Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

Zwrot za dwa przejazdy autostradą z Autopay w aplikacji mobilnej Santander Banku

Zwrot za dwa przejazdy autostradą z Autopay w aplikacji mobilnej Santander Banku

Autopay to wygodny sposób na opłacenie przejazdu autostradą: wystarczy raz zarejestrować się w usłudze, wybrać konto, z którego pobierana będzie opłata i… możesz spokojnie podjeżdżać pod bramkę bez konieczności płacenia w okienku, sięgania po portfel czy telefon (oczywiście, zakładając, że przed bramkami nie ma korków). System rozpoznaje Twój pojazd po tablicy rejestracyjnej, a należność jest automatycznie ściągana z Twojego rachunku.

Jak na polskie warunki brzmi to zaskakująco prosto i wygodnie, ale nie jest to bynajmniej jedyna zaleta tego rozwiązania: w promocji za korzystanie z Autopay w aplikacji mobilnej Santander Banku możesz liczyć na zwrot kosztów za dwa przejazdy odcinkami autostrad, na których działa Autopay (są to A1 na odcinku Toruń-Gdańsk i A4 na odcinku Katowice-Kraków). Zwrot – maksymalnie 200 zł – dotyczy dwóch pierwszych przejazdów w czasie trwania akcji.

Z promocji „Autopay na lato” możesz skorzystać do 30 września do godz. 23:59.

Akcja dla klientów Santander Banku

Akcja skierowana jest do pełnoletnich osób fizycznych, prawnych lub jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej. Musisz mieć także numer PESEL i korzystać z poczty e-mail.

Jednak najważniejszą informacją dla Ciebie jest to, że warunkiem uzyskania zwrotu jest aktywne Konto Autopay w aplikacji mobilnej Santander Banku oraz opłacanie należności za przejazd z rachunku – osobistego lub firmowego – prowadzonego w tej instytucji.

Jak otrzymać zwrot za przejazd autostradami?

Odpowiedź brzmi: w zasadzie mimochodem. Do Twoich najważniejszych zadań będzie należało:

Krok 1
Krok 1

W okresie trwania promocji zarejestruj się w usłudze Autopay w aplikacji mobilnej Santander Banku i ustaw swoje konto jako źródło automatycznych płatności za autostrady.

Krok 2
Krok 2

Najpóźniej do 30 września, do godz. 23:59, opłać przejazd autostradą ze swojego konta prowadzonego w Santander Banku (pamiętaj, że czynność ta wykonywana jest automatycznie, więc tak naprawdę nie musisz robić nic poza przejazdem przez bramkę płatności).

Nagroda
Nagroda

Zwrot kosztów za przejazd autostradą zostanie przelany na Twoje konto, z którego pobrano wcześniej należność, w ciągu 14 dni roboczych od daty dokonania płatności.

Jak zarejestrować się w usłudze Autopay w Santander Banku?

Usługę Autopay możesz uruchomić w aplikacji mobilnej Santandera w zakładce Bilety, parkingi, taxi. Konieczne będzie uzupełnienie Twoich danych, dodanie pojazdu i wybór konta do płatności.

Jeżeli korzystasz już z Autopay, ale w innym banku, zawsze możesz wybrać konto w Santanderze jako źródło płatności. Zarejestruj się w usłudze w aplikacji Santandera i ustaw odpowiedni ROR, a bank przeniesie Twoją listę pojazdów do zakładki Autostrady. Pamiętaj tylko, że Twoje dane muszą być takie same jak podane wcześniej w usłudze Autopay.

Co warto wiedzieć o nagrodzie?

Jak już wspominaliśmy, za skorzystanie z usługi do końca września możesz otrzymać zwrot kosztów za dwa pierwsze przejazdy wskazanymi odcinkami autostrad. Jeżeli płatność automatyczna zostanie uregulowana z innego rachunku niż prowadzonego w Santander Banku, nie dostaniesz zwrotu.

Zwrot – maksymalnie 200 zł - za każdy przejazd nastąpi do 14 dni roboczych od chwili wykonania transakcji na Twój rachunek bankowy w Santanderze.

Zwracamy uwagę na następujący zapis w regulaminie:

Uczestnicy korzystający z Promocji w ramach prowadzonej działalności gospodarczej przyjmują do wiadomości, że otrzymane środki stanowią dla nich przychód z działalności gospodarczej.

Wskazuje on, że jeśli otrzymasz bonus będąc przedsiębiorcą, to powinieneś go ująć po stronie przychodów swojej firmy i dokonać rozliczenia z fiskusem według obowiązujących Cię zasad.

Dwa przejazdy za darmo bez żadnych warunków

Promocja Autopay należy do kategorii „proste i sympatyczne”. Jeśli korzystasz już z Autopay w Santander Banku, to nie musisz robić nic, aby wziąć udział w akcji – tylko ruszyć w podróż. Jeżeli masz konto w Santanderze, wystarczy, że zarejestrujesz się w usłudze za pomocą aplikacji mobilnej banku i ustawisz swój ROR prowadzony w tej instytucji jako źródło płatności za przejazd autostradą. Nie musisz nawet deklarować udziału w ofercie specjalnej.

Pozostaje nam jedynie życzyć Ci szerokiej drogi i… braku korków przed bramkami 😊.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin promocji "Autopay na lato"

O banku

Santander Bank Polska (dawny BZ WBK) kieruje swoją ofertę do klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji. Wartością dla instytucji jest budowanie relacji z klientami opartych na zaufaniu.