Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

500 zł za aktywne korzystanie z karty wielowalutowej w Kantorze Walutowym Alior Banku

500 zł za aktywne korzystanie z karty wielowalutowej w Kantorze Walutowym Alior Banku
Źródło: najlepszekonto.pl

Perspektywa zdobycia 500 zł premii gotówkowej za transakcje kartą wielowalutową Kantoru Walutowego Alior Banku może być doskonałą motywacją do sięgnięcia po nią (dla tych, którzy jeszcze jej nie posiadają) albo porzucenia innych "plastików" (dla jej obecnych posiadaczy). Zasady nie są skomplikowane i nie wymagają dokonywania czegoś nadzwyczajnego. Wystarczy aktywnie korzystać ze wspomnianej karty.

„Aktywnie” – czyli jak? Należy przyznać, że wachlarz transakcji, które brane są pod uwagę w promocji, jest bardzo szeroki, dzięki czemu zdobycie punktów nie powinno nastręczać trudności: liczone są m.in. transakcje kartą wielowalutową w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wymiana waluty w Kantorze. Szczególnie premiowane są transakcje internetowe i wykorzystanie możliwości aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego Aliora.

Co ważne, transakcje kartą mogą być wykonywane zarówno w walutach obcych, jak i w PLN.

Do kogo adresowana jest promocja?

Udział w promocji mogą wziąć osoby z pełną zdolnością do czynności prawnych posiadające rachunek w Kantorze Walutowym Alior Banku; nie ma znaczenia, czy jesteś nowym, czy obecnym klientem. Ważne jest natomiast, by w formularzu przystąpienia do akcji figurował ten sam adres e-mail, który podałeś do kontaktu w Kantorze.

Jak zdobyć 500 zł ?

Lista zadań stojących przed uczestnikiem akcji jest wyjątkowo krótka.

Krok 1
Krok 1

Najpóźniej 17 grudnia 2021 r. załóż konto w Kantorze Walutowym Alior Banku na tej stronie internetowej. Jeśli jesteś już jego posiadaczem, od razu przechodzisz do kolejnego kroku.

Krok 2
Krok 2

Zarejestruj swój udział w promocji, wypełniając formularz zgłoszeniowy. Pamiętaj, aby podać ten sam adres e-mail.

Krok 3
Krok 3

Do 17 grudnia 2021 r. do godz. 17:00 wykonaj działania, które dadzą Ci dodatkowe punkty:

  • 25 punktów otrzymasz za posiadanie sparowanej aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego (połączenie Kantoru Walutowego z aplikacją mobilną w sposób umożliwiający transakcje wymiany i przelewy na urządzeniu mobilnym);
  • 25 punktów przyniesie Ci też włączenie w Kantorze Walutowym autoryzacji mobilnej (push)
Krok 4
Krok 4

W czasie trwania promocji wykonuj wybrane operacje, za które zdobędziesz określoną liczbę punktów:

  • 1 punkt otrzymasz za transakcję kartą wielowalutową w punktach stacjonarnych lub sklepach internetowych w PLN. Wyjątek stanowią „miejsca szczególne”, takie jak kasyna, zakłady bukmacherskie, działalność związana z finansami, w których płatności nie liczą się w promocji (precyzuje to artykuł 6 regulaminu akcji);
  • 2 punkty zdobędziesz za płatności wspomnianą kartą stacjonarnie lub internetowo w innej walucie niż PLN.

Uwaga: przyznane Ci punkty organizator pomnoży razy 3, jeśli transakcji dokonasz przez Internet.

Informacja
Informacja

Dodatkowe 25 punktów dostaniesz za:

  • wykonanie min. 10 transakcji wymiany walut w aplikacji mobilnej;
  •  zrealizowanie min. 10 przelewów w apce.

Spełnienie tych warunków bank sprawdzi 17 grudnia 2021 r. o godz. 17:00.

Nagroda
Nagroda

Jeśli znajdziesz się w gronie 76 laureatów, czyli osób z największą liczbą zdobytych punktów, informacja o zdobytej nagrodzie zostanie Ci przekazana do 24 grudnia 2021 r. w wiadomości sms na numer telefonu podany w Kantorze Walutowym. Bonus otrzymasz na rachunek w PLN do 31 grudnia 2021 r.

Minimalna liczba zdobytych punktów, kwalifikująca do ubiegania się o nagrodę, wynosi 50 – pamiętaj jednak, że inni mogą uzbierać ich znacznie więcej, nie warto więc na tym poprzestawać.

Jeśli do otrzymania nagrody zakwalifikuje się dwóch lub więcej uczestników z tą samą liczbą punktów, to o wyższym miejscu na liście osób nagrodzonych zdecyduje większa liczba transakcji wykonanych kartą. Gdyby i ona była równa, to decydujące znaczenie będzie miała wyższa suma transakcji wymiany walut.

Nagroda zwolniona jest z opodatkowania.

Kilka słów o Kantorze Walutowym Alior Banku

Osobom, które często wymieniają walutę, raczej nie trzeba przedstawiać tej oferty Alior Banku; Kantor Walutowy znany jest z atrakcyjnych kursów i konkurencyjnych prowizji za przelewy zagraniczne. Co więcej, możesz w nim posiadać rachunki aż dla 23 walut, a karta wielowalutowa oferuje korzystne przewalutowania niemal na całym świecie.

500 zł za korzystanie z kantoru – prościej się nie da

Jeśli korzystasz już z Kantoru Walutowego Alior Banku albo jesteś zdecydowany, by go założyć, ta promocja powinna Ci przypaść do gustu: za zupełnie standardową aktywność, częste korzystanie z karty wielowalutowej i wykorzystanie różnych funkcjonalności, możesz w łatwy sposób zgarnąć aż 500 zł. Sam zdecydujesz, na co je wydasz. Taki zastrzyk gotówki po okresie intensywnych wydatków świątecznych z pewnością bardzo się przyda.

Powodzenia!

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Bądź aktywny w Kantorze Walutowym i wygraj"

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.