Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl

My analizujemy konta bankowe. Ty je wybierasz.

Konta i promocje bankowe – Najlepszekonto.pl
Promocja została zakończona. Sprawdź najnowszą: 10 000 zł do wygrania w konkursie Kantoru Walutowego Alior Banku.

100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Internetowego w Alior Banku

100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Internetowego w Alior Banku
Źródło: strona Alior Banku

Oferta specjalna trwa do wyczerpania puli nagród. Ile ich jest? Tego bank nie precyzuje w regulaminie tej akcji. Obiecuje jedynie, że gdy bonusy zostaną wykorzystane, poinformuje o tym fakcie na stronie internetowej poprzez zablokowanie możliwości składania promocyjnych wniosków.

W promocji „AlleOkazja” nie mogą wziąć udziału osoby, które w ciągu 120 dni kalendarzowych poprzedzających dzień zawarcia umowy o Konto Internetowe w ramach opisywanej promocji były już posiadaczami konta osobistego w Alior Banku.

Załóż konto - wypełnij warunki - zgarnij nagrodę

Oto warunki niezbędne do otrzymania nagrody o wartości 100 zł:

  1. Złóż wniosek o Konto Internetowe oraz kartę debetową na stronie internetowej i podpisz umowę o oba produkty
  2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku w ciągu 60 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto.
  3. Dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o kartę płatniczą. Pamiętaj, że liczba transakcji nie może być mniejsza niż 5.
  4. Nie wypowiadaj umowy o konto i kartę debetową do dnia przekazania Ci premii.

Wypłata bonusu

Nagrodę bank przekaże Ci w formie wiadomości SMS na numer telefonu podany we wniosku o otwarcie rachunku w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków. Otrzymany elektroniczny bon towarowy o wartości 100 zł będziesz mógł wykorzystać w serwisie Allegro.pl na dowolne zakupy.

Bon jest ważny do 26.11.2019 r. Można z niego skorzystać tylko raz. Kod należy wpisać po wybraniu metody dostawy i opcji płatności w sekcji „kupony”.

Transakcje bezgotówkowe

Zauważ, że do tego, by Twój udział w tej promocji zakończył się sukcesem, konieczne jest nie tylko założenie Konta Internetowego, ale i wykonanie transakcji bezgotówkowych spełniających wymagania regulaminu.

Przede wszystkim musi ich być przynajmniej 5 na łączną kwotę przynajmniej 200 zł i musisz je wykonać w ciągu 40 dni od podpisania umowy. Powinieneś wiedzieć, że mogą to być operacje stanowiące zapłatę za towary lub usługi dokonane „plastikiem” lub kartą wirtualną (np. w telefonie). Bank nie pozwala, by były to transakcje wykonane w punktach posiadających określone kody MCC, np. w instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne. Pełny wykaz niedozwolonych kodów znajdziesz w regulaminie.

Konto Internetowe

Konto Internetowe prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Miesięczna opłata za kartę może wynieść 0 zł, jeśli zostaną nią wykonane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. Bank nie pobiera opłaty także w miesiącu, w którym karta została wydana.

Wypłaty z bankomatów własnych Alior Banku są zawsze bezpłatne, a z urządzeń Euronetu tylko wtedy, gdy wypłacana kwota to min. 100 zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł. Tyle samo kosztuje skorzystanie z innych urządzeń w Polsce.

Szczegółowe informacje na temat Konta Internetowego znajdziesz w naszej analizie.

Prosta i łatwa promocja

Chętni do zyskania 100 zł na zakupy w portalu Allegro nie muszą się zbytnio wysilać, by otrzymać nagrodę. Przyznasz, że wykonanie 5 transakcji na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni od podpisania umowy nie stanowi wielkiego wyznania.

Dla niektórych dużo trudniejsze może być wykonanie w miesiącu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł, by bank nie pobrał 6 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie karty. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by po otrzymaniu bonu na zakupy na Allegro zamknąć konto w Alior Banku i otworzyć inne w jakiejś akcji promocyjnej. Pomocne w tym będą z pewnością wiadomości na naszym portalu, m.in. w rankingu kont osobistych.

Przydatne dokumenty

  1. Regulamin oferty specjalnej alleokazja 2019

O banku

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, obsługujący wszystkie segmenty rynku. Instytucja działa na rynku od 2008. Największym akcjonariuszem banku jest Grupa PZU, która posiada około 32% akcji.

Strategią Alior Banku jest zwiększanie udziału w sektorze bankowym, pogłębianie relacji z klientami oraz rozwój dotychczasowych produktów i innowacji.