Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

W związku z wyczerpaniem puli nagród akcja została zakończona. Sprawdź aktualne promocje w banku Citi Handlowy.

6800 punktów (ok. 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy

6800 punktów (ok. 100 zł) w programie Mastercard Bezcenne Chwile dla posiadaczy kart płatniczych banku Citi Handlowy
Źródło: najlepszekonto.pl

Jeśli posiadasz kartę płatniczą wydaną przez Citibank, która jest zarejestrowana w programie Mastercard Bezcenne Chwile, to masz okazję, by w prosty sposób zgarnąć 6800 punktów. Co prawda nie otrzymasz gotówki, lecz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrodę z katalogu programu, np. na voucher do jednego ze sklepów, ale i tak jest to atrakcyjna premia.

Promocja „Bądź bliżej celu na Gwiazdkę” ma trwać do 31 stycznia 2022 r., ale przygotowano w niej tylko 2300 nagród po 6800 punktów każda. Otrzymają je ci uczestnicy promocji, którzy jako pierwsi spełnią jej warunki.

Kto może wziąć udział?

Zgodnie z regulaminem uczestnikiem akcji może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz jest posiadaczem ważnej i aktywnej karty płatniczej z logo Mastercard wydanej przez bank Citi Handlowy.

Jeśli zarejestrowałeś ją już w programie Bezcenne Chwile, to po prostu musisz spełnić wymagania regulaminu.

W przypadku, gdy Twój "plastik" nie uczestniczy jeszcze w Bezcennych Chwilach, to nie ma przeszkód, byś go zarejestrował w programie i wziął udział w promocji. Zapewne ucieszy Cię informacja o trwającej równolegle akcji dla osób, które jeszcze nie zarejestrowały swojej karty we wspomnianym programie. Co prawda w myśl regulaminu jest ona tylko dla zaproszonych klientów, ale nie ma przeszkód, byś poprosił bank o zaproszenie, może je otrzymasz.

Gdybyś nie otrzymał zaproszenia, to masz do dyspozycji akcję z powitalnymi punktami przygotowaną przez Mastercard.

Gdzie zrobić zakupy?

We wcześniejszych podobnych akcjach było na ogół 4 partnerów akcji. Tym razem ich lista jest dłuższa i bardziej różnorodna:

  • placówki stacjonarne i sklep internetowy Empik.com,
  • portal Allegro,
  • sklep stacjonarny lub internetowy Home & You,
  • placówki stacjonarne RTV EURO AGD oraz sklep internetowy Euro.com.pl,
  • sklepy stacjonarne i sklep internetowy Smyk,
  • placówki stacjonarne i sklep internetowy Homla.

100 zł za niewielką aktywność

Droga do zgarnięcia 6800 punktów, które możesz wymienić np. na vouchery do RTV EURO AGD, W.KRUK czy perfumerii Douglas lub na inne nagrody z katalogu, jest wyjątkowo krótka i prosta:

Krok 1
Krok 1

Jeśli nie współpracujesz jeszcze z bankiem Citi Handlowy, to jak najszybciej otwórz CitiKonto lub kartę kredytową Citi Simplicity, by móc zgarnąć premię powitalną związaną z wybranym produktem, po czym zarejestruj otrzymaną kartę płatniczą w programie Bezcenne Chwile.

Być może jesteś już klientem Citibanku, ale nie uczestniczysz w Bezcennych Chwilach. W takim przypadku zacznij od zarejestrowania w nim swojego "plastiku" od Citi Handlowego.

Gdy oba zadania masz już za sobą, od razu przechodzisz do kroku nr 2.

Krok 2
Krok 2

Za pomocą karty Mastercard wydanej przez Citibank i zarejestrowanej w programie Bezcenne Chwile wykonaj do 31 stycznia 2022 r. (pamiętaj o ograniczonej puli nagród) u partnerów tej promocji zakupy na łączną kwotę min. 200 zł.

Nagroda
Nagroda

6800 punktów otrzymasz na swoje konto w Bezcennych Chwilach najpóźniej po 31 dniach od spełnienia powyższego warunku.

Informacja o wyczerpaniu puli nagród zostanie niezwłocznie podana na stronie internetowej programu Bezcenne Chwile. Mastercard zobowiązał się także, że na 7 dni przed szacowanym terminem wyczerpania bonusowych punktów zamieści stosowne zawiadomienie.

W dotychczasowych akcjach tego typu kilka zakupów na niższe kwoty u jednego partnera promocji nie dawało prawa do nagrody. Tym razem jest inaczej - liczy się łączna suma transakcji we wszystkich sklepach uczestniczących w promocji.

Nie jest natomiast możliwe otrzymanie więcej niż jednej nagrody.

Punkty nie zostaną naliczone za transakcje, które zostały zwrócone lub anulowane, jak również za zakup lub doładowanie wszelkich kart podarunkowych, prezentowych oraz elektronicznych bonów. Warunków regulaminu nie spełnią też doładowania portfeli cyfrowych (w tym portfela elektronicznego „SkyCash”).

Pamiętaj, że w dniu przekazania nagrody Twoja karta musi być aktywna, a umowa nie może znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Punkty będą ważne przez 2 miesiące od dnia ich przekazania. Po tym terminie bezpowrotnie przepadną.

Wartość bonusu jest rzecz jasna zwolniona z opodatkowania podatkiem dochodowym.

Warto skorzystać

Jak widzisz, zasady akcji są naprawdę proste. Możesz je spokojnie spełnić przy okazji zakupów, które i tak masz do zrealizowania. Musisz tylko pamiętać, by zapłacić za nie kartą Citibanku, a nie innej instytucji.

Być może nie współpracowałeś dotąd z Citibankiem – w takim razie możesz wziąć udział w jednej z promocji dla nowych klientów i tym samym zgarnąć dodatkową nagrodę. Spójrz, co jeszcze Citibank ma Ci do zaoferowania.

Przypominamy też o podpowiedzi dotyczącej akcji z punktami powitalnymi w programie Bezcenne Chwile.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bądź bliżej celu na Gwiazdkę"

O banku

Citi Handlowy świadczy usługi dla klientów indywidualnych, przedsiębiorstw i korporacji. W swojej działalności stawia na jakość, innowacyjność oraz indywidualne podejście do klienta. Wśród usług i produktów dostępnych w banku można wymienić np. konta osobiste i firmowe, produkty oszczędnościowe, inwestycyjne czy ubezpieczeniowe.