100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Internetowego w Alior Banku

100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Internetowego w Alior Banku Źródło obrazka: strona Alior Banku

Jako pierwsi przedstawiamy Wam prostą promocję zorganizowaną przez Alior Bank. Wystarczy założyć Konto Internetowe, wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł i już można się będzie cieszyć nagrodą w postaci bonu rabatowego w wysokości 100 zł do wykorzystania na zakupy na Allegro.

Oferta specjalna trwa do wyczerpania puli nagród. Ile ich jest? Tego bank nie precyzuje w regulaminie tej akcji. Obiecuje jedynie, że gdy bonusy zostaną wykorzystane, poinformuje o tym fakcie na stronie internetowej poprzez zablokowanie możliwości składania promocyjnych wniosków.

W promocji „AlleOkazja” nie mogą wziąć udziału osoby, które w ciągu 120 dni kalendarzowych poprzedzających dzień zawarcia umowy o Konto Internetowe w ramach opisywanej promocji były już posiadaczami konta osobistego w Alior Banku.

Załóż konto - wypełnij warunki - zgarnij nagrodę

Oto warunki niezbędne do otrzymania nagrody o wartości 100 zł:

 1. Złóż wniosek o Konto Internetowe oraz kartę debetową na stronie internetowej i podpisz umowę o oba produkty
 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku w ciągu 60 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto.
 3. Dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o kartę płatniczą. Pamiętaj, że liczba transakcji nie może być mniejsza niż 5.
 4. Nie wypowiadaj umowy o konto i kartę debetową do dnia przekazania Ci premii.

Wypłata bonusu

Nagrodę bank przekaże Ci w formie wiadomości SMS na numer telefonu podany we wniosku o otwarcie rachunku w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków. Otrzymany elektroniczny bon towarowy o wartości 100 zł będziesz mógł wykorzystać w serwisie Allegro.pl na dowolne zakupy.

Bon jest ważny do 26.11.2019 r. Można z niego skorzystać tylko raz. Kod należy wpisać po wybraniu metody dostawy i opcji płatności w sekcji „kupony”.

Transakcje bezgotówkowe

Zauważ, że do tego, by Twój udział w tej promocji zakończył się sukcesem, konieczne jest nie tylko założenie Konta Internetowego, ale i wykonanie transakcji bezgotówkowych spełniających wymagania regulaminu.

Przede wszystkim musi ich być przynajmniej 5 na łączną kwotę przynajmniej 200 zł i musisz je wykonać w ciągu 40 dni od podpisania umowy. Powinieneś wiedzieć, że mogą to być operacje stanowiące zapłatę za towary lub usługi dokonane „plastikiem” lub kartą wirtualną (np. w telefonie). Bank nie pozwala, by były to transakcje wykonane w punktach posiadających określone kody MCC, np. w instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne. Pełny wykaz niedozwolonych kodów znajdziesz w regulaminie.

Konto Internetowe

Konto Internetowe prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Miesięczna opłata za kartę może wynieść 0 zł, jeśli zostaną nią wykonane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. Bank nie pobiera opłaty także w miesiącu, w którym karta została wydana.

Wypłaty z bankomatów własnych Alior Banku są zawsze bezpłatne, a z urządzeń Euronetu tylko wtedy, gdy wypłacana kwota to min. 100 zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł. Tyle samo kosztuje skorzystanie z innych urządzeń w Polsce.

Szczegółowe informacje na temat Konta Internetowego znajdziesz w naszej analizie.

Prosta i łatwa promocja

Chętni do zyskania 100 zł na zakupy w portalu Allegro nie muszą się zbytnio wysilać, by otrzymać nagrodę. Przyznasz, że wykonanie 5 transakcji na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni od podpisania umowy nie stanowi wielkiego wyznania.

Dla niektórych dużo trudniejsze może być wykonanie w miesiącu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł, by bank nie pobrał 6 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie karty. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by po otrzymaniu bonu na zakupy na Allegro zamknąć konto w Alior Banku i otworzyć inne w jakiejś akcji promocyjnej. Pomocne w tym będą z pewnością wiadomości na naszym portalu, m.in. w rankingu kont osobistych.

Z ostatniej chwili

 • 19.04.2019 17:03

  W najnowszej promocji karty Citi Simplicity masz szansę zdobyć smartfon OPPO AX7 o wartości 999 zł.Sprawdź warunki akcji.

 • 19.04.2019 12:21

  Klienci mBanku, korzystający także z usług Kompakt Finanse mogą otrzymać 120 zł. Za co? Za rezygnację z produktów Kompakt Finanse.

 • 19.04.2019 07:47

  Podpisanie umowy o kartę kredytową Visa z ING Banku Śląskiego i aktywne korzystanie z niej przez 4 miesiące oznacza nagrodę -  maks. 160 zł do Pyszne.pl.

 • 19.04.2019 07:41

  Nawet 270 zł mogą zyskać klienci Kompakt Finanse, którzy przeniosą konto do mBanku. Kolejne bonusy czekają za przeniesienie do niego produktów kredytowych.

 • 18.04.2019 14:06

  Wystarczy, że podpiszesz umowę karty kredytowej z ING Bankiem Śląskim i przez 5 miesięcy będziesz z niej aktywnie korzystał, a możesz zyskać nawet 250 zł.

 • 17.04.2019 18:08

  Aktywne korzystanie przez 3 miesiące z karty kredytowej Citi Simplicity zostanie nagrodzone przez Citi Handlowy bonem o wartości 400 zł na Allegro.pl.

 • 17.04.2019 15:43

  Za rezygnację z usług Kompakt Finanse i powierzenie finansów swojej firmy tylko mBankowi, możesz teraz zyskać 60 zł.

 • 17.04.2019 11:31

  Zdrapki i tokeny przemijają. Zastąpiły je SMS-y autoryzacyjne. Ostatnio kolejne banki udostępniają klientom mobilną autoryzację

 • 16.04.2019 14:00

  Polecając kartę kredytową Citibanku możesz zdobyć równowartość 100 zł. Osoba, która zdecyduje się na "kredytówkę" za Twoją namową może zyskać nawet 350 zł.

 • 16.04.2019 12:35

  Tylko 600 osób ucieszy się z nagród w promocji "Nest Konto z wiosennym bonusem". Do zdobycia jest 100 zł w gotówce.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.