Sprzęt plażowy o wartości ok. 100 zł za założenie PKO Konta dla Młodych i jedną płatność kartą

Promocja zakończyła się dnia 13 lipca 2018 r.

Sprzęt plażowy o wartości ok. 100 zł za założenie PKO Konta dla Młodych i jedną płatność kartą Źródło obrazka: strona PKO BP

W najnowszej promocji „Bankowo epickie wakacje” na uczestników czekają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu plażowego o wartości ok. 100 zł. Aby zdobyć gratis, wystarczy jedynie założyć Konto dla Młodych i wykonać jedną płatność kartą.

Idealny prezent do leniuchowania na plaży

Już niedługo wakacje, warto więc pomyśleć o sprzęcie plażowym. Jeśli lubisz wygodnie wylegiwać się na słońcu, możesz w prosty sposób zdobyć laybag (dmuchaną turystyczną sofę) o wartości 95,20 brutto lub dmuchany materac plażowy w kształcie gigantycznego flaminga o wartości 94,39 zł brutto. Trzeba przyznać, że nagrody w tej promocji są dość nietuzinkowe i mocno wyróżniają się na tle konkurencyjnych ofert :-))

Promocja potrwa do 13 lipca 2018 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Bank przygotował zaledwie 3500 wakacyjnych prezentów - 1500 szt. nagród w postaci laybaga oraz 2000 gratisów w formie materaca-flaminga. W przypadku, gdy promocja zakończy się przed czasem, organizator poinformuje o tym fakcie na swojej stronie internetowej.

Kto może wziąć udział w promocji?

Tradycyjnie zacznijmy od formalnych wymogów, które muszą spełnić uczestnicy promocji. Z oferty mogą skorzystać osoby fizyczne, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, które:

 • w okresie od 1 sierpnia 2017 r. do 31 maja 2018 r. włącznie nie posiadały rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku, w tym rachunku Inteligo;
 • mają adres zamieszkania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

Zaznaczamy jednak, że PKO Konto dla Młodych dedykowane jest klientom, którzy osiągnęli pełnoletniość i nie ukończyli 26 roku życia, w związku z tym akcja jest dostępna tylko dla osób w tym przedziale wiekowym.

Prosty sposób na zdobycie nagrody

Pozostałe warunki umożliwiające zdobycie nagrody są banalnie proste. Aby otrzymać sprzęt plażowy o wartości prawie 100 zł, należy jedynie:

 1. Podpisać umowę o otwarcie i prowadzenie Konta dla Młodych wraz z kartą debetową PKO Ekspres ze znakiem Mastercard lub złożyć elektronicznie wniosek o otwarcie rachunku wraz z kartą za pośrednictwem strony internetowej banku (w tym ostatnim przypadku podpisanie umowy z bankiem powinno nastąpić najpóźniej do 13 lipca 2018 r.).
 2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) i nie odwołać jej do końca promocji.li>
 3. Najpóźniej do 13 lipca 2018 r. zgłosić chęć udziału w promocji, rejestrując się na stronie internetowej oraz wskazać wybraną przez siebie nagrodę.
 4. Do 27 lipca 2018 r. wykonać i rozliczyć min. 1 operację bezgotówkową na dowolną kwotę. Bank będzie honorował płatności kartą (zarówno te tradycyjne, jak i zbliżeniowe) w sklepach stacjonarnych i internetowych, a także płatności zbliżeniowe telefonem. Transakcje zwrócone lub anulowane nie będą brane pod uwagę.

Ważne! Jeden uczestnik może otrzymać tylko jeden gratis niezależnie od liczby założonych kont i nabytych kart płatniczych. Pamiętaj, że nagrodę należy wybrać na etapie rejestracji – później nie da się jej samodzielnie zmienić. Bank zastrzega jednak, że w przypadku wcześniejszego wyczerpania się nagród danego rodzaju (np. laybagów) możesz otrzymać nagrodę z drugiej puli, mimo iż nie wskazałeś jej w formularzu zgłoszeniowym.

Przekazanie nagrody

Przez przekazaniem nagród bank sprawdzi, czy spełniłeś wszystkie warunki promocji. Jeżeli weryfikacja przebiegnie pomyślnie, organizator wyśle Ci nagrodę na adres korespondencyjny wskazany podczas otwarcia konta. Wiadomość SMS z informacją o nadaniu przesyłki zostanie wysłana przez Pocztex na numer telefonu, który podałeś w trakcie zakładania rachunku.

