Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bardzo łatwe 300 zł na start i do 240 zł premii moneyback za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku (+ do 2% dla oszczędności)

Bardzo łatwe 300 zł na start i do 240 zł premii moneyback za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku (+ do 2% dla oszczędności)
Źródło: najlepszekonto.pl

W nowej akcji Alior Banku "Bankuj mobilnie – edycja II” nagrodą za otwarcie Konta Jakże Osobistego i spełnienie mało skomplikowanych warunków jest 6 premii w formie przelewu na rachunek, wszystkie o wartości 50 zł, czyli w sumie 300 zł. Oferta jest dostępna do 28 lutego 2022 r.

Uczestnicy promocji

Na początku sprawdźmy, czy możesz skorzystać z oferty specjalnej Alior Banku.

Ponieważ jest to akcja dedykowana nowym klientom, wykluczone są z niej osoby, które posiadały w tej instytucji konto osobiste, walutowe lub Kartę Kibica w ciągu 2 lat przed złożeniem wniosku o rachunek w ramach opisywanej akcji. UWAGA! Identyczne wykluczenie obejmuje niestety właścicieli kont osobistych w dawnym T-Mobile Usługi Bankowe.

Przeszkodą nie jest natomiast posiadanie konta oszczędnościowego lub firmowego w Alior Banku czy rachunku w Kantorze Walutowym Alior Banku.

Recepta na zdobycie 300 zł w gotówce

Jeśli chcesz otrzymać łącznie 300 zł, musisz wykonać poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 28 lutego 2022 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową na stronie internetowej banku i w ciągu 30 dni podpisz umowę o wspomniane produkty.

Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Aby zgarnąć 6 premii gotówkowych po 50 zł, w każdym z kolejnych 6 miesięcy zrealizuj poniższe zadania:

 • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej;

 • wykonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Premie będą wypłacane na Twoje konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki.

Ważne informacje

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Jakże Osobistego. Co istotne, w grę wchodzi użycie fizycznej „debetówki” w placówkach stacjonarnych, jak i jej danych w sklepach internetowych.

Koniecznie zwróć przy tym uwagę, czy dana placówka nie posługuje się „zakazanymi” w regulaminie akcji kodami MCC. Przy wcześniejszych edycjach mieliśmy sygnały od naszych czytelników, że bank bardzo skrupulatnie sprawdza ten warunek i zakupy w sklepie oznaczonym niewłaściwym kodem skutkują utratą premii bez możliwości reklamacji. Dlatego unikaj punktów zaklasyfikowanych pod następującym numerem:

 • 7995, określającym kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określającym profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określającym m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określającym instytucje finansowe,
 • 6211, określającym brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określającym przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określającym internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określającym narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

W Alior Banku bez problemu sprawdzisz, czy wykonałeś transakcję we właściwym miejscu, gdyż bank podaje kod MCC miejsca płatności w szczegółach każdej z nich.

Z doświadczenia wiemy również, że niektórym osobom łatwo jest zapomnieć o zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku w danym miesiącu, a więc miej to szczególnie na uwadze.

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Fakt, że w jednym miesiącu nie zrealizujesz warunków zapisanych w regulaminie, nie wykluczy Cię z możliwości ubiegania się o premię w kolejnych. To bardzo rozsądne podejście, motywujące do działania, eliminujące obawy przed przystąpieniem do akcji, że w razie nieprzewidzianych okoliczności życiowych po kilku miesiącach starań można stracić całą premię.

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – premie, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, zwolnione są z opodatkowania.

Ciekawa oferta Alior Banku: warunkowo darmowe Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste nie należy do najtańszych, lecz może stać się całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz regularne wpływy w wysokości min. 1500 zł (w przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 10 zł).

Opłaty za kartę unikniesz, wydając "plastikiem" co miesiąc min. 300 zł.

Jest to jeden z nielicznych rachunków, który możesz sam częściowo skonfigurować za pomocą tzw. korzyści. Z dwóch z nich możesz korzystać bezpłatnie, każda kolejna (opcjonalna) kosztuje 3,50 zł/miesiąc. Wybór konkretnych korzyści zależy od Twoich potrzeb czy upodobań.

Naszym zdaniem do najciekawszych bonusów można zaliczyć podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 2% w skali roku dla kwot do 10 000 zł – oraz 1% moneyback​​​​ ​​za płatności telefonem w sklepach stacjonarnych, maksymalnie 20 zł/miesiąc. Może to i niewiele, ale w skali roku możesz odzyskać nawet 240 zł, a to już znaczna kwota.

Godne uwagi są też darmowe wypłaty z bankomatów krajowych/zagranicznych czy pakiet darmowych przelewów natychmiastowych. Inne propozycje są bardziej "niszowe", ale z pewnością znajdą swoich zwolenników - chociażby możliwość zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile, dzięki któremu otrzymasz punkty za wykonanie płatności kartą u partnerów programu.

Więcej informacji o korzyściach do tego rachunku znajdziesz w analizie Konta Jakże Osobistego.

1,7% dla oszczędności do 100 000 zł

W kolejnej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego Alior Bank oferuje 1,7% dla nowych środków do 100 000 zł. Warunkiem jest zapewnienie wpływu na konto osobiste (np. otwarte w promocji).

To jeszcze nie wszystkie promocje w Alior Banku

Być może podjęcie decyzji o udziale w tej akcji ułatwi Ci informacja, że bank proponuje także liczne i ciekawe bonusy, z których jako klient tej instytucji również będziesz mógł skorzystać. Są wśród nich propozycje dla klientów indywidualnych:

a także dla prowadzących działalność gospodarczą:

Dobra premia za niewielką aktywność

Wystarczy szybki rzut oka na regulamin najnowszej promocji Alior Banku, aby zorientować się, że w porównaniu do poprzedniej akcji warunki zdobycia nagrody uległy znacznemu uproszczeniu. Aby zdobyć 300 zł premii w gotówce, tak naprawdę wystarczy otworzyć Konto Jakże Osobiste oraz łącznie wykonać 6 transakcji kartą na dowolną kwotę. Nie zapomnij jednak o małym haczyku, jakim jest konieczność zalogowania się do aplikacji mobilnej w każdym z sześciu miesięcy trwania promocji. Pamiętaj też, że bank przekaże Ci premię wyłącznie wtedy, gdy w dniu jej przyznania Twoje konto nadal będzie aktywne.

Zwróć też uwagę na to, że z Kontem Jakże Osobistym związane są atrakcyjne korzyści, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i zmieniać je w trakcie korzystania z rachunku (np. oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla kwot do 10 000 zł wynoszące 2% w skali roku i 1% moneyback za płatności telefonem, który może dać Ci kolejne kilkaset złotych rocznie). Tym samym Twoje zyski będą jeszcze większe.

Warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Przydatne dokumenty

 1. 1. Regulamin promocji "Bankuj mobilnie - edycja II"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.