Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 450 zł w gotówce za BEZPŁATNE Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas.

350 zł w gotówce i kod na audiobook w serwisie Legimi z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

350 zł w gotówce i kod na audiobook w serwisie Legimi z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas
Źródło: strona promocji

Organizatorem akcji "Bankowo zasłuchani" tradycyjnie jest Hagen sp. z o.o., której pracownicy nieustannie zaskakują pomysłowością w nadawaniu tytułów promocji oraz doborze nagród.

Premia gotówkowa cieszy o każdej porze roku, a darmowy audiobook Legimi przyda się na długie chłodne wieczory. Akcja zakończy się najpóźniej 14 grudnia 2020 r., przy czym należy zaznaczyć, że obowiązuje limit 2000 rejestracji.

Czy masz szansę na premię?

O premię mogą się starać osoby pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych, o ile posiadają polski dowód osobisty, który jest niezbędny do zawarcia umowy rachunku oraz w okresie 12 miesięcy poprzedzających datę złożenia wniosku o ROR nie posiadały (także jako współposiadacz) konta osobistego w BNP Paribas.

Z udziału w akcji wykluczone są osoby, które w dniu wnioskowania o Konto Otwarte na Ciebie są stroną umowy ramowej z bankiem.

Jak zdobyć nagrody o wartości 385 zł?

Oto warunki uzyskania 350 zł premii (będzie ona wypłacana w trzech ratach - 100 zł + 100 zł + 150 zł) i kodu do serwisu Legimi (o wartości 35 zł).

Krok 1
Krok 1

Do 14 grudnia 2020 r. zarejestruj swój udział w promocji na stronie internetowej (pamiętaj o ograniczonej puli wniosków), wypełniając formularz. Na tym etapie musisz zaakceptować regulamin akcji i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do jej przeprowadzenia.

Krok 2
Krok 2

Także do 14 grudnia 2020 r. skorzystaj z linka, który wyświetli się na ekranie po dokonaniu rejestracji (otrzymasz go także na podany adres e-mail), i złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z wybraną kartą debetową. Koniecznie podaj te same dane osobowe i kontaktowe co w formularzu!

Krok 3
Krok 3

Do 27 grudnia 2020 r.:

  • Podpisz z BNP Paribas umowę o wspomniane produkty (odbywa się to w systemie Autenti z wykorzystaniem unikalnego kodu SMS). Do wyboru masz dwie ścieżki – wypełnienie wniosku internetowego i weryfikacja tożsamości w obecności kuriera lub przejście całego procesu w aplikacji GOmobile, gdzie potwierdzenie tożsamości następuje w drodze wideoweryfikacji.
  • Nadaj PIN do karty.
Nagroda
Nagroda

Po spełnieniu tych warunków zasłużysz na kod uprawniający Cię do bezpłatnego skorzystania z jednego ebooka/audiobooka w serwisie Legimi. Informacja o przyznaniu Ci nagrody zostanie przesłana do 20 stycznia 2021 r. na adres e-mail podany w formularzy rejestracyjnym, natomiast sam kod trafi do Ciebie w wiadomości sms do końca tego miesiąca.

Krok 4
Krok 4

W styczniu 2021 r. spełnij warunki uzyskania pierwszej premii 100 zł:

  • zrealizuj przynajmniej 1 przelew w bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile;
  • wykonaj przynajmniej 3 transakcje bezgotówkową kartą na dowolną kwotę.
Krok 5
Krok 5

Do 18 lutego 2021 r. organizator prześle Ci na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji informację o przyznaniu nagrody 100 zł. W wiadomości znajdziesz link, który przekieruje Cię do formularza zawierającego miejsce na podanie niezbędnych danych. Musisz je przekazać do 23 lutego 2021 r.

Nagroda
Nagroda

100 zł otrzymasz na nowo otwarte konto do 28 lutego 2021 r.

Krok 6
Krok 6

W lutym 2021 r. spełnij warunki uzyskania kolejnej premii 100 zł, czyli wykonaj min. 4 przelewy w bankowości internetowej lub mobilnej.

Nagroda
Nagroda

Do 31 marca 2021 r. otrzymasz na Konto Otwarte na Ciebie 100 zł za aktywność w lutym.

