Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

3400 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy

3400 punktów (ok. 50 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy
Źródło: Najlepszekonto.pl

Jeśli posiadasz kartę płatniczą wydaną przez Citibank, to masz okazję, by zgarnąć 3400 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Nie ma znaczenia, czy zarejestrowałeś ją we wspomnianym programie lojalnościowym wcześniej, czy zrobisz to dopiero teraz. Ważne, byś wydał nią min. 100 zł u przynajmniej 2 partnerów promocji.

Co prawda nie otrzymasz gotówki, lecz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu programu, np. na voucher do jednego ze sklepów, ale i tak jest to atrakcyjna nagroda. Warunki aktywności możesz spełnić po prostu przy okazji kolejnych zakupów. Promocja "Bądź bliżej pasji" ma trwać do 28 lutego 2021 r., ale może się zakończyć wcześniej, a mianowicie po wyczerpaniu limitu 8600 nagród. Mastercard obiecuje, że na 7 dni przed szacowanym terminem rozdania wszystkich bonusów poinformuje o tym na stronie internetowej.

Kto skorzysta?

W promocji mogą wziąć udział wszyscy posiadacze kart płatniczych z logo Mastercard wydanych przez bank Citi Handlowy, o ile ich "plastik" zarejestrowany jest w programie Bezcenne Chwile.

Oznacza to, że jeśli nawet nie współpracujesz dotąd z Citibankiem, to możesz nadrobić tę zaległość, uczestnicząc w wybranej przez siebie promocji dla nowych klientów i tym samym zgarnąć dodatkową nagrodę. Spójrz, co Citibank ma Ci aktualnie do zaoferowania.

2 transakcje i nagroda będzie Twoja

Droga do zgarnięcia 3400 punktów powitalnych, które możesz wymienić np. na voucher o wartości 50 zł do RTV EURO AGD, W.KRUK czy perfumerii Douglas lub na inne nagrody z katalogu, jest krótka i prosta:

Krok 1
Krok 1

Jak najszybciej zawnioskuj o CitiKonto (z premią 150 zł i 10 kodami na przesyłki kurierskie) lub kartę kredytową Citi Simplicity (z premią ok. 720 zł) , by zdobyć premie powitalne a następnie zarejestruj otrzymany "plastik" w programie Bezcenne Chwile.

W tym celu wejdź na stronę, wybierz opcję Zarejestruj się i postępuj zgodnie z komunikatami, które będą się pojawiały.

Jeśli masz już za sobą te działania, od razu przejdź do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Do 28 lutego 2021 r. (pamiętając o limicie nagród) dokonaj kartą Mastercard wydaną przez Citibank zakupów o łącznej wartości min. 100 zł w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Transakcje musisz wykonać przynajmniej u dwóch partnerów promocji:

Nagroda
Nagroda

3400 punktów powitalnych otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach w ciągu 45 dni od spełnienia warunków aktywności.

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia. Punkty będą ważne przez 6 miesięcy od dnia ich przekazania.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Kolejna oferta z bonusowymi punktami

Promocja Citi Handlowego to nic zaskakującego. Co jakiś czas informujemy o akcjach związanych z przyznawaniem punktów w programie Bezcenne Chwile. Na ogół są to oferty powitalne, adresowane do tych, którzy nie zarejestrowali dotąd swoich kart w Bezcennych Chwilach.

Tym razem nagrodę może zgarnąć każdy uczestnik tego programu, o ile wywiąże się z warunków aktywności. Nie są one wygórowane, oceniamy je jako łatwe do spełnienia. Tak więc premia w postaci równowartości 50 zł to prawdziwa gratka.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bądź bliżej pasji"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.