Nagrody będą przydzielane według kolejności spełnienia warunków przez uczestników akcji w 3 następujących po sobie turach:

 • w I turze, kończącej się 6 lipca 2018 r. nagrody zostaną przekazane tym osobom, które spełnią warunki promocji do dnia 22 czerwca 2018 r.;
 • w II w turze, trwającej do do 20 lipca 2018 r. zostaną nagrodzeni ci uczestnicy, którzy spełnią warunki promocji do 6 lipca 2018 r.;
 • w III turze kończącej się 10 sierpnia 2018 r. nagrody powędrują do osób, które wywiążą się z warunków do 27 lipca.

Oczywiście, nagroda zwolniona jest z podatku dochodowego od osób fizycznych. Regulamin promocji znajdziesz tutaj.

Konto dla Młodych – krótka charakterystyka

Konto dla Młodych to jeden z najlepszych rachunków studenckich na rynku. Prowadzenie konta jest bezpłatnie, a opłata za kartę debetową zależy od liczby dokonywanych nią transakcji - jeżeli wykonasz 5 operacji bezgotówkowych w miesiącu, bank nie pobierze od Ciebie prowizji, a dodatkowo możesz korzystać bezpłatnie ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą. Darmowe są również przelewy internetowe, przelewy na numer telefonu odbiorcy oraz wpłaty i wypłaty gotówki w oddziale banku.

To nie wszystko - w ramach Konta dla Młodych PKO Bank Polski możesz założyć np. Konto Oszczędnościowe Plus z oprocentowaniem do 1,2% w skali roku, uruchomić usługę Autooszczędzanie lub zdecydować się na rachunek walutowy prowadzony w EUR, USD, CHF i GBP. Młodzi klienci mogą również płacić brelokiem, naklejką lub smartfonem przez aplikację IKO, a nawet zamówić kartę z niestandardowym wzorem graficznym.

Dokładną analizę PKO Konta dla Młodych znajdziesz tutaj.

Komentarz redakcji

Warunki najnowszej promocji PKO BP są wyjątkowo łatwe do spełnienia. Wystarczy, że założysz Konto dla Młodych wraz z kartą płatniczą i wykonasz jedną transakcję bezgotówkową, a nagroda rzeczowa o wartości prawie 100 zł trafi w Twoje ręce.

Pamiętaj jednak, że gratisy otrzymają jedynie te osoby, które jako pierwsze spełnią warunki stawiane przez organizatora. Im wcześniej więc przystąpisz do promocji, tym bardziej zwiększysz swoją szansę na zdobycie nagrody, dzięki której będziesz mógł komfortowo leniuchować na plaży.

Z ostatniej chwili

 • 18.10.2018 15:23

  W najnowszej promocji BGŻ BNP Paribas za założenie Konta Optymalnego i umiarkowaną aktywność możesz zdobyć nawet 200 zł.

 • 18.10.2018 14:03

  Promocja "Studenci rządzą": jeżeli jesteś studentem i założysz Konto Jakie Chcę w Santanderze to możesz liczyć na 100 zł premii.

 • 18.10.2018 08:32

  Korzystając z karty kredytowej Mastercard Business Lotos Alior Banku możesz tankować paliwo nawet 20 gr/l taniej. Do tego są rabaty m.in. na myjnię.

 • 17.10.2018 15:34

  Citi Handlowy przygotował promocję, która ucieszy osoby regularnie wykonujące płatności w walutach obcych.

 • 16.10.2018 18:17

  W konkursie Alior Banku posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą wygrać wyjazd do Rzymu. Szczegóły tutaj.

 • 16.10.2018 13:47

  Alior Bank oferuje 2,7% na swoim Koncie Mocno Oszczędnościowym. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące dla kwot do 100 000 zł.

 • 15.10.2018 17:20

  Za płatność Masterpassem za zamówienie o wartości min. 100 zł na Morele.net możesz otrzymać 25 zł na kolejne zakupy

 • 15.10.2018 14:30

  Getin Bank odnowił promocję, w której oprocentowanie nowych środków na koncie oszczędnościowym do 200 tys. zł wynosi 3% w skali roku przez 92 dni.

 • 15.10.2018 14:19

  Zrób zakupy w sklepie internetowym Empiku, zapłać za nie Masterpassem, a dostaniesz 20 zł. Zakupy możesz powtórzyć 3 razy, łącznie zarabiając 60 zł.

 • 15.10.2018 08:35

  Mastercard twierdzi, że z jego kartą płatniczą kolejne kroki zrobisz z łatwością. Oferuje bowiem aż 50% rabatu na buty z kolekcji 574 marki New Balance.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.