Krok 7
Krok 7

W marcu 2021 r. spełnij warunki uzyskania ostatniej premii, która wynosi 150 zł:

  • wykonaj min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą;
  • zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 1000 zł.
Nagroda
Nagroda

Ostatnia premia - 150 zł za działania w marcu - wpłynie na Twój rachunek do 30 kwietnia 2021 r.

Szczegóły, o których musisz wiedzieć

Warunki akcji są proste, ale i tak warto zwrócić uwagę na kilka istotnych szczegółów. Najbardziej ucieszy Cię chyba fakt, że ani z otrzymanej premii, ani z nagrody w konkursie nie będziesz się musiał rozliczać przed urzędem skarbowym.

Pamiętaj, że do otrzymania każdej kolejnej premii cząstkowej w promocji niezbędne jest spełnienie warunków uprawniających do uzyskania poprzedniej. Dla przykładu, jeśli nie spełnisz warunków w styczniu, pozbawisz się także szansy na bonusy za aktywność w kolejnych miesiącach.

Transakcje kartą

Jako spełniające warunki regulaminu uznane zostaną wszelkie płatności za towary i usługi, zarówno w punktach stacjonarnych, jak i internetowych.

Niedozwolone są jednak transakcje dokonywane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego np.: Blik, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media oraz w miejscach oznaczonych kodami MCC, które są wymienione w załączniku do regulaminu. Chodzi m.in. o gry hazardowe, przekazy pieniężne i brokerów ubezpieczeniowych.

Podkreślmy, że wspomniane wyżej ograniczenia nie dotyczą Apple Pay i Google Pay. Tego typu płatności spełniają wymogi regulaminu.

Przelewy w bankowości elektronicznej

Uznane zostaną przelewy wykonane z poziomu serwisu transakcyjnego oraz aplikacji mobilnej, z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz zleconych za pośrednictwem zewnętrznych systemów płatności internetowych (patrz wyżej).

Wpływ na rachunek

Pod tym względem też nie ma specjalnych wymagań. Niedozwolone są jedynie wpłaty gotówkowe, przelewy z innych kont uczestnika promocji (także tych, których jest współposiadaczem) prowadzonych w BNP Paribas (również pod marką BGŻOptima) oraz rachunków kredytowych służących do obsługi zobowiązań zaciągniętych w BNP Paribas lub w dawnym Raiffeisen Polbanku.

Produkty BNP Paribas

W ramach promocji masz za zadanie otworzyć Konto Otwarte na Ciebie. Jego cechą charakterystyczną jest możliwość wyboru jednej z trzech kart. Najbardziej uniwersalna wydaje się nam Karta Otwarta na Dzisiaj, która co prawda kosztuje 3 zł miesięcznie, ale opłaty można uniknąć, wykonując choćby jedną transakcję bezgotówkową w miesiącu.

Dodatkowe informacje znajdziesz w analizie Konta Otwartego na Ciebie.

Warto, byś się też dokładniej zapoznał z aplikacją mobilną GOmobile. Możesz w niej złożyć wniosek o rachunek, wykorzystując wideoweryfikację, a potem z jej pomocą spełniać warunek aktywności.

Dodatkowe 300 zł na Allegro z kartą kredytową

BNP Paribas promuje nie tylko konto osobiste. Skorzystaj z promocyjnej oferty karty kredytowej, a będziesz mógł zyskać nawet 300 zł do wykorzystania na Allegro:

Warto spróbować

Naszym zdaniem ze spełnieniem warunków promocji "Bankowo zasłuchani" bez trudu powinny sobie poradzić nawet osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z bankowością. W gruncie rzeczy wymagana jest raczej standardowa aktywność w korzystaniu z rachunku. Wypłacane po każdym z miesięcy premie to na pewno czynnik mobilizujący do podjęcia decyzji o udziale w tej akcji.

Kod na ebook czy audiobook w serwisie Legimi może wygląda niepozornie przy 350 zł premii gotówkowej, ale i on ma swój konkretny wymiar finansowy: 35 zł. Tak więc należy go traktować jako istotny dodatek, który umili długie wieczory. Zresztą, sam zdecydujesz, gdzie i kiedy z niego skorzystasz.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bankowo zasłuchani"

O banku

BNP Paribas kieruje swoje usługi do klientów indywidualnych, firmowych, a także rolników. Misją banku jest „oferowanie w sposób odpowiedzialny innowacyjnych rozwiązań finansowych, które pomogą klientom zmienić ich świat i będą wspierać lokalną gospodarkę”.