100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Internetowego w Alior Banku

100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Internetowego w Alior Banku Źródło obrazka: strona Alior Banku

Jako pierwsi przedstawiamy Wam prostą promocję zorganizowaną przez Alior Bank. Wystarczy założyć Konto Internetowe, wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą debetową na łączną kwotę min. 200 zł i już można się będzie cieszyć nagrodą w postaci bonu rabatowego w wysokości 100 zł do wykorzystania na zakupy na Allegro.

Oferta specjalna trwa do wyczerpania puli nagród. Ile ich jest? Tego bank nie precyzuje w regulaminie tej akcji. Obiecuje jedynie, że gdy bonusy zostaną wykorzystane, poinformuje o tym fakcie na stronie internetowej poprzez zablokowanie możliwości składania promocyjnych wniosków.

W promocji „AlleOkazja” nie mogą wziąć udziału osoby, które w ciągu 120 dni kalendarzowych poprzedzających dzień zawarcia umowy o Konto Internetowe w ramach opisywanej promocji były już posiadaczami konta osobistego w Alior Banku.

Załóż konto - wypełnij warunki - zgarnij nagrodę

Oto warunki niezbędne do otrzymania nagrody o wartości 100 zł:

 1. Złóż wniosek o Konto Internetowe oraz kartę debetową na stronie internetowej i podpisz umowę o oba produkty
 2. Zaloguj się do aplikacji mobilnej Alior Banku w ciągu 60 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o konto.
 3. Dokonaj transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy o kartę płatniczą. Pamiętaj, że liczba transakcji nie może być mniejsza niż 5.
 4. Nie wypowiadaj umowy o konto i kartę debetową do dnia przekazania Ci premii.

Wypłata bonusu

Nagrodę bank przekaże Ci w formie wiadomości SMS na numer telefonu podany we wniosku o otwarcie rachunku w ciągu 60 dni od spełnienia powyższych warunków. Otrzymany elektroniczny bon towarowy o wartości 100 zł będziesz mógł wykorzystać w serwisie Allegro.pl na dowolne zakupy.

Bon jest ważny do 26.11.2019 r. Można z niego skorzystać tylko raz. Kod należy wpisać po wybraniu metody dostawy i opcji płatności w sekcji „kupony”.

Transakcje bezgotówkowe

Zauważ, że do tego, by Twój udział w tej promocji zakończył się sukcesem, konieczne jest nie tylko założenie Konta Internetowego, ale i wykonanie transakcji bezgotówkowych spełniających wymagania regulaminu.

Przede wszystkim musi ich być przynajmniej 5 na łączną kwotę przynajmniej 200 zł i musisz je wykonać w ciągu 40 dni od podpisania umowy. Powinieneś wiedzieć, że mogą to być operacje stanowiące zapłatę za towary lub usługi dokonane „plastikiem” lub kartą wirtualną (np. w telefonie). Bank nie pozwala, by były to transakcje wykonane w punktach posiadających określone kody MCC, np. w instytucjach finansowych, u brokerów ubezpieczeniowych czy internetowe przekazy pieniężne. Pełny wykaz niedozwolonych kodów znajdziesz w regulaminie.

Konto Internetowe

Konto Internetowe prowadzone jest bezwarunkowo za darmo. Miesięczna opłata za kartę może wynieść 0 zł, jeśli zostaną nią wykonane transakcje bezgotówkowe na łączną kwotę min. 300 zł. Bank nie pobiera opłaty także w miesiącu, w którym karta została wydana.

Wypłaty z bankomatów własnych Alior Banku są zawsze bezpłatne, a z urządzeń Euronetu tylko wtedy, gdy wypłacana kwota to min. 100 zł. W przeciwnym wypadku opłata wynosi 5 zł. Tyle samo kosztuje skorzystanie z innych urządzeń w Polsce.

Szczegółowe informacje na temat Konta Internetowego znajdziesz w naszej analizie.

Prosta i łatwa promocja

Chętni do zyskania 100 zł na zakupy w portalu Allegro nie muszą się zbytnio wysilać, by otrzymać nagrodę. Przyznasz, że wykonanie 5 transakcji na łączną kwotę min. 200 zł w ciągu 40 dni od podpisania umowy nie stanowi wielkiego wyznania.

Dla niektórych dużo trudniejsze może być wykonanie w miesiącu transakcji bezgotówkowych na kwotę min. 300 zł, by bank nie pobrał 6 zł miesięcznej opłaty za prowadzenie karty. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by po otrzymaniu bonu na zakupy na Allegro zamknąć konto w Alior Banku i otworzyć inne w jakiejś akcji promocyjnej. Pomocne w tym będą z pewnością wiadomości na naszym portalu, m.in. w rankingu kont osobistych.

Z ostatniej chwili

 • 12.06.2019 14:27

  Alior Bank w jednym dniu uruchomił promocje dla klientów firmowych i indywidualnych. Ci drudzy mogą zdobyć 150 zł.

 • 12.06.2019 09:53

  Otwierając iKonto Biznes w najnowszej promocji Alior Banku i aktywnie korzystając przez rok z rachunku możesz zarobić nawet 1700 zł!

 • 11.06.2019 15:37

  Na uczestników najnowszej promocji Nest Banku czeka 200 zł gotówkowej premii. Aby ją zdobyć, wystarczy założyć Nest Konto i aktywnie korzystać z rachunku.

 • 11.06.2019 11:02

  Zakładając Konto Otwarte na Ciebie w BNP i korzystając z niego aktywnie przez 9 miesięcy, otrzymasz karnety do obiektów sportowych warte 567 zł.

 • 6.06.2019 17:55

  W Santanderze za założenie Konta Jakie Chcę i okazanie świadectwa z dobrymi ocenami możesz otrzymać 50 zł premii.

 • 6.06.2019 11:44

  Sięgnij po kartę kredytową banku BNP Paribas. Po 4 miesiącach aktywnego korzystania z niej otrzymasz 400 zł w postaci voucherów do wskazanych sklepów.

 • 6.06.2019 08:38

  Na pełnoletnich posiadaczy kart z logo Visa i jednocześnie użytkowników aplikacji Airport Companion Europe czeka do 25% zniżki za płatności na lotniskach.

 • 5.06.2019 16:55

  Wykup ubezpieczenie komunikacyjne swojego pojazdu w Millenecie lub aplikacji mobilnej Banku Millennium, a 200 zł wróci do Ciebie.

 • 5.06.2019 13:49

  W PKO BP ruszył program poleceń, w którym za skuteczną rekomendację można zdobyć 100 zł premii i dodatkowe nagrody o wartości od 250 zł do nawet 3000 zł!

 • 4.06.2019 12:11

  Premia na lato: 300 zł za Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj z oferty BNP Paribas. Bardzo proste warunki aktywności.

Pominęliśmy coś ważnego? Napisz do nas!

Wiadomości

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej szczegółów w polityce prywatności.