Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Bardzo łatwe 300 zł na start i do 240 zł premii moneyback za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku (+ do 2% dla oszczędności)

Bardzo łatwe 300 zł na start i do 240 zł premii moneyback za Konto Jakże Osobiste w Alior Banku (+ do 2% dla oszczędności)
Źródło: najlepszekonto.pl

W nowej akcji Alior Banku "Bankuj mobilnie – edycja II” nagrodą za otwarcie Konta Jakże Osobistego i spełnienie mało skomplikowanych warunków jest 6 premii w formie przelewu na rachunek, wszystkie o wartości 50 zł, czyli w sumie 300 zł. Oferta jest dostępna do 28 lutego 2022 r.

Uczestnicy promocji

Na początku sprawdźmy, czy możesz skorzystać z oferty specjalnej Alior Banku.

Ponieważ jest to akcja dedykowana nowym klientom, wykluczone są z niej osoby, które posiadały w tej instytucji konto osobiste, walutowe lub Kartę Kibica w ciągu 2 lat przed złożeniem wniosku o rachunek w ramach opisywanej akcji. UWAGA! Identyczne wykluczenie obejmuje niestety właścicieli kont osobistych w dawnym T-Mobile Usługi Bankowe.

Przeszkodą nie jest natomiast posiadanie konta oszczędnościowego lub firmowego w Alior Banku czy rachunku w Kantorze Walutowym.

Recepta na zdobycie 300 zł w gotówce

Jeśli chcesz otrzymać łącznie 300 zł, musisz wykonać poniższe kroki:

Krok 1
Krok 1

Do 28 lutego 2022 r. złóż wniosek o Konto Jakże Osobiste z kartą debetową na stronie internetowej banku i w ciągu 30 dni podpisz umowę o wspomniane produkty.

Musisz przy tym wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz otrzymywanie informacji marketingowych.

Krok 2
Krok 2

Aby zgarnąć 6 premii gotówkowych po 50 zł, w każdym z kolejnych 6 miesięcy zrealizuj poniższe zadania:

 • zaloguj się choć raz do aplikacji mobilnej;

 • wykonaj w sklepach stacjonarnych lub internetowych przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę.

Nagroda
Nagroda

Premie będą wypłacane na Twoje konto do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniłeś wszystkie wymagane warunki.

Ważne informacje

Spełniając warunki promocji, pamiętaj, że wymagane transakcje bezgotówkowe możesz wykonać za pomocą karty debetowej wydanej do Konta Jakże Osobistego. Co istotne, w grę wchodzi użycie fizycznej „debetówki” w placówkach stacjonarnych, jak i jej danych w sklepach internetowych.

Koniecznie zwróć przy tym uwagę, czy dana placówka nie posługuje się „zakazanymi” w regulaminie akcji kodami MCC. Przy wcześniejszych edycjach mieliśmy sygnały od naszych czytelników, że bank bardzo skrupulatnie sprawdza ten warunek i zakupy w sklepie oznaczonym niewłaściwym kodem skutkują utratą premii bez możliwości reklamacji. Dlatego unikaj punktów zaklasyfikowanych pod następującym numerem:

 • 7995, określającym kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999, określającym profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111, określającym m.in. usługi transportowe,
 • 6012, określającym instytucje finansowe,
 • 6211, określającym brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051, określającym przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829, określającym internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900, określającym narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

W Alior Banku bez problemu sprawdzisz, czy wykonałeś transakcję we właściwym miejscu, gdyż bank podaje kod MCC miejsca płatności w szczegółach każdej z nich.

Z doświadczenia wiemy również, że niektórym osobom łatwo jest zapomnieć o zalogowaniu do aplikacji mobilnej banku w danym miesiącu, a więc miej to szczególnie na uwadze.

O czym jeszcze powinieneś wiedzieć?

Fakt, że w jednym miesiącu nie zrealizujesz warunków zapisanych w regulaminie, nie wykluczy Cię z możliwości ubiegania się o premię w kolejnych. To bardzo rozsądne podejście, motywujące do działania, eliminujące obawy przed przystąpieniem do akcji, że w razie nieprzewidzianych okoliczności życiowych po kilku miesiącach starań można stracić całą premię.

