Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

HIT! Łatwe 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium (+2% na Koncie Profit do 100 000 zł)

HIT! Łatwe 360 zł z Kontem 360° w Banku Millennium (+2% na Koncie Profit do 100 000 zł)
Źródło: najlepszekonto.pl

Bank Millennium regularnie promuje swój rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto 360°, który występuje także w wersji Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Do niedawna premię za otwarcie rachunku można było zdobyć tylko raz w życiu. Potem bank wprowadził okres karencji, ale z udziału w promocji wykluczało posiadanie innych produktów. Tym razem warunki są jeszcze łagodniejsze - obowiązuje jedynie karencja odnośnie posiadania rachunku osobistego.

Akcja "Aż 360 zł z Kontem 360° - edycja II" trwa do 31 marca 2022 r. Do zdobycia jest w sumie 360 zł, które zostanie wypłacone w dwóch częściach po 180 zł.

Uwaga: bank zastrzegł w regulaminie promocji, że zakończy ją w momencie, gdy zostanie otwartych w jej ramach 20 000 rachunków.

Kto może skorzystać z tej oferty?

W promocji może wziąć udział osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych oraz numer telefonu zarejestrowany u polskiego operatora telekomunikacyjnego, o ile nie była posiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku Millennium po 1 stycznia 2019 r.

Z regulaminu jednoznacznie wynika, że posiadanie innych produktów w Millennium, bądź bycie stroną umów z tym bankiem, co było zmorą poprzednich akcji promocyjnych Konta 360°, nie jest już przeszkodą, by starać się o premię.

Załóż konto i zgarnij 360 zł

Czas najwyższy przejść do opisu zadań czekających na uczestników tej akcji. A te są całkiem proste:

Krok 1
Krok 1

Do 31 marca 2022 r. złóż wniosek o Konto 360° (lub Konto 360° Student) wraz z kartą debetową i dostępem do bankowości elektronicznej na stronie promocji, akceptując przy tym jej regulamin, po czym zawrzyj z bankiem umowę o wspomniane produkty.

Pamiętaj, że składając wniosek o jedno ze wspomnianych kont, musisz wyrazić zgody na otrzymywanie od Banku Millennium informacji handlowych lub marketingowych elektronicznie i telefonicznie.

Krok 2
Krok 2

Do końca miesiąca następującego po tym, w którym zawarłeś umowę o Konto 360°:

  • wykonaj przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem;
  • aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium.
Nagroda
Nagroda

Pierwszą część premii - 180 zł - otrzymasz na nowo otwarty rachunek do końca kolejnego miesiąca po tym, w którym wywiązałeś się z powyższych zadań.

Krok 3
Krok 3

W kolejnych 3 miesiącach po tym, w którym otworzyłeś konto:

  • zasil nowo otwarte konto kwotą co najmniej 1000 zł (może to być kilka wpływów);
  • wykonaj przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową kartą lub Blikiem.
Nagroda
Nagroda

Druga część premii - 180 zł - trafi na Twoje Konto 360° do końca miesiąca następującego po tym, w którym zakończył Ci się wymagany 3-miesięczny okres aktywności.

Określenie czasu wykonywania różnych czynności bez podania konkretnych dat zawsze budzi wątpliwości co do interpretacji tych zapisów. Przełóżmy więc ogólniki na konkrety.

Założenie konta w lutym 2022 r. oznacza, że aktywację aplikacji mobilnej Banku Millennium i 1 transakcję bezgotówkową musisz wykonać do końca marca. Wówczas pierwszą premię otrzymasz w kwietniu 2022 r. Wykonanie działań uprawniających do zdobycia drugich 180 zł, czyli zapewnienie łącznego wpływu w wysokości min. 1000 zł i zrealizowanie przynajmniej jednej transakcji kartą lub Blikiem, konieczne jest w marcu, kwietniu i maju 2022 r. Dzięki temu premia wpłynie na nowo otwarty rachunek do końca czerwca 2022 r.

