Audiobook od PKO BP za aktywne korzystanie z aplikacji IKO

Promocja zakończyła się dnia 28 września 2017 r.

Audiobook od PKO BP za aktywne korzystanie z aplikacji IKO Źródło obrazka: Strona internetowa PKo BP

Posiadacze konta osobistego w PKO BP mogą skorzystać z sympatycznej promocji, w której nagrodą jest darmowy audiobook. Jedynym warunkiem otrzymania bonusu jest aktywne korzystanie z aplikacji IKO, umożliwiającej wykonanie płatności mobilnych za pomocą telefonu.

W swojej najnowszej akcji PKO BP próbuje zachęcić obecnych klientów do bardziej aktywnego korzystania z aplikacji IKO – wielofunkcyjnej platformy ułatwiającej zarządzanie kontem za pomocą smartfona. Osoby, które spełnią banalnie proste warunki promocji, otrzymają w prezencie od banku bezpłatnego audiobooka. Akcja „Zasłuchaj się z IKO” potrwa do 28 września 2017 r. i nie wymaga odrębnej rejestracji – nagroda trafi do nas automatycznie po spełnieniu warunków postawionych przez organizatora.

Bonusy dla nowych (lub leniwych) użytkowników IKO

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy konta osobistego w PKO Banku Polskim (z wyłączeniem Inteligo), którzy na dzień 1 września 2017 r. nie posiadali aktywnej aplikacji IKO lub korzystali z niej w trybie pasywnym bądź też posiadali zablokowany dostęp do aplikacji. Oznacza to, że z oferty mogą skorzystać zarówno osoby, które do tej pory nie były użytkownikami IKO, jak też klienci, którzy używali aplikacji w bardzo ograniczonym zakresie (tryb pasywny umożliwia podgląd kont oraz innych produktów z oferty banku, jednak nie można w nim wykonać żadnych innych operacji).

Aby otrzymać nagrodę, należy też wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym i handlowych od banku (można to uczynić wyłącznie w aktywnej aplikacji IKO, wchodząc w zakładkę Ustawienia i Dane osobowe).

Co należy zrobić, aby otrzymać bezpłatnego audiobooka?

Jak już mówiliśmy, warunki stawiane przez bank są więcej niż proste. Aby otrzymać bonus, należy jedynie:

 1. Aktywować aplikację IKO na swoim smartfonie (bądź też odblokować ją przez serwis internetowy iPKO).
 2. Najpóźniej do 28 września 2017 r. wykonać za jej pośrednictwem co najmniej 2 operacje bankowe. Do wyboru są następujące czynności: transakcje z użyciem kodu lub czeku BLIK, płatności zbliżeniowe NFC/HCE, przelewy na telefon lub na konto do innego odbiorcy oraz doładowania telefonu.
 3. Posiadać aktywną aplikację IKO oraz nie odwołać zgody marketingowej do momentu otrzymania nagrody.

Każdy uczestnik akcji może otrzymać aż trzy audiobooki – pod warunkiem, że aktywuje aplikację IKO na trzech odrębnych urządzeniach i za każdym razem spełni warunki promocji.

W jaki sposób bank przekaże Ci nagrodę?

Audiobook zostanie przekazany w formie kodu promocyjnego za pomocą SMS na numer telefonu powiązany z aplikacją lub jako powiadomienie w IKO. Nastąpi to w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty zakończenia akcji, czyli najpóźniej do 4 października. Aby uzyskać dostęp do darmowego audiobooka, należy założyć lub posiadać konto w Serwisie Audioteka.

Kody są ważne do 19 października 2017 r. i mogą być wykorzystane do pobrania jednego tytułu z kolekcji książek objętych promocją. Do wyboru są następujące audiobooki:

 • Paulo Coelho „Alchemik”,
 • W. Bruce Cameron „Był sobie pies”,
 • Remigiusz Mróz „Kasacja”,
 • Jarosław Grzędowicz „Pan Lodowego Ogrodu”,
 • Marcin Ciszewski „Powstanie Warszawskie. Wędrówka po walczącym mieście”.

Regulamin oferty specjalnej znajdziesz tutaj.

Połącz promocje i zgarnij dodatkowe 20 zł

Jeżeli w ramach akcji „Zasłuchaj się z IKO” wybierzemy płatności zbliżeniowe realizowane za pomocą telefonu, możemy dodatkowo zdobyć 20 zł w równoległej promocji „cHCE PŁACIĆ IKO”. Warto jednak dodać, że ta oferta obowiązuje znaczniej krócej, bo do 18 września 2017 roku. Jej zasady dokładniej omówiliśmy tutaj.

Komentarz redakcji

W swojej najnowszej akcji PKO BP wyraźnie próbuje zachęcić klientów do mobilnego bankowania za pośrednictwem aplikacji IKO i pośrednio przypomina im o różnych możliwościach oferowanych przez tę platformę. Uczestnicy promocji mogą zdobyć sympatyczną nagrodę za wykonanie 2 dowolnych operacji bankowych – np. mogą przeprowadzić transakcje z użyciem kodu lub czeku BLIK, płatności zbliżeniowe NFC/HCE, przelew na telefon lub na konto innego odbiorcy lub wykonać doładowanie telefonu i w ten prosty sposób otrzymać bezpłatnego audiobooka.

Dodajmy w tym miejscu, że aplikacja IKO posiada znacznie więcej przydatnych funkcjonalności – nie tylko umożliwia płatności smartfonem, lecz również wypłaty gotówki z bankomatu bez użycia karty, podgląd salda i historii konta czy też przelewy do ZUS i Urzędu Skarbowego. Jeżeli więc dotąd nie posiadałeś aktywnego dostępu do tej aplikacji, być może nadszedł dobry czas, aby ją włączyć. Dzięki temu nie tylko zdobędziesz audiobooka, lecz również zyskasz wygodne narzędzie do zarządzania swoim kontem.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze rachunku w PKO BP, a zastanawiasz się nad jego założeniem, sprawdź naszą analizę rachunku Konto za Zero lub - jeżeli masz od 18 do 26 lat - Konta dla Młodych.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.