Pamiętaj też, że do chwili otrzymania ostatniej nagrody nie możesz wypowiedzieć umowy o konto i kartę.

Na koniec jeszcze jedna dobra wiadomość – premie, jakie otrzymasz, uczestnicząc w tej promocji, zwolnione są z opodatkowania.

Ciekawa oferta Alior Banku: warunkowo darmowe Konto Jakże Osobiste

Konto Jakże Osobiste nie należy do najtańszych, lecz może stać się całkowicie bezpłatne, jeśli zapewnisz regularne wpływy w wysokości min. 1500 zł (w przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 10 zł).

Opłaty za kartę unikniesz, wydając "plastikiem" co miesiąc min. 300 zł.

Jest to jeden z nielicznych rachunków, który możesz sam częściowo skonfigurować za pomocą tzw. korzyści. Z dwóch z nich możesz korzystać bezpłatnie, każda kolejna (opcjonalna) kosztuje 3,50 zł/miesiąc. Wybór konkretnych korzyści zależy od Twoich potrzeb czy upodobań.

Naszym zdaniem do najciekawszych bonusów można zaliczyć podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 2% w skali roku dla kwot do 10 000 zł – oraz 1% moneyback​​​​ ​​za płatności telefonem w sklepach stacjonarnych, maksymalnie 20 zł/miesiąc. Może to i niewiele, ale w skali roku możesz odzyskać nawet 240 zł, a to już znaczna kwota.

Godne uwagi są też darmowe wypłaty z bankomatów krajowych/zagranicznych czy pakiet darmowych przelewów natychmiastowych. Inne propozycje są bardziej "niszowe", ale z pewnością znajdą swoich zwolenników - chociażby możliwość zarejestrowania karty w programie Bezcenne Chwile, dzięki któremu otrzymasz punkty za wykonanie płatności kartą u partnerów programu.

Więcej informacji o korzyściach do tego rachunku znajdziesz w analizie Konta Jakże Osobistego.

1,7% dla oszczędności do 100 000 zł

W kolejnej edycji promocji Konta Mega Oszczędnościowego Alior Bank oferuje 1,7% dla nowych środków do 100 000 zł. Warunkiem jest zapewnienie wpływu na konto osobiste (np. otwarte w promocji).

To jeszcze nie wszystkie promocje w Alior Banku

Być może podjęcie decyzji o udziale w tej akcji ułatwi Ci informacja, że bank proponuje także liczne i ciekawe bonusy, z których jako klient tej instytucji również będziesz mógł skorzystać. Są wśród nich propozycje dla klientów indywidualnych:

a także dla prowadzących działalność gospodarczą:

Dobra premia za niewielką aktywność

Wystarczy szybki rzut oka na regulamin najnowszej promocji Alior Banku, aby zorientować się, że w porównaniu do poprzedniej akcji warunki zdobycia nagrody uległy znacznemu uproszczeniu. Aby zdobyć 300 zł premii w gotówce, tak naprawdę wystarczy otworzyć Konto Jakże Osobiste oraz łącznie wykonać 6 transakcji kartą na dowolną kwotę. Nie zapomnij jednak o małym haczyku, jakim jest konieczność zalogowania się do aplikacji mobilnej w każdym z sześciu miesięcy trwania promocji. Pamiętaj też, że bank przekaże Ci premię wyłącznie wtedy, gdy w dniu jej przyznania Twoje konto nadal będzie aktywne.

Zwróć też uwagę na to, że z Kontem Jakże Osobistym związane są atrakcyjne korzyści, które możesz dopasować do swoich indywidualnych potrzeb i zmieniać je w trakcie korzystania z rachunku (np. oprocentowanie na koncie oszczędnościowym dla kwot do 10 000 zł wynoszące 2% w skali roku i 1% moneyback za płatności telefonem, który może dać Ci kolejne kilkaset złotych rocznie). Tym samym Twoje zyski będą jeszcze większe.

Warto rozważyć tę propozycję. Powodzenia!

Weź udział w promocji

Przydatne dokumenty

 1. 1. Regulamin promocji "Bankuj mobilnie - edycja II"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.