Dopełnienie formalności w marcu sprawi, że powyższy harmonogram przesunie się o miesiąc.

To musisz wiedzieć

  • Przy ocenie warunków promocji bank nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami uczestnika w Millennium, transakcji niebędących zapłatą za towary czy usługi (w tym przelewów Blik na telefon) i związanych z uczestnictwem w grach hazardowych oraz kwot transakcji zwróconych na konto przed nabyciem prawa do premii.
  • Nagrody, które otrzymasz, zwolnione są z podatku dochodowego od osób fizycznych, nie musisz się z nich rozliczać przed urzędem skarbowym.
  • Przed wypłatą bonusów nie możesz rozwiązać, wypowiedzieć czy odstąpić od umowy o konto oraz odwołać udzielonych zgód marketingowych.
  • W przypadku zakładania konta na selfie, musisz złożyć w placówce banku wzór podpisu i okazać dokument tożsamości.

Konta osobiste w Banku Millennium

Bank Millennium oferuje Konto 360°, które jest dostępne także w wersji Konto 360° Student (dla osób w wieku 18-26 lat). Warunki uniknięcia opłat za ich prowadzenie są tożsame z tym, co musisz zrobić, by zyskać premie!

Konto 360°

Standardowo opłata za prowadzenie konta wynosi 8 zł. Bank nie pobierze jej, jeśli w poprzednim miesiącu wykonasz min. jedną transakcję wydaną do konta kartą lub Blikiem i zapewnisz wpływ w wysokości min. 1000 zł. Takie same zadania trzeba wypełnić, by uniknąć opłaty za kartę w wysokości 7 zł.

Szczegółowe informacje o tym rachunku znajdziesz w naszej analizie.

Konto 360° Student

Posiadacze tej wersji konta (dostępnej dla osób w wieku 18-26 lat) nie muszą zapewniać wpływu, by prowadzenie rachunku, jak i wydanej do niego karty, było bezpłatne. Konieczne jest jedynie wykonanie w poprzednim miesiącu min. jednej transakcji kartą lub Blikiem. Jeśli jednak chcesz zdobyć premię w opisywanej promocji, to musisz zadbać o wpływ min. 1 000 zł na rachunek. Dodatkowo, klienci z tej kategorii wiekowej mają za darmo wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju i na świecie.

Więcej szczegółów podaliśmy w prześwietleniu tego rachunku.

Premia za konto to nie wszystko

Nagrody w tej promocji mogą być tylko początkiem interesującej współpracy z Bankiem Millennium. Jako klient tej instytucji, możesz skorzystać także z innych propozycji i powiększyć swój zysk.

Warto również wspomnieć o podwyższonym oprocentowaniu na koncie oszczędnościowym:

Zysk bez wielkiego wysiłku

Bank Millennium konsekwentnie zachęca do zakładania Konta 360° niezłymi premiami i prostymi warunkami. Doceniamy, że w nowej odsłonie promocji jedna z premii zostanie wypłacona wkrótce po otwarciu Konta 360°. Zdobycie drugiego bonusu wymaga pewnego wysiłku, aktywności na rachunku w trzech kolejnych miesiącach. Wymagania nie są skomplikowane, więc z pewnością sobie z nimi poradzisz.

Sama oferta Millennium może przyciągać uwagę. Ciekawy program poleceń, nowoczesna bankowość internetowa i mobilna, liczne usługi dodatkowe sprawiają, że warto na dłużej zostać w tym banku i korzystać z kolejnych promocji.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Aż 360 zł z Kontem 360° - edycja II"

O banku

Bank Millennium posiada w swojej ofercie szereg nowoczesnych usług i produktów finansowych dedykowanych zarówno klientom indywidualnym (segment detaliczny, Prestige oraz Private Banking), jak i biznesowym (mikroprzedsiębiorcy, przedstawiciele sektora MŚP).

Łącząc najnowocześniejsze technologie z najlepszymi tradycjami bankowości dąży do stania się najbardziej spersonalizowanym bankiem w Polsce.