Sprzęt plażowy o wartości ok. 100 zł za założenie PKO Konta dla Młodych i jedną płatność kartą

Promocja zakończyła się dnia 13 lipca 2018 r.

Sprzęt plażowy o wartości ok. 100 zł za założenie PKO Konta dla Młodych i jedną płatność kartą Źródło obrazka: strona PKO BP

W najnowszej promocji „Bankowo epickie wakacje” na uczestników czekają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu plażowego o wartości ok. 100 zł. Aby zdobyć gratis, wystarczy jedynie założyć Konto dla Młodych i wykonać jedną płatność kartą.

Idealny prezent do leniuchowania na plaży

Już niedługo wakacje, warto więc pomyśleć o sprzęcie plażowym. Jeśli lubisz wygodnie wylegiwać się na słońcu, możesz w prosty sposób zdobyć laybag (dmuchaną turystyczną sofę) o wartości 95,20 brutto lub dmuchany materac plażowy w kształcie gigantycznego flaminga o wartości 94,39 zł brutto. Trzeba przyznać, że nagrody w tej promocji są dość nietuzinkowe i mocno wyróżniają się na tle konkurencyjnych ofert :-))

Promocja potrwa do 13 lipca 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Bank przygotował zaledwie 3500 wakacyjnych prezentów - 1500 szt. nagród w postaci laybaga oraz 2000 gratisów w formie materaca-flaminga. W przypadku, gdy promocja zakończy się przed czasem, organizator poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Tradycyjnie zacznijmy od formalnych wymogów, które muszą spełnić uczestnicy promocji. Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • w okresie od 1 sierpnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. włącznie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo;
 • mają adres zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Zaznaczamy jednak, że PKO Konto dla Młodych dedykowane jest klientom, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia, w związku z tym akcja jest dostępna tylko dla osób w tym przedziale wiekowym.

Prosty sposób na zdobycie nagrody

Pozostałe warunki umożliwiające zdobycie nagrody są banalnie proste. Aby otrzymać sprzęt plażowy o wartości prawie 100 zł, należy jedynie:

 1. Podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie Konta dla Młodych wraz z kartą debetową PKO Ekspres ze znakiem Mastercard lub złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie rachunku wraz z kartą za pośrednictwem strony internetowej banku (w tym ostatnim przypadku podpisanie umowy z bankiem powinno nastąpić najpóźniej do 13 lipca 2018 r.).
 2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) i nie odwołać jej do końca promocji.li>
 3. Najpóźniej do 13 lipca 2018 r. zgłosić chęć udziału w promocji, rejestrując się na stronie internetowej oraz wskazać wybraną przez siebie nagrodę.
 4. Do 27 lipca 2018 r. wykonać i rozliczyć min. 1 operację bezgotówkową na dowolną kwotę. Bank będzie honorował płatności kartą (zarówno te tradycyjne, jak i zbliżeniowe) w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także płatności zbliżeniowe telefonem. Transakcje zwrócone lub anulowane nie będą brane pod uwagę.

Ważne! Jeden uczestnik może otrzymać tylko jeden gratis niezależnie od liczby założonych kont i nabytych kart płatniczych. Pamiętaj, że nagrodę należy wybrać na etapie rejestracji – później nie da się jej samodzielnie zmienić. Bank zastrzega jednak, że w przypadku wcześniejszego wyczerpania się nagród danego rodzaju (np. laybagów) możesz otrzymać nagrodę z drugiej puli, mimo iż nie wskazałeś jej w formularzu zgłoszeniowym.

Przekazanie nagrody

Przez przekazaniem nagród bank sprawdzi, czy spełniłeś wszystkie warunki promocji. Jeżeli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, organizator wyśle Ci nagrodę na adres korespondencyjny wskazany podczas otwarcia konta. Wiadomość SMS z informacją o nadaniu przesyłki zostanie wysłana przez Pocztex na numer telefonu, który podałeś w trakcie zakładania rachunku.

Nagrody będą przydzielane według kolejności spełnienia warunków przez uczestników akcji w 3 następujących po sobie turach:

 • w I turze, kończącej się 6 lipca 2018 r. nagrody zostaną przekazane tym osobom, które spełnią warunki promocji do dnia 22 czerwca 2018 r.;
 • w II w turze, trwającej do do 20 lipca 2018 r. zostaną nagrodzeni ci uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji do 6 lipca 2018 r.;
 • w III turze kończącej się 10 sierpnia 2018 r. nagrody powędrują do osób, które wywiążą się z warunków do 27 lipca.

Oczywiście, nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto dla Młodych – krótka charakterystyka

Konto dla Młodych to jeden z najlepszych rachunków studenckich na rynku. Prowadzenie konta jest bezpłatnie, a opłata za kartę debetową zależy od liczby dokonywanych nią transakcji - jeżeli wykonasz 5 operacji bezgotówkowych w miesiącu, bank nie pobierze od Ciebie prowizji, a dodatkowo możesz korzystać bezpłatnie ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Darmowe są również przelewy internetowe, przelewy na numer telefonu odbiorcy oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku.

To nie wszystko - w ramach Konta dla Młodych PKO Bank Polski możesz założyć np. Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem do 1,2% w skali roku, uruchomić usługę Autooszczędzanie lub zdecydować się na rachunek walutowy prowadzony w EUR, USD, CHF i GBP. Młodzi klienci mogą również płacić brelokiem, naklejką lub smartfonem przez aplikację IKO, a nawet zamówić kartę z niestandardowym wzorem graficznym.

Dokładną analizę PKO Konta dla Młodych znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Warunki najnowszej promocji PKO BP są wyjątkowo łatwe do spełnienia. Wystarczy, że założysz Konto dla Młodych wraz z kartą płatniczą i wykonasz jedną transakcję bezgotówkową, a nagroda rzeczowa o wartości prawie 100 zł trafi w Twoje ręce.

Pamiętaj jednak, że gratisy otrzymają jedynie te osoby, które jako pierwsze spełnią warunki stawiane przez organizatora. Im wcześniej więc przystąpisz do promocji, tym bardziej zwiększysz swoją szansę na zdobycie nagrody, dzięki której będziesz mógł komfortowo leniuchować na plaży.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.