Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona 10 lutego 2020 r. Zapoznaj się z pełną ofertą od: Masterpass: Portfel Elektroniczny Mastercard lub sprawdź aktualnie trwające promocje.

10 zł zwrotu przy płatności Masterpassem w aplikacji SkyCash za przejazd autostradą A1

Dziennikarz z doświadczeniem w roli rzecznika prasowego i specjalisty ds. public relations. W wolnych chwilach lubi czytać i odkrywać nowe miejsca podczas górskich wędrówek.

10 zł zwrotu przy płatności Masterpassem w aplikacji SkyCash za przejazd autostradą A1
Źródło: strona promocji

Kierowcy doskonale wiedzą, że samochód to nie tylko radość podróżowania, ale i bardzo wiele wydatków. Stąd wszelkie promocje, które pozwalają nieco ograniczyć koszty korzystania z auta, cieszą się dużą popularnością. Tym razem możesz zaoszczędzić na opłatach za autostradę. Co prawda akcja trwa do 10 lutego 2020 r., ale radzimy się pospieszyć, bo pula nagród jest ograniczona. Co gorsza, zna ją chyba tylko organizator, czyli SkyCash Poland Spółka Akcyjna, który niestety nie ujawnił jej wielkości w regulaminie ani na stronie promocji.

Kto zapłaci mniej?

Odpowiedź jest bardzo prosta – każdy kierowca, który aktywuje usługę Autostrady w aplikacji SkyCash i zapłaci za przejazd AmberOne autostradą A1, korzystając z portfela cyfrowego Masterpass.

Warunki zwrotu 10 zł

Uzyskanie zwrotu 10 zł możliwe jest na następujących zasadach:

Drukuj

Pamiętaj, że:

  • pula nagród jest ograniczona;
  • z promocji możesz skorzystać tylko raz;
  • płatności przez Masterpass musisz dokonać kartą Mastercard lub Maestro (mimo, że w usłudze możesz dodać także karty Visa);
  • otrzymany bonus nie podlega opodatkowaniu.

Ciesz się podróżowaniem

Zainstaluj niezbędne „akcesoria” na smartfonie (aplikacja SkyCash, portfel cyfrowy Masterpass) i ruszaj w drogę. „Dycha” mniej za autostradę (szkoda, że tylko za A1) plus zwrot za paliwo (jeśli masz kartę płatniczą z moneybackiem za tego typu zakupy) i w rezultacie przekąsisz coś po drodze za darmo. Smacznego.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Autostrady na start"

O instytucji

Masterpass jest usługą elektronicznego portfela Mastercard, który służy do dokonywania płatności w Internecie.

Czytaj więcej