów indywidualnych:

a także dla prowadzących działalność gospodarczą:

Dobra premia za niewielką aktywność

To zdecydowanie jedna z łatwiejszych promocji na rynku. Alior Bank proponuje aż 400 zł premii za założenie konta z kartą, logowanie do aplikacji i dosłownie jedną transakcję "plastikiem" na dowolną kwotę w miesiącu. Warto jednak zwracać uwagę na szczegóły np. zakazane kody MCC (usługi transportowe!) czy konieczność utrzymania aktywnej karty do wypłaty premii.

Zwróć też uwagę na to, że bank wymaga aktywacji korzyści do Konta Jakże Osobistego. To nic trudnego i na dodatek Alior niczego Ci nie narzuca, możesz je dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i zmieniać w trakcie korzystania z rachunku (np. promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla kwot do 10 000 zł i 1% moneyback za płatności telefonem, który może dać Ci kolejne kilkaset złotych rocznie). Tym samym Twoje zyski będą jeszcze większe.

Warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. Regulamin promocji "Bankuj mobilnie - edycja V"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.